'Steeds meer problemen door agenten-tekort'
Het tekort aan agenten zal in de zomer tot extra problemen leiden. Dat bevestigt politievakbond ANPV naar aanleiding van een bericht in het AD. "Er moeten keuzes gemaakt worden. De problemen worden steeds groter in grote steden als Rotterdam en Den Haag, maar dat geldt voor het hele land. Zaken zullen bijvoorbeeld twee, drie maanden langer op de plank blijven liggen. Dat is niet wenselijk", aldus een woordvoerder van de bond.
Van diverse kanten is al eerder gewezen op het tekort aan agenten. Twaalf commissarissen van de Koning spraken al hun zorg uit over het gebrek aan politie op het platteland.
De politievakbond ACP heeft vorige maand in een brandbrief korpschef Erik Akerboom opgeroepen onmiddellijk duizend extra agenten op te leiden om het tekort aan politiemensen aan te pakken. "We hebben hier nog geen reactie op gekregen", aldus voorzitter Gerrit van de Kamp maandag.
'Steeds meer problemen door agenten-tekort' (Foto: ANP)
Verder wordt pedofilie in NL, itt sommige islamitische landen, strafbaar geacht en ook zodanig berecht gelukkig.
"Floris is gewoon de Djeez van politieke halve waarheden en desinformatie" - Mensen_doe_rustig
Da's mooi voor in je achtertuin.
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
De standaard wegkijk reactie... ja maar hullie doen het ook... please...
Zoveel werk voor die enge allochtonen door de enorme vraag dus. De boze blanke man is te vergelijken met een stofzuiger.
Liefst helemaal niet natuurlijk maar heb liever een kind die het verkoopt dan 1 die het gebruikt.
De staat weet dat er zo gigantisch veel door de blanke neusjes gaat. Ze laten de dealers hierom redelijk met rust.
Ze hebben meer last van de vieze junkies. Daar komen veel snuivers uiteindelijk terecht. En naar blijven halen bij de dealer die er lekker mee op vakantie gaat.
En al helemaal als er meer allochtone crimineeltjes rondlopen.
Maar ik merk, jij zit niet zo in deze materie, je roept liever dan dat je luistert en bijvoorbeeld de hele mocro-oorlog is aan jou voorbij gegaan. Ook goed hoor. Maar je voegt dan zo weinig toe aan de discussie, behalve emoticons natuurlijk.
[ Bericht gewijzigd door Floris_Stempel op maandag 3 juli 2017 @ 17:32 ]
"Floris is gewoon de Djeez van politieke halve waarheden en desinformatie" - Mensen_doe_rustig
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken