Uberbaas vertrekt om boosvrouwen
Miljardair en zakenman David Bonderman heeft dinsdag zijn functie in de raad van bestuur bij Uber neergelegd na het maken van een grapje over vrouwen dat in het verkeerde keelgat schoot van aanwezige zuurpruimen. De 74-jarige maakte de grap tijdens een vergadering om de vrouwonvriendelijke werksfeer aan te pakken.
Bonderman maakte de grap na een opmerking van zijn vrouwelijke collega Arianna Huffington. Zij zei dat uit data blijkt dat als er een vrouw in de raad van bestuur zit, de kans veel groter wordt op een tweede vrouw in de raad.
"Eigenlijk wat het bewijst is dat de kans groter wordt dat er meer wordt gekletst", reageerde Bonderman ad-rem. De beste man heeft per e-mail zijn excuses aangeboden aan de tot op het bot gekwetste aanwezigen. De opmerking was volgens hem "het tegengestelde van wat ik beoogde."
Bestuurder Uber vertrekt wegens boosmevrouw (Foto: BuzzT)
foto
Er zijn vrouwen die echt doorgeslagen zijn met dat "feminisme" aka mannenhaat.
Gisteren was er een ander bestuurslid opgestapt wegens een rapport waaruit onder meer bleek dat seksuele intimidatie wijdverbreid aanwezig was op de werkvloer. Dan zijn dit soort geintjes niet zo handig, de dag daarna. Zeker niet als er opnamen van naar buiten komen.
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Daarbij vind ik de opmerking die hij maakte niet zo erg om je excuses te moeten maken, laat staan opstappen.
-Jeremy Clarkson-
El Coño
ウイスキー
Dan ben je toch wel een trieste kut zeg...
Als ze lacht gaan haar mondhoeken ook omlaag staan... Zure kut dat het is
foto
Wat hij volgens mij wilde zeggen was:
"Eigenlijk wat het bewijst is dat de kans groter wordt dat er meer wordt geketst"
El Coño
ウイスキー
Conclusie: De tijd en plaats voor je grap tellen mee.
Ja, die Huff puff dame gaat over lijken. Net zoals mannen van haar caliber, maar dat vinden we dan wel normaal.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Tegenwoordig, net als met racisme, is de beschuldigiging alleen al voldoende. PR was voor Uber gewoon nog slechter geweest als was 'gebleken' dat er eigenlijk niet zoveel aan de hand was. Dan krijg je de hele gleuvenbrigade van modern feminisme over je heen, en doen feiten er niet meer toe.
Maar wat een baas is die Trump ook. Je kunt een hoop van hem vinden, maar hij zegt tenminste wat hij denkt en probeert niet je vriendje te zijn, zoals een Rutte of Obama.
Probeer toch niet alles in een negatief licht te zien, puur omdat het van The Donald komt.
En deze grap was zo enorm ernstig dat hij z'n functie moet neerleggen? Kom op
Ja, een grap. Hoe durft-ie!
Al helemaal als witte cisgender monoseksuele heteroman! Dan moet je gewoon je bek houden, je hoofd omlaag houden en ja mevrouw, nee mevrouw zeggen.
Zie hier alles wat er mis is met de zuurpruimenmaatschappij van tegenwoordig. God wat mis ik de tijd dat je een grap kon maken zonder dat het je je baan, reputatie etc kostte en de tijd dat mensen niet overal kwaad in meenden te moeten zoeken. We zijn zwaar afgegleden naar een zandbakcultuur. En niet eens vanwege immigranten. Die zijn tegenwoordig liberaler, vrijer en minder boos dan sjw's, feministen (m/v) en andere permagekwetste holier-than-thou figuren.
Als dat al niet meer mag, dan kunnen alle cabaretiers wel gelijk stoppen.
Als 79-jarige miljardair had ik gezeg: je kunt de pot op. Fuck you !. (als je tenminste iemand kunt vinden die dat zou willen).
Oh...wacht.....dat doe je al.
Ik snap dat je zijn 'grap' niet erg vindt. Je doet namelijk net zo denigrerend.
Ik kan prima tegen dergelijke grapjes en uitspraken, maar het valt me op dat ze vaak worden gedaan door feministen die het grapje andersom meteen als vrouwenhaat bestempelen.
Ik ben het trouwens niet met mijn mede fokkers eens dat je niet mag klagen over welke opmerking dan ook. Als je de vrijheid neemt om mensen te kakken te zetten, dan moet je ook man genoeg zijn om een tegen aanval te incasseren. Of moeten grappenmakers een beschermde status krijgen?
Ik begrijp best wat je zegt, en vind het ook vervelend als het allemaal te correct wordt en mensen meteen beledigd zijn enz. Anderzijds, tijden veranderen, dat hou je niet tegen. Waar vroeger grove denigrerende 'grapjes' over 'zwarten' heul normaal waren is het nu redelijk algemeen geaccepteerd dat dat eigenlijk niet kan. In dit geval, ik vind het vooral gewoon oerstom van die kerel. Ofwel hij had niet in de gaten dat zo'n 'grapje' erg slecht zou kunnen vallen gezien de recente gebeurtenissen bij Uber, in welk geval hij behoorlijk autistisch is en niet erg geschikt om zo'n concern te leiden, ofwel hij had dat wel in de gaten maar kon zich niet beheersen en heeft het risico bewust genomen en dan heeft ie een behoorlijke tim opgelopen...
foto
Als je laf alles over je heen laat komen en met elke onnodige scheet meewaait wel. Maar je kunt natuurlijk ook zeggen 'nee, ik weiger'
Waar vroeger denigrerende grapjes over ALLES en IEDEREEN heul normaal waren is het nu redelijk algemeen geaccepteerd dat alleen witten bespot mogen worden. En elke religie behalve islam.
Ik zou niet willen stellen dat dat 'vooruitgang' is.
Neuh, hij is bijna 80 en was nog in de veronderstelling dat de wereld 'normaal' was. Maar elk woord moet tegenwoordig 30 keer op een weegschaal worden gelegd en dan nóg is er wel iemand die zich erdoor beledigd wenst te voelen.
Dat is natuurlijk niet waar. Tuurlijk zijn er voldoende moslims met erge lange tenen (naar onze maatstaven) en heb je de nodige extremistische idioten van allerlei pluimage met nogal fascistische idealen rondlopen op het internet en irl. Maar neem bijv. deze website, hier worden toch vooral moslims, buitenlanders, negers en homo's gebashed hoor. Ik verbaas me er vaak genoeg over dat bijv. op het forum een aantal users rondlopen die in mijn ogen behoorlijk ver gaan in hun grofheid en dat mag (blijkbaar) gewoon.
Verder woon ik in de UK en volg het nieuws hier wat meer dan het nieuws in NL, maar twee relatief recente 'high profile' gevallen waar iemand een verkeerde opmerking maakte over de 'witte man' en daar behoorlijk voor afgestraft werden zijn bijv. Thornberry's tweet (www.bbc.co.uk/news/uk-politics-30139832) en het geval met Offord (www.morningstaronline.co.uk/a-2fb3-Police-probe-Tory-MP-over-alleged-verbal-abuse-tirade).
Maar goed, er zijn voldoende voorbeelden voor zowel jouw als mijn verhaal te vinden natuurlijk.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken