Nieuws
Vliegveld Miami duldt geen grapjes
Toen de 21-jarige Britse zaterdag haar bagage op de band zette, zei ze "Hé, pas op, ik heb drie bommen in die tas zitten ". Dit herhaalde ze zelfs nog twee maal omdat de veiligheidsbeambte haar niet verstond, waarop ze prompt werd gearresteerd door de politie, voor het doen van een valse bommelding.
Marson, die dinsdag nog in de gevangenis zat, moet op 6 februari voor de rechter verschijnen. Haar vader maakt zich grote zorgen. "Ze belde ons zondagnacht helemaal hysterisch op", aldus de man in The Sun. Hij is er steevast van overtuigd dat ze de opmerking als grap maakte. "Ze dacht waarschijnlijk dat het mensen aan het lachen zou maken. Zo is ze", aldus de vader.
quote:
Dit is wel weer een erg Amerikaanse maatregel hoor
Wat een onzin! Dit is gewoon standard procedure op een vliegveld, zowel in de VS als in vrijwel alle andere landen.
Mensen die daar werken kunnen zich geen grapjassen permitteren. Niet alleen zijn alle werknemers dit soort 'meldingen' verplicht te onderzoeken (wat dus tot onnodige vertraging en kosten leidt), ook is het volgens mij algemeen bekend dat dit soort dingen 'not done' is. Je moet wel erg, laten we zeggen, onwetend zijn om te denken dat je met zoiets ongestraft wegkomt.
Die hele angstpsychose leidt dan ook tot absurde situaties die slechts een gevoel van schijnveiligheid geven.
[ Dit bericht is gewijzigd door krul ]
(Was er vorige maand) Dusse, erg dom als je het wel doet
aan die foto van die doos te zien kunnen er toch wel een paar pondjes af
Terugsturen naar Engeland en nooit meer toelaten.
Met een flink boete erbij.
Als je zo stom bent foto
quote:
Stomme yanken.
(offtopic) Mensen in Miami zijn geen yanken. Yanks (afkorting van Jan Kees wel te verstaan) komen uit New York.
In Miami is het grootste gedeelte van de bevolking van Zuid-Amerikaanse en andere Spaans sprekende landen afkomstig. Absoluut geen yanken.
foto
En niet alleen in de US
"WHEN London is being terrorised by lethal pipe bombs, the last place you should joke about a bomb is with a customs official at Heathrow Airport. This was a lesson learnt the hard way by a member of the popular kwaito outfit Mashamplani."
"Een passagier aan boord van een KLM-vlucht van Amsterdam naar Rome is bij aankomst in de Italiaanse hoofdstad gearresteerd. De man had tijdens de vlucht tegen een stewardess gezegd een terrorist te zijn die van plan was het vliegtuig te kapen.
Hij suggereerde tevens dat er in zijn broekzak een vuurwapen zat. Kort daarna zei hij dat het om een grap ging. Dat heeft een woordvoerder van de KLM zondag bevestigd.
De stewardess kon de grap van de passagier niet waarderen en lichtte de Romeinse politie in.
"
Ik denk dat ze voortaan wel eerst na denkt voordat ze grapjes maakt foto
Moeder en kind krijgen kinderbijslag foto
quote:
Stomme yanken.
Ja, leuk dat iemand grappig probeert te zijn nadat er al zoveel slachtoffers zijn gevallen na vliegtuig aanslagen.
Ik lach me rot foto
Zijn er nu nog serieuze mensen hier die alleen maar de schapen nablaten en Amerika weer(tevergeefs) lopen te bashen??
Eigen mening is ook moeilijk te kweken geloof ik.
[ Dit bericht is gewijzigd door sumerian ]
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Dan ben je dus niet slim bezig.
een jaar of 15 gelee maakte ik als heel jong jongetje het grapje bij de gate dat ik de zaak zou hijacken (ik was tien wie zou er aanstoot aan nemen dacht ik) Als iemand van 21 zoiets doet is die gewoon jong, mongloide, verknipt of die journalist die tijdens het WK '94 voor de wedstrijd tegen Brazilie voor het instappen in het vliegtuig met de voltallige selectie 'grappig' verkondigde dat hij met zijn horloge het vliegtuig kon opblazen.
ik hou van grappen maar wel op het juiste moment en zeker ook op de juiste plaats
een erg goeie grap was het natuurlijk niet...
edit:
quote:
Christ, ze hebben daar borden hangen waar op staat dat je geen grapjes over bommen moet maken omdat ze verplicht zijn overal op in te gaan.
oops ik had niet goed gelezen foto
ok dan is het inderdaad ook wel best stom om zoiets te zeggen...
[ Dit bericht is gewijzigd door LWW ]
En sarcasme is tevens een manier voor veel mensen om met een 'bedreigend/ongemakkelijke' situatie om te gaan.
In dit geval dus een 1+1=3 gevalletje.
Maar oh oh oh...toch best wel blond hoor!
Je bent gewoon een domme muts als je dat soort opmerkingen (3 keer!) maakt. Natuurlijk nemen die lui geen enkel risico.
En zo te zien wordt er uitgebreid gewaarschuwd dat dat soort "grapjes" niet getolereerd worden.
Kan me herinneren op TV eens een tweetal mannen gezien te hebben die op Heathrow een opmerking plaatsten dat ze wiet ofzo bij zich hadden. Helloooooo butt-inspection gloves foto
Toen konden ze niet meer zo lachen en van de captain mochten ze ook niet meer meevliegen.
Just blame yourself once and move on.
Heeft NIKS met elf september te maken, dit soort domme ongein kan nu niet en kon ook 10 of 20 jaar geleden niet. Heb zelf wel eens tegen de muur gestaan op een luchthaven omdat het poortje afging op het moment dat ik er door kwam.. En de kameraad die genitjes maakte stond er zo naast voor extra controle.
Maar even een seieuze vraag aan degenen die het grappig vonden, even een heel ander beroep waar je ook "geweldige" grappen uit kunt halen.. Stel je voelt je niet lekker en gaat naar de huisarts en de man verteld je dat je niet lang meer te leven hebt.. Is dat dan ook humor?
Volgens mij niet, en dan heeft zo iemand ook nog eens gelijk ook want wat is nou 80 jaar op de eeuwigheid?? Sommige humor is gewoon "not done" om het op de Britse manier uit te drukken. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken