Nieuws
RuG overlegt met gesluierde studente

De RuG zal de nikaab niet verbieden. Wél moet de studente de sluier weghalen bij officiële studie-onderdelen zoals tentamen. Ze heeft enkele dagen de tijd gekregen om over de eisen na te denken.
Wat de RuG gaat doen wanneer de studente weigert de nikaab bij bepaalde lesonderdelen af te doen, kan een woordvoerder nog niet zeggen. ''We gaan er vanuit dat we er samen wel uitkomen. Zo niet, dan zien we daarna wel verder.'' Volgens de woordvoerder laat de Groningse universiteit zich in haar beleid ten aanzien van de nikaab leiden door richtlijnen van de Commissie Gelijke Behandeling. Die oordeelde in 2003 dat een school in principe studentes mogen weigeren die een nikaab of boerka dragen, wanneer een open interactie tussen leerlingen en docenten zwaarder weegt dan het recht een sluier te dragen.
De nikaab-draagster is een Nederlandse vrouw die rechten studeert.
foto
\[b\]best bekeken topic, ooit\[/b\]
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
"Volgens mij zat je daar te spieken, Annemiek"
"Nee hoor meneer"
"Laat me dan maar eens even onder die burka kijken dan"
"MENEER TOCH! Ongewenste intimiteiten, ik heb er alleen maar drie kleden onder aan foto "
foto
Die halen een onvoldoende.... regels zijn toch regels of niet foto
That boy needs therapy..
Wel begrijpelijk dat deze nikaab niet toegelaten wordt tijdens tentamens.
foto
Als ze werkelijk rechten studeert, dan komt ze er op een geven moment zelf wel achter dat de islam doordrenkt is van onrechtvaardigheid.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Vindt het goed dat de Universiteit erover praat, in plaats van gelijk te gaan schreeuwen zoals de meeste mensen doen. Door overleg met wederzijds respect bereik je veel meer. Rechtvaardigheid is een relatief iets.
Magoed, hopen dat ze 'r samen uitkomen.
Die WIL niet integreren, dan moet je gewoon maatregelen nemen. foto
We moeten hem naar z'n koelkast met energie drank helpen foto
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
Jah goh, hoe komt dat? Precies, omdat ze nooit hun huis uitmogen van de teringleier van een man van ze.
En ze studeert rechten, wat denkt ze zelf....
Ik weiger dus om ooit door een gesluierde rechter te worden beoordeeld.
Als ze later geen werk kan krijgen omdat ze dat ding draagt doet ze het misschien wel af.
Opgeblazen gedoe ook altijd.
Soms zijn oplossingen zo eenvoudig. foto
Hoe wil je later ooit n baan krijgen in NL..
Dat je je eigen geloof aanhangt vind ik prima, maar als je zo'n sluier wilt dragen moet je maar lekker huisvrouw worden...
foto
Shit... Ik heb eigenlijk helemaal geen geweldige opmerking...
Wat denk je wel niet. Gedraag je normaal. Of althans, normaal: gedraag je als iemand met wie je kunt communiceren.
Ze moet inderdaad haar sluiter afdoen tijdens het tentamen, dat lijkt me niet meer dan logisch en redelijk.
Als je een pleidooi moet houden, hoe ga je dat dan doen? Ga je door die sluier heen lopen mompelen? Ik kan me gewoon niet voorstellen, dat je met je volledige verstand je sluier/nikaab aan houdt als je op zo'n niveau denkt/leeft.
Chuck Norris is always in control
Ik neem aan dat je gelijke monniken, gelijke kappen onderschrijft, en dus ook hoodies en bmw's wilt verbieden?
Persoonlijk vind ik het ietwat onzinnig.
Als zij zo "modern"/ westers wil zijn om te studeren moet ze die nikaab ook afdoen.
Hoofddoekje OK, maar een nikaab kan echt niet in onze samenleving.
Ik zeg, zoek gewoon een oplossing samen en laat de dame tentamen doen zodat ze haar diploma kan halen.
Het is goed van de Universiteit dat er gepraat word.
Het zou wel heel goed zijn als de RuG de eerste uni is die Halal studies voor vrouwen kan bieden! foto
Als gothics hun gezicht schminken en zwarte regenjassen aantrekken zegt er toch ook niemand wat van?
Gezeik.
Ten tweede is het een kwestie van tijd voor overheden en rechtbanken er niet meer onder uit kunnen. Er is namelijk niets mis met het dragen van een niqaab. Het is alleen xenofobie waardoor het nog niet overal gangbaar is dat het gewoon kan als een vrouw zich daar prettiger bij voelt. foto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Word eens volwassen.
Bah, onrein, ongelovig vies. foto
Als jij dat niet eens snapt, heeft deze discussie ook geen zin foto
Waarom vandaag doen als je het morgen ook kan uitstellen?
Geen dom idee overigens, want dan zien we meer minirokjes!
Ik zeg: naturistisch examineren met die handel!
'RuG wordt uG'
Overigens die opmerking over hoodies dan ook maar verbieden in de auto: foto das idd net zo gevaarlijk
Vraag me wel af waar die idioterie vandaan komt. Welk wel denkend mens denkt uberhaupt te kunnen functioneren in zo'n gewaad? Heeft ze een moslim vriend waardoor ze koos zijn geloof over te nemen? Is het een "protest"actie waardoor zij het tegenwoordig als een statement draagt? Wat voor oen is dat mens?
Zoveel onbeantwoorde vragen. Stay tuned voor het volgende bericht van RuG.
Als die pinguin mij in de toekomst als rechter iets op moet leggen kan ze mijn RuG op en neem the verdict niet serieus. Nee ik wil berecht of vertegenwoordigt worden door iemand wie ik in het gezicht kan kijken.
Mijn muziek lijstje - Wishlist
Je hoeft je niet ineens anders voor te doen dan je bent hoor.
"Nederlandse" betekent niet dat je blank bent met drie generaties blanke ouders hoor.
Geen idee wat hier van toepassing is, het artikel zegt verder niets dan "Nederlands" en dat ze dus onze nationaliteit heeft.
dat ben ik altijd geweest! lees even lekker al mijn postings door! ik maak mij er ALTIJD al druk om het lot van al die onderdrukte vrouwen foto
Echt links foto
- selectief reageren
- alles op dizcriminatie gooien
- niet aan zelfprojectie doen
- gaan huilen als hun eigen postings tegenreacties opwekken
- slachtoffer tot daders bestempelen en visa versa
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken