Nieuws
VS bouwen muur langs grens Mexico

Toch is Bush eigenlijk geen voorstander van de muur, maar het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft Bush ertoe gezet de wet te ondertekenen. Conservatieve krachten binnen de Republikeinse partij willen dat Bush harde maatregelen neemt om immigratie tegen te gaan. Bush zelf heeft maanden geprobeerd om de situatie van illegale immigranten in de Verenigde Staten juist te verbeteren.
Het Huis van Afgevaardigden heeft na de goedkeuring van de muur maanden gewacht met het doorsturen van het document naar het Witte Huis. In dit document staat niet hoeveel de bouw van de muur gaat kosten. Analisten in de krant Newsday stellen dat alles expres zo gepland is, zodat het electoraal gewin op kan leveren voor de Republikeinen.
Dennis Hastert, voorzitter van het Huis van Afgevaardigden, opende de aanval op tegenstemmende Democraten. Hij vindt dat deze "de grenzen wagenwijd open willen zetten" en amnestie willen verlenen aan miljoenen illegalen in de VS.
De VS zijn niet het enige land die een muur bouwen. China bouwt ook een muur om immigranten uit Noord-Korea tegen te gaan.
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Nu sterven veel immigranten in de woestijn door honger/ dorst/ Amerikanen die recht in eigen hand nemen.
En dit terwijl er juist veel rapporten zijn die aantonen dat Amerika die immigranten juist nodig heeft (en gebruikt heeft) om de economie draaiende te houden.
Bush foto Steinberger
de naiviteit....
Iemand die nu nog denkt dat Bush...bla.
grappenmakers foto
die lieve man ook foto
Gellukkig is het voor steeds meer mensen duidelijk dat de echte agenda van de heren niet op tv komt.
-Aldous Huxley
krijgen ze een mensen-kattepult of zo, spelletje, hee, die in mijn tuin leeft nog.
mafketels, wel in andere landen wetten opstellen, en in eigenland de nazie uithangen, stom volk daar,
Lekker een muurtje bouwen. Ach, die Russen waren zo gek nog niet in 1961. Een muur bouwen om mensen tegen te houden of vast te houden 1 pot nat. Blijft triest.
slecht weer voor Amerika. 8 keer al
B) Amerika heeft zelfs watertappunten in de woestijn voor de illegalen..
C) Amerikanen?
D) Je praat dus gewoon onzin! En ook zat dat ze veel criminaliteit met zich mee brengen.
Wat is je punt?
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Bovendien: als er gezonde werkende mensen uit het ene land trekken, ontstaat er vanzelf een tekort in het andere land.
ff snel een linkie opzoeken:
http://www.nieuws.nl/arch(...)ef_tegen_vergrijzing
Als iemand anders zin heeft om meer onderzoeken te zoeken: Google maar eens op CPB+immigratie
Maar die muur is natuurlijk om "terroristische vrijheidsstrijders" buiten te houden. foto
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
misschien moeten ze dat ook doen om europa.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Hebben we al gehad
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
ik denk niet dat mensen die legaal willen handelen zich door woestijnen en wildernissen ploeteren om in de VS te komen, die gaan via de snelwegen legale grens overgangen.
Verenigde Staten, 1987:
"Tear down this wall!"
- Ronald Reagan
Verenigde Staten, 2006:
"Let's build a wall!"
- George W. Bush
De Chinese muur is zo'n 7200 kilometer lang. De Moroccan Wall 2720 km.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Chinese_muur
foto
Eerst maar eens een grondwet dan!
Neem nou die miljoen moslims in Nederland, een paar hebben we er uitgenodigd, maar ze fokken harder dan de Nederlanders...
Had het Nederlandse volk destijd de gevolgen laten zien en niemand was meer voor geweest. Hopelijk hebben we dus geleerd van het verleden.
Het probleem is dat de politiek in nederland het probleem niet zo ziet, maar die hebben ze ook niet als buren en wonen niet in een flat waar de voertaal turks is.... foto
En dan ook nog de Jodenster er ergens tussendoor weten te gooien foto
Koffie foto ?
95% van die "Mexikanen" die de grens over willen vlakbij "El Paso" en "Laredo" dat zijn mensen uit Guatemala die eerst via de zuidgrens Mexico zijn binnengekomen op een legale danwel illegale manier. Tuurlijk heeft Mexico hier wel schuld aan, maar het heeft niet zoveel met echte Mexikanen te maken.
En dat Bush nu pas ondertekent heeft verbaasd mij eerlijk gezegt niet zoveel, hij weet natuurlijk dat Fox binnekort vervangen wordt door een nieuwkomer die gestudeert heeft op Harvard als advocaat dus moet dit nu allemaal nog even snel geregeld worden.
De VS foto
Met advocatuur heeft dit absoluut niks te maken. Sterker nog, het Congress en de president zweren bij aanstelling dat ze het land zullen beschermen tegen invasie. Volgens de Constitutie zijn ze daarmee belast. Het is dan ook onmogelijk dat een rechter het beveiligen van de zuid-grens als onconstitutioneel zou verklaren.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken