Een 17-jarige jongen en 18-jarige man zijn maandagochtend vroeg in het Drentse Nieuw-Amsterdam aangehouden op verdenking van diefstal van een speedboot en inbraak in een auto. De jongen uit Emmen en de man uit Holsloot zitten nog vast, meldt de politie.
Een getuige zag het tweetal omstreeks 03.30 uur in een speedboot in de Vaart varen en vond dat verdacht. Daarop besloot hij dit bij de politie te melden. Toen de verdachten door agenten werden ontdekt, sloegen ze op de vlucht. Even later konden ze toch worden ingerekend. De twee bleken ook een kentekenbewijs bij zich te hebben dat ze hadden gestolen uit een auto die in het centrum van Nieuw-Amsterdam stond.
quote:in het Drentse Nieuw-Amsterdam, nuf saidOp maandag 26 juli 2010 @ 16:59 schreef KingKai het volgende:
Hoezo is het verdacht om 's nachts te varen?
quote:Is dat dan zo'n dorp (gehucht) waar je na middernacht werkelijk niemand meer op straat aantreft?Op maandag 26 juli 2010 @ 17:00 schreef ntrx het volgende:
[..]
in het Drentse Nieuw-Amsterdam, nuf said
quote:Ben je blank??Op maandag 26 juli 2010 @ 17:06 schreef KingKai het volgende:
[..]
Is dat dan zo'n dorp (gehucht) waar je na middernacht werkelijk niemand meer op straat aantreft?
Ach, ik ben ooit eens in Hardenberg door een agent op verdacht gedrag aangesproken, toen ik overdag op een taxi stond te wachten. (snap zelf nog steeds niet helemaal wat daar dan zo verdacht aan was)
quote:Ik ben een autochtone blanke Kaaskop.Op maandag 26 juli 2010 @ 17:09 schreef raremandiedoetpraten het volgende:
[..]
Ben je blank??anders is alles verdacht
quote:Ik kom er weg, maar die sukkels vaarden precies in het kanaal aan de hoofdstraat. En zo'n bootje maakt wel wat lawaai. En het is een dorp met veel hangjongeren, dus de politie is snel gebeldOp maandag 26 juli 2010 @ 17:06 schreef KingKai het volgende:
[..]
Is dat dan zo'n dorp (gehucht) waar je na middernacht werkelijk niemand meer op straat aantreft?
Ach, ik ben ooit eens in Hardenberg door een agent op verdacht gedrag aangesproken, toen ik overdag op een taxi stond te wachten. (snap zelf nog steeds niet helemaal wat daar dan zo verdacht aan was)
quote:Omdat iemand die zijn boot echt heeft gekocht dat niet zal doen indien echt noodzakelijk, althans niet op de binnenwateren. Zicht is veels te beperkt en schade kan enorm in de papieren lopen. Wij leggen ook meestal aan voordat het begint te schemeren.Op maandag 26 juli 2010 @ 16:59 schreef KingKai het volgende:
Hoezo is het verdacht om 's nachts te varen?