Nieuws
GL-leider Nijmegen hangt anti-Verdonk poster op

"Reisbureau Rita, arrestatie - deportatie - crematie, adequaat tot het bittere eind", aldus luidt de tekst van de poster. In een open brief meldt Van Eck aan de Nijmeegse burgemeester Guusje ter Horst dat hij zich "schaamt dat de vrijheid van meningsuiting door het optreden van de politie is beperkt". "De overheid hoort niet selectief bepaalde meningen uit de samenleving weg te filteren. Dat lijkt in strijd te zijn met het Europees Verdrag van de Rechten van de Mens", aldus Van Eck.
De politie viel vorige week binnen bij een pand in Nijmegen om een stapel posters in beslag te nemen. De dag hierop werd een actievoerder gearresteerd toen hij trachtte de betreffende poster te tonen voor de camera van Omroep Gelderland. In Amsterdam ontstond nog veel meer ophef toen de politie spandoeken van kraakpanden verwijderde. Hierop stonden teksten als "Levend verbrand, Rita bedankt" en "Rita Verdonk moordenaar". In Nijmegen hangen nog wel enkele spandoeken met dit soort teksten, al werd vandaag weer een doek met beledigende teksten weggehaald. De politie sloeg hiervoor de voordeur van een pand in.
Van Eck hoopt dat zijn actie "geen aanleiding geeft tot huisvredebreuk, zoals dat bij niemand in onze stad het geval zou moeten zijn." GroenLinks is de grootste partij in de gemeenteraad van Nijmegen.

De bewuste poster
Volgens mij zijn de mensen die in dat 'land van herkomst' achterlijk genoeg zijn om iemand te vermoorden de 'moordenaars'
Vreemd genoeg hoor ik daar NOOIT iets over, het gaat altijd over het beleid, het gaat altijd over zogenaamde facsistische ministers, maar het gaat nooit over de bananenrepublieken die omver geworpen moeten worden zodat de mensen DAAR een normaal leven kunnen leiden..
Maar nee, in plaats van dat is iedereen voor het 'dwijlen met de kraan open' van vluchtelingen, en terwijl hier iedereen ligt te huilen over een paar doden bij een brand of een paar criminelen die worden teruggestuurd worden daar dagelijks bewust mensen afgemaakt...
m.a.w: als we zo doorgaan zitten we over 200 jaar nog steeds vluchtelingen te dwijlen en onszelf wijs te maken dat dat het juiste is om te doen, terwijl in de bananenrepubliekent dan nog steeds een regering zit die mensen naar keuze martelen en afmaken omdat ze het niet met hen eens zijn...
maar nee, daar hoor je ze nooit over, dictaturen omver werpen is iets waar onze idealistische rakkers blijkbaar niet naar streven, ministers die een uitzetbeleid uitvoeren omver werpen echter wel...
You make me complete
You make me completely miserable
Wees blij dat ze de FP gebruiken als uitlaatklep ipv dat ze ook daadwerkelijk de straat op gaan en auto's en gehandicapten in de fik gaan steken zoals in Frankrijk foto
Ongeloofelijk, de argumenten op niet op groen links te gaan stemmen hopen zich wel op zeg.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Kritiek hebben is niet hetzelfde als censuur. foto
belangrijker is of je het er nu mee eens bent of niet. Vrijheid van meningsuiting is een een groot goed, dus dit moet gewoon kunnen. Een man uit het verleden zou het hier echt wel mee eens zijn. PF heettie ie volgens mij.
Dus dat vele het hier niet uit komt kan ik me helemaal voorstellen. Maar het getuigd niet van enig realisme.
Als minister Verdonk vervolgens aangifte wil doen van smaad dan kan dat gewoon en zo hoort het ook te gaan in een democratie. Het lijkt mij wel weer een gepaste actie als er nu vervolgens posters verschijnen met die Van Eck erop. Vrijheid van meningsuiting voor iedereen, zelfs voor groen links
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
http://www.last.fm/user/spacemangraig
Ontopic;
Ik ben ook van mening dat sommige extreem linkse figuren gevaarlijker zijn dan de rechtse kaalkopjes gezien het feit dat die linkse figuren nogal eens negatief en GEWELDADIG in het nieuws komen.
En ja .. ook ik vrees voor Fortuyn taferelen .. LINKS SCHEPT WEER HET KLIMAAT! .. stelletje ..... gvrddddd......... foto
Ach van de communisten van Groen Links kan je niet veel zinnigers verwachten toch...
wie betaald dat dan weer? zijn vaak de rechtse mensen die het geld hebben en de grote bedrijven runnen, die mogen zeker weer lappen?
ga anders protesteren in zwitserland die nauwelijks immigranten heeft maar wel superrijk is!
ik moet zeggen dat ik voor rita enorm respect heb. ze neemt een ontzettende moeilijke en vervelende functie op zich, voert die goed uit en word bedreigd en beledigd maar blijft staan waar ze staat. andere half weke figuren waren al huilend gestopt of beleid veranderd. rita gaat gewoon door en staat achter haar beleid. foto
die gore laster van eerst rita beschuldigen van de brand waarbij mensen omkomen en nu dit!
gewoon een regelrechte verwijzing naar de holocaust (of je bent wel heel dom en naief als je dat niet ziet). dit is geen meningsuiting maar regelrechte laster en grove belediging.
maar ja, links bloed dood en dit zijn van die laatste stuiptrekkingen.
Dit is weer een typisch geval van dat achtelijke groen links, schreeuwen maar zelf geen goed alternatief bieden. Ik hoop dat ie aangeklaagd wordt door Verdonk en dat ie helemaal kaal geclaimed wordt, wat overig wel eens moeilijk kan zijn aangezien die gasten toch van een uitkering genieten.
Je eerste zin was nog wel zo veelbelovend maar het werd steeds minder naarmate je meer schreef. fotofoto
Ik zeg maar zo: ik zeg maar niets! Want als ik toch wat zeg, zeg je toch: wat zeg je?
Deze poster is nl. geen doodsverwensing.
Ik vind dat verdonks beleid inhumaan is. Geen extreem links zoals sommigen willen beweren, wiens onuitgesproken politieke overtuiging ik hier niet zal benoemen. 'Tis een constatering van een onmenselijk beleid.
Weg met dat mens! foto
Nu zal ik wel boomknuffelaar worden genoemd door de hier overheersende rechtse tak, maar ik heb nog nooit een boom geknuffeld, en heb ook geen geitenwollen sokken. foto
Vanaf de kant toekijken en commentaar hebben op zo'n lastige minister post is lekker gemakkelijk
Ze zouden Groen-links en zijn hele aanhang financieel en hoofdelijk verantwoordelijk moeten maken voor alle asielzoekers.
Eens kijken of ze dan nog zo graag die mensen hier willen hebben.
Dit kun je dus NIET maken. Je kan nog niet het minste of geringste over moslims zeggen en groenlinks SCHREEUWT om aftreden. Nee, doe moeten we knuffelen. Die hebben het overigens ook veel zwaarder dan slachtoffers van de holocaust het ooit gehad hebben. Maar dit kan volgens onze geytewollensokken "vrienden" van GroenLinks natuurlijk wel!
Weet je wat, laat onze links-geroerde biologische yoghurt extremistjes die dit roepen zelf maar een weekje meedraaien in een concentratiekamp. Kijken hoe ze het daar vinden. Of zouden ze zich dan gewoon opwerken naar de bestuurlijke top van zo'n kamp?
Ok dan, stuur ze naar een gevangenenkamp in het midden oosten. Dat zijn toch ook zulke grote vrienden van ze? Laat ze daar ook maar blijven overigens! Kunnen ze daar proberen de bewakers te knuffelen.
En dan ook nog lekker je zielige punt proberen over te brengen over de rug van 6 miljoen joden, ruim 1 miljoen zigeuners en nog honderdduizenden andere slachtoffers.
Tijd om GroenLinks maar af te schaffen?
Ik blijf erbij je kan het met dingen eens zijn of je kan het met dingen oneens zijn, maar om nu met posters dit uit te vechten vindt ik wel triest. Deze beste man zou toch beter moet weten.
Ik zeg maar zo: ik zeg maar niets! Want als ik toch wat zeg, zeg je toch: wat zeg je?
Indirekt schuldig naar mijn mening. Het is geen manier van doen om mensen terug te sturen naar een land waar het volgens Verdonk veilig is, terwijl Amnesty iets anders zegt.
De manier waarop het gebeurt is volgens mij helemaal fout.
typo
Weet jij uberhaupt hoeveel mensen er weer UIT de kampen zijn gekomen? Geloof me....HEEL weinig. Ik meen iets ommenabij de 30 uit sobibor en slechts tussen de 10 en de 20 uit treblinka. Bij vernietigingskamp Belzec ligt het getal ook beneden de 50. En dat was ontsnapping met gevaar voor eigen leven, niet door bevrijding! Van de honderduizenden die er heen zijn gegaan. Auschwitz kent meer overlevenden, maar dat valt nog steeds in het niets bij de 1,6 miljoen mensen die er binnen zijn gekomen.
Dit plaatje is in de verste verte niet te vergelijken met een stel criminele bolletjesslikkers terug sturen naar hun land. Deze mensen werden op de trein gezet naar zekere vernietiging. Die bolletjesslikkers worden gelukkig gewoon het land uit gezet.
Rita heeft groot gelijk!
En deze club durft het dit soort leuzen te uiten?
Waar staat op deze poster een doodsverwensing?
De foto met het prikkeldraad is gemaakt in 2005 in het bewuste cellenblok!
Rita haar beleid wordt vergeleken met het organiseren van de holocaust / de endlosung door de duitsers. En die vergelijking is absurd. Waarom heb ik net uitgelegd.
Volgens mij is die foto absoluut niet van dat bewuste cellenblok. Maar zelfs als het wel zo is dan maakt GroenLinks nog steeds de holocaust vergelijking door de slogen die ze er onder plaatsen. Dus blijft mijn punt.
En maak mij niet wijs dat dat onbedoeld is. Iedere jan-met-de-pet die dit ziet denkt als eerste aan de holocaust. En hoewel GroenLinks soms absurd grote oogkleppen op mag hebben weiger ik te geloven dat zei dit niet hebben gezien.
Als 2e: Wanneer iemand ervan overtuigd is dat hij er aan gaat, wanneer hij wordt uitgezet, terwijl dat ook nog op een mensonterende manier (zie foto van bewuste cellenblok op de poster) gebeurt, gaat-ie raar doen.
Das gewoon een kwestie van logica.
1 naar een ballingsoord, strafkolonie, concentratiekamp brengen
voor de meeste vluchtelingen is het land ven herkomst een ballingsoort foto
dus ja, hijheeft gellijk
Beter dan een onrealistische partij als GroenLinks die de deur wagenwijd open houdt. Het GroenLinks motto:
"Kom maar binnen iedereen! Criminelen ook gewenst, sterker nog het is een pre!. Er is ruimte genoeg en Nederland raakt nooit vol! Wilt u op een uitkering teren? Ook dat is mogelijk! Ga maar lekker de hele dag voor de tv zitten! Wij zorgen er wel voor dat de nederlandse bevolking zich bij u aanpast! En beland u toch in de misdaad...dan krijgt u van ons wel een dikke knuffel!"
Het gaat om de vrijheid van meningsuiting: Al die mensen die in deze discussielijn verkondigen dat deze GroenLinks-politicus de fout in is gegaan, moeten heel goed beseffen dat het de vrijheid van meningsuiting die Van Eck probeert te beschermen het mogelijk maakt dat zij hier op FOK hun eigen mening kunnen spuien. Dat ze op hun schoolplein, in hun kroeg, op hun werk, op straat, in verenigingen...overal hun mening mogen verkondigen en beargumenteren.
Net zoals Van Eck dat mag.
Ik hoorde de man vorige week op Radio2. Daar zei hij zelf dat hij de tekst van de spandoeken en posters niet altijd vond getuigen van goede smaak, maar dat we in een land leven, waar je in ieder geval openlijk voor je mening mag uitkomen, zolang je niet oproept tot haat en/of geweld.
Tenzij je een voorstander bent van een totalitair regime, een dictatuur die met harde hand ongewenste meningen uit het straatbeeld wil weren, zou je het met die stelling eens moeten zijn. Of je nu aan de linkerkant, de rechterkant of het midden van het politieke spectrum zit.
Ze vergeten voor het gemak dat Verdonk duizenden vluchtelingen asiel heeft toegekend. Dat Verdonk één van de meest ondankbare ministersposten van het hele kabinet heeft. Elke vluchteling die toegelaten wordt, wordt totaal genegeerd in de media, terwijl elke uitgeprocedeerde asielzoeker compleet wordt uitvergroot, en erger nog, valse hoop wordt gegeven door Femke Halsema, Jan Pronk en consorten. Zij zijn het die tegen de asielzoekers zeggen dat ze niet weg hoeven. Zij zijn het die ervoor zorgen dat veel asielzoekers in het illegale circuit terechtkomen.
Bovendien waren het de knuffelaars die de herdenking van slavernij bezoedelden met hun aanwezigheid, en hun luide bijdrage aan de "discussie".
Verdonk beschuldigen van inhumaniteit? Neem eens een kijkje in eigen keuken, de inhumaniteit druipt daar namelijk van de muren.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Weet je wat het probleem is met jullie rechtse kakkertjes. Jullie zijn allemaal gehersenspoelt door de media die een slecht beeld van buitenlanders neerzetten. Ik kan het jullie moeilijk kwalijk nemen, tot een jaar geleden dacht ik er zelf ook nog zo over, totdat ik met buitenlanders in contact kwam. Het zijn mensen die verschrikkelijke dingen hebben gezien, waaronder moord. Ze zijn aardiger dan de meeste mensen die ik ken en ze zijn perfect geïntegreerd.
Toen ik hun voor het eerst zag kreeg ik voor het eerst zo'n gevoel van 'ja, zo kan het ook'
Ik stem niet op GL en ik ben voor een strak asielbeleid en een harde aanpak van criminele asielzoekers, maar als iemand zo ziek is om mensen en kinderen die hier hun leven hebben terug te sturen, kan die persoon wat mij betreft oprotten. Nee, zelfs een pardon voor de mensen die er al waren is teveel voor Rita.
Trouwens, ik stam zelf af van een viertal slachtoffers van Nazi's die van concentratiekampen hebben mogen genieten, en ik ben totaal niet beledigd door deze vergelijking: ik vind hem zelfs toepasselijk. Mijn grootouders zouden het alleen maar met me eens zijn.
Maar goed, iedereen heeft recht op zijn eigen mening, toch denk ik dat deze mening radicaal zou veranderen wanneer mensen zelf in die positie terechtkomen dat ze ergens vandaan willen vluchten (geweld, onderdrukking, armoede) en dat ze in een uitzetcentrum worden gezet simpelweg omdat ze niet gewenst zijn.
@ Toffe_Ellende foto prachtreactie foto
Kom eens op bezoek in de Schilderswijk. Kijken of je dan nog zo'n vreselijk positief beeld over buitenlanders hebt.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
- geen rechts knakkertje
- regelmatig in contact met buitenlanders (in mijn vriendenkring en daarbuiten)
- niet geherenspoeld
Ik ben echter ook realistisch. Je KAN nu eenmaal niet alleen maar medelijden hebben en de deur open zetten. Doe er dan meer aan om daar de zaken te verbeteren. Maar het is gewoon naief om te denken dat je iedereen met een zielig verhaal maar binnen kan laten.
Ook zitten bijvoorbeeld die schiphol mensen niet voor niets in een cel. Hoe zielig hun verhaal ook is.
Zijn die mensen die worden weggestuurd een slachtoffer van een slecht en veel te burocratisch asielbeleid? Absoluut! Moet je daarom iedereen maar laten blijven? Nee, gewoon omdat het onrealistisch is om te denken dat we er mee om kunnen gaan en overal maar plek voor hebben. Je moet gewoon een keer die deur dicht durven te gooien en eerst eens de problemen die je hebt op te lossen. Constant alles en iedereen laten toestromen los je niks mee op. Maak je het alleen erger mee. Hard, maar realistisch!
De GroenLinks oplossing van laten blijven, meer binnenhalen en knuffelen werkt nu eenmaal niet. Verdonk onderneemt tenminste actie inplaats van het groeiende probleem maar laten doorgroeien (of verergeren).
Je mag zeggen wat je wilt, en als je het er niet mee eens bent, boeiend? Dan zeg je wat terug fotofoto
Als GL serieus genomen wil worden door een wat grotere groep dan deze oud-linkse achterban (beetje een jaren 70 instelling foto ) dan moeten ze juist dit soort mensen eruit werken.
Door dit soort acties neemt men eerder de SP serieus dan GL tegenwoordig, en dat zie je ook in de peilingen.
Daarbij vind ik iedere vergelijking met de tweede wereldoorlog in een westers land in 2005 getuigen van zwakzinnigheid.
(zo had je vorige week een opa die de McDonlads werd uitgezet in Almere, die begon te roepen dat hij in 1940 ook geweigerd werd etc. Zo'n iemand kan ik al niet meer serieus nemen)
Maaruh, Groenlinks is daar nooit een voorstander van geweest! Nogal ongelooflijk hypocriet om je te beroepen om een wet waar je zelf altijd tegen bent geweest..
En die verwijderde posters over Verdonk waren posters als "Verdonk moordenaar". Dat valt niet meer onder vrijheid van meningsuiting, maar onder laster.
Daarnaast wordt er duidelijk 1 naam genoemd, terwijl het om een algemeen beleid gaat. Dat lokt weer domme acties uit van mensen die menen dat als deze ene persoon maar wordt uitgeschakeld (op wat voor wijze dan ook) we dan in een keer van dit beleid af zijn.
Dat is dus niet zo. Ben je het met dit beleid niet eens, bestrijd dan dit beleid. Bedenk daarbij dat dit beleid nu wordt uitgevoerd door een regering die democratisch is verkozen door 't volk. Wil je echt wat veranderen, zie dan de bevolking hier ervan te overtuigen dat dit beleid niet klopt. Maar niet door dit soort zwakke scheldpartijen.
Het zijn net een stel pubers.
Het probleem is dat die mensen daar met z'n alle bij elkaar zitten. Zoals ik al zei in mijn post, ik heb sinds een jaar meedere (een stuk of 15) buitenlanders in mijn vriendenkring. Stuk voor stuk zijn ze het voorbeeld van perfecte integratie en ze zijn allemaal ongelofelijk vriendelijk.
De rede daarvoor is dat ze sinds ze in Nederland zijn niet opgehoopt hebben gezeten met andere buitenlanders maar constant met Nederlanders, omdat ze hier in een niet in sterk-stedelijke omgeving terecht zijn gekomen en dus niet tussen alleen maar 'lotgenoten' wonen die onder elkaar slecht gaan praten over de maatschappij etc.
Dus ik zeg regering, plaats die mensen bij komst in Nederland gewoon in het oosten en zuiden van het land, zo ver mogelijk van de grote steden af.
In een reportage kwam zelfs naar voren dat een aantal gemeenten waar de protesten tegen allochtonen het felst waren, ook veel voorstanders van het zgn spreidingsbeleid woonden. Met andere woorden, "we zijn voor spreiding, maar niet naar onze buurt"-volk. foto
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
lijkt idd.
er is ook nog zoiets als smaad en belediging.
hahah goeie actie! laat meteen zien hoe flexi groen link is. en hoe inhoudelijk ze politiek voeren. en hoeveel respect ze hebben voor mede politikers, ook al hebben ze een andere mening.
en hoe ze zich op feitien baseren.
gl, sterf.
En Rita Verdonk is wel degelijk persoonlijk verantwoordelijk voor dit beleid, wat in beginsel niet HAAR beleid is. Zij kiest er persoonlijk voor om dit beleid zo hard uit te voeren als ze dat doet waarmee ze de richtlijnen, zoals die onder andere door Job Cohen zijn opgesteld, op geheel eigen -harde- wijze interpreteert. Het probleem is dat dit kabinet er alles aan doet om iedere kritiek de mond te snoeren of te negeren. De Tweede Kamer wordt vrijwel niet serieus genomen, maatschappelijke geluiden worden steevast afgedaan als onbegrip, protest wordt de kop ingedrukt. Deze poster is dan ook niet slechts afkomstig van een lokale GroenLinks fractievoorzitter, maar geeft weer wat veel Nederlanders vinden van Verdonk en haar beleid.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Toffe_Ellende FOK!reviews
"Mijn naam is Haas, en ik ben de baas.
Wie niet luisteren wil, moet maar dokken!"
foto
Alleen die kop al.
En wat die terreinwagens betreft, volgens mij rijdt Halsema zelf in een kei oude Mercedes Station Diesel uit de jaren 80...LEKKER VUILE WAGEN!!! Goed voor het milieu hoor!!!
of je het nou met haar (of mij) eens bent of niet, het is wel erg radicaal om haar te vergelijken met de nazi's. behoorlijk triest en kortzichtig naar mijn mening.
even if you win you are still a retard.
Je bent een onmogelijk persoon om mee te discussieren... je reacties zijn altijd even nietszeggend ontkennend bekennend zweverig vervelend indirect en dwars foto
Maar goed, het is altijd weer een genot om de redenaties die je uitklopt hier te lezen! foto
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
en dan zie ik zit: en jij noemt jezelf een realist? op welke planeet dan?
een fik kan overal ontstaan. maar als die aangestoken wordt en er mensen omkomen is het opeens de schuld van rita v.
en als de hulpverleners worden tegengewerkt ook.
http://web.amnesty.org/library/index/engeur350022005
http://www.humanrightswatch.org/doc?t=europe&c=nether
Al met al is Verdonk's beleid Nederland ab-so-luut onwaardig. Jazeker, asiel- en beroepsprocedures worden vaak misbruikt, maar het grootste deel van de mensen die hier aanklopt voor asiel is nog altijd in eigen land onderdrukt en vaak mishandeld. Die mensen mag je niet op deze wijze op laten draaien voor ONS wanbeleid inzake integratie - van hoofdzakelijk arbeidsmigranten -, of voor de misbruik van procedures door anderen.
Meer menselijkheid en meer zorgvuldigheid zijn broodnodig.
Een discussie is bevredigend voeren met dit persoon is erg moeilijk.
Of hij nu links of rechts georienteerd is, of dat deze site rechts georienteerd is heeft er niets mee te maken. Iedereen kan op basis van gedegen argumenatie en redenatie een discussie voeren ongeacht overtuigingen.
Als ik het mis heb dan sta ik open voor kritiek om al dan mijn zienswijze aan te passen mocht daar aanleiding voor zijn! foto
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Ik neem je meteen al niet meer serieus wat dat betreft.
En ik zie telkens mensen die uitspraken van anderen, dus niet alleen van mij, verdraaien, verkeerd uitleggen of uit hun context rukken. Blijkbaar moet ik dat maar zomaar laten gebeuren en mag ik daar niks van zeggen?!?!
En ja ik luister wel naar Fok!ers, maar als ik dan veel kortzichtige vooroordelen, gescheld, getier of onzin uit hun toetsenbord zie komen, dan denk ik niet dat ze gelijk hebben, dan zeg ik er wat van.
Ik weet dat veel mensen dat vervelend vinden en het liefst zien dat iedereen het klakkeloos met ze eens is. Maar dat ben ik dus vaak niet... foto
blaaat!!
Daar gaat het toch niet om?! Meeste mensen zeggen hier dat ze het er niet mee eens zijn of vinden het een belachelijke actie!!
Ik vind het ook kort door de bocht en op onwaarheid gestoeld: dus belachelijke actie van die idioot!!
MAAR
Hiermee zeg ik niet dat hij het niet mag.. als de wet het toelaat, nou dan doet ie maar... ben het er niet mee eens maar het is zijn recht om zijn mening te uiten.. dat is heel wat anders
Zover ik het bezie zeggen de meeste dit... maar 'jullie' denken nu meteen een stok gevonden te hebben om degenen terug te slaan die achter andere uitspraken van andere mensen stonden in het verleden..
lekker makkelijk!
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Hij komt zichzelf wel tegen als de bevolking zijn mening mag uiten tijdens de verkiezingen, "op naar de nul zetels"
Lekker makkelijk deze poster, ben benieuwd wat zijn reactie is als er posters worden gedrukt met texten over het beleid van de heer van Eck die ongeveer dezelfde lading hebben.
Zo als ik het nu inschat ontploffen de linkse partijen dan, omdat het dan valt onder beledeging in plaats van vrijheid van meningsuiting.
Groenlinks: tot op de verkiezingen
Are you threatening me? I AM CORNHOLIO!
...you have T.P.? T.P. for my bunghole?
Are you threatening me? You will give my T.P. ... bungholio!
Misschien toch eens voorstellen als Poll voor de Frontpage.. kijken of we de honderd (100) halen foto
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
gewoon keihard ontkennen dat het een doodsverwensing is, ook al weet je beter.
zou het daarom zijn dat die fans met zichzelf kunnen leven?
Ow en uitspraken als "nederlanders doen het ook" zijn geen argumenten. Die opmerkingen zijn bedoeld voor de mensen die denken dat alleen allochtonen misdaden plegen en moeite hebben om in te zien dat Nederlanders net zo goed een moord kunnen plegen ofzo.
Trouwens, voor iemand die vind ik dat ik geen inhoudelijke discussie kan voeren, doe jij ook erg weinig moeite. Ik zie jou amper reageren op dit bericht en eigenlijk alleen maar op mij lopen zeiken foto
Ons vluchtelingen-beleid heeft NIETS te maken met ons integratiebeleid ten opzichte van *e-generatie immigranten.
Het leukste (eigenlijk dieptriest) is dat alle Verdonk-bashers zich belachelijk maken. De beslissing of een vluchteling wel of niet terug kan naar het land van herkomst, wordt genomen op basis van een lijst met landen en de status van die landen. En die lijst wordt opgesteld doorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr het ministerie van Buitenlandse Zaken *O*
Even zwaaien foto
Terug on-topic; het beleid dat Verdonk nu uitvoert, is een voortzetting van het beleid dat Cohen heeft ingezet (idd JOB Cohen, burgemeester van Amsterdam), waarom hoorde ik niemand tegen hem protesteren?
Het feit dat de knuffelaars Verdonnk willen laten opdraaien voor de brand in Schiphol is voor mij alleen maar een bevestiging dat we hier te maken hebben met een stel huilies die elk excuus aangrijpen om Verdonk maar aan de schandpaal te krijgen.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Overigens als je goed kijkt zie je dat ik ook inhoudelijk op dit bericht heb gereageerd, maar wellicht heb je dat niet gezien omdat je meer op die paar berichten hebt gelet waar ik je bekritiseer!
En ja, dat kun je opvatten als 'zeiken' .. -> kwestie van 'eye of the beholder'
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Of je moet met klonen werken...
Dus dat ik zei dat je amper inhoudelijk reageerd, klopt gewoon.
Fijn dat je zelf aantoont dat sommige mensen niet goed lezen wat ik zeg foto
Het beleid is inderdaad opgesteld door Cohen, maar de onmenselijkheid ligt hem in de uitvoering door Verdonk. Cohen's opzet laat voldoende ruimte voor zorgvuldigheid en menselijkheid, Verdonk kiest ervoor om hier totaal geen gebruik van te maken en het beleid op nazi-achtige wijze uit te voeren. En dus krijgt ZIJ de wind van voren.
Volkomen terecht dus.
Wat betreft de brand op Schiphol: In de politiek werken we met verantwoordelijkheden. Als minister heb je de verantwoordelijkheid te dragen voor alles wat binnen jouw departement gebeurt. Als uit onderzoek wanbeleid blijkt zijn Verdonk EN Donner dus heel gewoon verantwoordelijk, zoals dat hoort in een democratie.
Woutertje leeft, helaas voor hem, 60 jaar te laat en in het verkeerde land. fotofoto
Als ik roep dat alle uitkeringen stopgezet moeten worden omdat er zat mensen thuis zitten die wel kunnen werken maar het werk dat ze kunnen krijgen vinden ze niet zo leuk foto dus genieten ze maar van de uitkering en een beetje zwart bijklussen... Verder zeg ik dan ook nog even dat een ieder die van buitelandse afkomst is en ook maar een snoepje pikt of 1 keer iemand mishandelt gelijk zonder pardon het land uit moet. enz enz....
Indien dit gebeurt noemt EGL(EXTREEM GROEN LINKS) me een extreem rechts figuur en wil me het liefst mn mond snoeren....
en wat doen ze zelf??? Ze brabbelen maar wat stoms en verglijken rita verdonk nog net niet letterlijk met hitler foto
wat kan zij eraan doen dat die libiër de zooi in de fik stak???
Bovendien voert minister verdonk grotendeels alleen het beleid van onze paarse kabinetten uit... De regels zijn door hun gemaakt maar werden niet nageleeft... je moet dus bij paars zijn als het beleid je niet bevalt... verdonk leeft alleen hun regels na foto
en goed als je het mij vraagt fotofoto
Goed, nu zijn het er 3!!! 8)
foto
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken