Nieuws
'Te magere modellen van catwalk weren'

Burgemeester Letizia Moratti zei deze week dat ze veel voelt voor een verbod op modellen die te mager zijn, zoals Spanje eerder deed. In de strijd tegen anorexia verbiedt Madrid modellen die lichter zijn dan een bepaald minimumgewicht mee te doen aan de grote modeshow volgende week.
''Met dat soort regels kunnen we 80 procent van de modellen wegsturen. Naomi Campbell zou niet eens op de catwalk kunnen lopen, omdat ze te dun is'', aldus een woordvoerder van een modellenbureau in Milaan. Over tien dagen begint in Milaan de modeweek, waarin gerenommeerde ontwerpers hun creaties tonen.

Naomi Campbell in 2004
http://www.overgewicht.nl/modules/berekenbmi/
Schop die voor mijn part maar naar een vreetkamp, want gezond ziet het er niet meer uit. Ik vind het ook een vies gezicht, zo'n dun wijf.
{o,o}
|)__)
-"-"-
laten we toegaan naar modellen met "normale"maten en dus niet maar 34 of kleiner.....!!!
Zie jij Erica Terpstra in zo'n bikini?
Laat de modeontwerpers asjeblieft uitgaan van "normale" mensen, en ook "normale" mensen de modeshow lopen...
Het gaat er nu niet om of je er wel of juist niet op wilt duiken
daar zijn namelijk die MODE shows niet voor bedoelt!
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken