Nieuws
Milli Görüs verbiedt slaan van vrouwen

Onlangs bleek uit een onderzoek dat 24% van de allochtone vrouwen zegt met huiselijk geweld te maken te hebben. Experts noemen dit percentage nog aan de lage kant.
Vandaag nog eiste justitie 2 jaar cel tegen een man van Turkse komaf die zoutzuur in het gezicht van zijn vrouw had gegooid. Het slachtoffer moest een operatie ondergaan aan haar ogen.
╚══════╝
╔══════╗
╚══════╝
Misschien dat alle moskeeën ons complete wetboek van strafrecht kunnen gaan prediken foto
Maar goed, beter dat ze dit preken, dan dat ze de taal van de Koran hoger stellen dan onze wetten, wat dat betreft Hulde foto
daar komt et .. ja ......jaa ik voel et ..... jaaajajajajaaa .......oh, t'is weer weg ..
2 : Attack BMP 200
Tip: politiek!
foto
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
maar fair is fair het gebeurd niet alleen in turkse gezinnen dat de vrouw klappen krijgt dus moet gewoon huiselijk geweld in het algemeen worden aangepakt
I do NOT shit where I eat
zal wel een ban worden, hahaha
eikels!
Maar eerlijk is eerlijk, de meeste islamitische instellingen ontkennen gewoon botweg dat er een slaancultuur in de islam bestaat. Gelukkig toont Milli Görüs zich realistischer.
Wat niet wil zeggen dat er binnen Nederlandse gezinnen geen klappen vallen, want ook daar komt genoeg rotzooi voor.
Als mensen denken dat huiselijk geweld bij Hollanders laag is dan mag je verder dromen...
'Blijf van mijn lijf' huizen zitten niet voor niets boordevol met Moslima's :/
Jij ziet persoonlijk het nut er niet van in ofzo?
Goeie zaak dit.
Toppie foto
Een vrouw komt er anders heel goed vanaf in het 'heilige' boek.
http://www.redouan.nl/koran/koran004.htm
http://fomi.ytring.dk/Dutch/NietVertellen.htm
De ziekelijke subsidietrekkers van Milli Görüs zullen weinig handen op elkaar krijgen ben ik bang voor foto
De Koran heeft immers het hoogste woord en gezag en daar doen hun niks aan.
Waar was jij toen?
Nuts... foto
Wie zal het zeggen.Bij de islam loopt politiek,geloof,traditie en oorlogshandeling naadloos in elkaar over.En wat ze met de mond belijden is vaak niet wat er echt gedacht wordt.
We zullen het wel zien.Of niet .
denk ff na voordat je wat post, onder allochtonen gebeurt dit veeel vaker!
En onder de autochtonen word dit al afgekeurd, maar bij de allochtonen is dat niet t geval, het is hun mentaliteit
Er zijn heeeeeel wat meer mosketen dan alleen de hunne.
Ook frapant dat ze blijkbaar zoveel gezag hebben dat ze in staat zijn om moslims iets te verbieden.
Mooi dat ze een regel uit ons wetboek overnemen.
Hier in Delft, is dit allang verleden tijd, dat huiselijk geweld niet goed is en wie zegt dat dat bij de Kuran/Islam hoort moet de Kuran eens een keer doorlezen.
Bij de Turken/Moslims is het echt niet normaal dat je de vrouw mag slaan, alleen het gebeurd, maar niet omdat ze Moslims zijn.
Hoe ik hier aan kom, bron? Nou ik zelf foto
Ik kom wekelijks langs bij de moskee in Delft + sinds de moskee er is is mijn vader onderdirecteur daar.
Ik snap dan ook niet hoe zulke nieuws-berichten de media kan bereiken, want het is totaal onzin (Wat er gebeurd, wat volgens de Islam komt).
Nu de resterende 1000 nog en we zijn weer helemal vrienden met ze foto
Vol hoop wat meer over deze groep te weten te komen en tot mijn vreugde is dat inderdaad het geval.
* Overduidelijk bedoeld niet voor Nederlanders (het is niet lezen voor mij)
* Ach, misschien dan alleen plaatjes kijken Nette mensen, over het algemeen mannen en vrouwen goed gescheiden. foto
Kortom huiselijk geweld moet echt zwaar bestraft worden.
Edit: volgens mij is dit het onderzoek waarnaar ze refereren:
http://www.justitie.nl/Images/11_17759.pdf
En laat je niet verblinden voor de waarheid door je haat jegens Nederlanders. En nee, amnesty is geen zionistische organisatie...
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
Maar zeg je nu dat amnesty leugens zit te verkondigen? Waarom zouden ze zoiets doen?
Edit: Overigens spreken ze van onderreportage omdat allochtonen er minder snel mee naar buiten komen
Zo'n gedetribaliserde variant op islam is niet strijdig met de westeuropese cultuur en haar verlichtingsidealen.
Tip: schakel priesters in om huiselijk geweld onder christenen tegen te gaan!>:) In dat zelfde rapport wordt er ook gezegd dat allochtonen veel sneller aangifte doen, is er dan geen sprake van onderrapportage bij autochtonen.
Jah je moet wat he, doe je een onderzoek en vallen de cijfertjes tegen dan kan je altijd nog smoesjes verzinnen. Ik baseer mijn mening op de feiten en cijfers uit dat onderzoek en niet op aannames die door de onderzoekers in dat rapport zijn gezet.
Overigens, zie de conclusies van 2.7, daar hebben ze het constant over onderreportage, ik denk dat amnesty (en dat andere onderzoek wat ik helaas zo niet kan vinden) wat betrouwbaarder zijn.
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Nu nog dat de vrouwen de mannen mogen slaan fotofoto
Op jouw manier van statistieken interpreteren kan ik aantonen wat ik maar wil, ik hoef slechts naar een deel van de cijfers te kijken en de rest te negeren... foto
Ik ben benieuwd of hier nog een reactie op komt van andere moskee besturen. Die kunnen zo'n stelling eenvoudig verketteren.
Mijn vader zei altijd een vrouw moet je zo nu en dan eens een kets geven en ze weten zelf wel waarom...
Bovendien zijn Mannen in Nederland gem. 2x zovaak het slachtoffer van geweld. en het maakt niet uit door wie het geweld gepleegd, het gaat alleen om de mensen die het slachtoffer zijn geweest van geweld.
M.a.w. Mannen hebben een grotere slachtofferpositie dan vrouwen!!!!!
Verder: beter iets dan niets Ik bedoel: belachelijk dat men anno 2004 eens gaat verzinnen dat je je vrouw niet meer mag slaan. Maar goed...
Ik heb een leuke rekensom voor jullie:
1) hoe lang is het in Nederland al strafbaar om je vrouw te slaan?
2) tel dit aantal jaren op bij 2004.
3) resultaat: Als de Islamitsche wereld zich op sociaal gebied net zo snel ontwikkeld als het westen in de periode voor vraag 1 deed, zal het duren tot het jaar dat bij 2 wordt aangegeven voordat de Islam gaat prediken dat je geen Homo's meer van gebouwen af mag duwen.
Ik schat dat het wat langer gaat duren foto
Maar zoals ik al zei: beter iets dan niets, en voor onze homofiele medemens: don't hold your breath...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken