Dewi weg uit Idols

Showbizz • Geschreven door Halim (sylvesterrr) op 23-02-2003 @ 02:16
print 
Loekb had ons via de newssubmit het volgende te melden:

Nadat Jim voor de 3e keer in de 'gevarenzone' heeft gezeten, is hij weer ontkomen aan uitschakeling in het populaire tv-programma Idols. Degene die de laatste 3 niet bereikte was de 19-jarige Dewi Pechler. Alleen Jim, Jamai en Hind blijven nu nog in de race om het 'idol' van 2003 te worden.

Het lijstje wat Fok!ker SCH eerder op ons forum publiceerde, en erop zou wijzen dat Idols doorgestoken kaart zou zijn, gaf aan dat Jim gisteren had moeten vertrekken.

N.B. Gelieve alleen gepast te reageren. Reageer a.u.b. niet met 'Het interesseert mij niet' oid. Een dergelijk bericht wordt bestraft met -5 Spam.

Bron: Idols


Lees ook:

» 17:21 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur13
» 10:07 Selena Gomez nieuw doelwit kussende journalist22
» 24/05 Illusionist Roy aangeklaagd om aanranding16
» 24/05 Journalist heeft spijt van zoenpoging Will Smith9


delen | eKudos nujij

2838 views / 112 reacties
Reacties op dit bericht
50  van 112 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3
userIcon
Ik heb een klein stukje gezien, vond het wel zielig, en moest er nou ook een jurylid huilen?
Ik had liever die Jim zien gaan!
Nog ff en dan zijn we er af.
Ik vond het niet terecht, had persoonlijk het idee dat ze het juist het beste heeft gedaan. Helaas valt Dewi het minst in de smaak bij de doelgroep...
daarom zat de jury ook tejanken om dat eigenlijk jim weg moest
userIcon
Wie neemt die gozer nou serieus.. Denk persoonlijk dat er wel wordt gesjoemeld bij dit soort programma\'s, het draait tenslotte allemaal om geld verdienen. Sneu voor Dewi, maar als ze echt kan zingen zal een of andere handige bobo die er verstand van heeft haar wel opgemerkt hebben. Back to normal life.
Misschien doen ze dewi er nu wel uit omdat het anders te veel zou lijken of ze volgens dat "draaiboek" zouden werken.

Jammer voor haar maarja. Iemand moet winnen

[ Dit bericht is gewijzigd door Par4n0id ]
userIcon
Tsss ik ben expres om 2.24 uur uit bed gekropen, heb de comp aangezet en internet opgestart om hier op fok ff te kijken over hoe&wat over idols, en dan zie ik dat het er nog geen tien minuten opstaat!
Nou, dan klopt mijn gok dus.... jammer, ze was echt heel goed en vind haar toch de persoon die écht met het meeste plezier zingt ipv een drang om een idool te worden. Maarja, zo werkt het niet in het land van de commercie.
Tot slot mijn lijst:
-volgende week jamai weg
finale tussen jim en hind, de laatste wint. En arme Hennie zit werkeloos thuis met Snuitje. En dan kruip ik nu m\'n bed weer in (griep).
userIcon
=edit= reageer dan niet!!!
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]
Zeer onterecht inderdaad, alle meiden stemmen op jim, maar qua stem was dewi echt super! hoop zeker dat \'t nog wat gaat worden met Haar, volgende ronde ligt jim er zeker uit
Echt zeik!!!Voor mij had Jim echt mogen moven,Snap zowiezo niet dat die er nog in zit met zijn eentonige stem.Zijn kop is wel aardig maar zijn stem "zuigt" echt.Tis dat die vent een grote groep fans heeft(alleen door zijn uiterlijk in mijn ogen) anders had die nooit zover gekomen.Met andere woorden de geruchten kloppen dat het vuurwerk al klaar ligt voor HIND
userIcon
Heb eindelijk eens gekeken. Moet zeggen dat ik de dames het beste vond en die Hind gaat terecht winnen van wat er nu nog bij is. De jongens zongen beide slecht. Heb wel iets anders gezien in het publiek. Een spandoek met een tekst over dat de kijker beslist maar niet heus (zoiets stond erop dacht ik). Als ze in het betrefende deel van de tribune kwamen werd later de camera steeds weggedraaid of er werd geswitched van camera-shot.
Jim, de naam van een geboren winnaar
=edit= reageer dan niet!!!
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]
=edit= reageer dan niet!!!
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]
Sylvesterrr, .

Ik wist meteen na Dewi\'s optreden dat ze er uit lag, ook al zag ik Jim liever vertrekken. Nou ja, volgende week dan maar. .
Echt triest, Dewi was de beste. Ze zong met gevoel (wat Hind niet durft, die gaat op safe, zodat ze niet het risco loopt af en toe een valse toon te zingen). Het feit dat Henk Jan en Eric uit de jury ook in tranen waren, en Eric zelfs weg was op het einde zegt mij genoeg. De professionels vinden net als ik Dewi de beste.
=edit= reageer dan niet!!!
/edit: je vraagt erom, de volgende keer krijg je een afkoelban
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]
Erg jammer. Die Jim zong nog steeds monotoom. Ondanks het aparte begin van het tweede nummer. Beetje Justin Timberfake actie.
=edit= reageer dan niet!!!
/edit: je vraagt erom, je krijgt hierna nog een waarschuwing
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]

quote:
wtf, echt. like i care. interesseert mij niet oid.

Dude, lees dan wat er in vette letters onder het nieuwsbericht staat

Ik heb vanavond geen Idols gekeken, maar ik vind het totaal niet erg dat Dewi weggaat. Ik vond haar te schel zingen, een paar weken terug, met de songs van de jaren \'80, stond ze echt op sommige punten te jengelen.
Het klonk echt niet mooi. Ik weet niet hoe ze vanavond gezongen heeft, maar ze is niet zo allround als Hind, die kun je bijna alles voorschuiven en ze krijgt er een goed resultaat mee.

En wat de jongens betreft: het maakt mij niet uit. Ik vind Jamai veel te Jantje-smit achtig om er nog bij te komen tussen de BNN\'ers. Jantje Smit is al uitgekauwd, wat zou Jamai moeten gaan zingen? Ik heb er eigenlijk niet op gelet hoe Jim zingt, er waren de laatste keren nog een paar jongens, en daarvan leken er een paar op elkaar, tsjonge, hoe weet ik nou wie wie is. Ja, Jim is degene bij wie de spandoeken omhoog gaan en het hardst gegild wordt...
...ook al ben ik een meisje, nou nee, die jongens doen me eigenlijk niks. Geef mij liever een goed zangtalent dat spontaan zingt, dan een lekkere jongen om naar te kijken.

Wat ik ook zo erg vind: het stereotype waarop ze gekleed worden. Een paar weken terug zag je dat er nog bij, hoe ze zelf hun kleding mochten kiezen, maar tegenwoordig worden ze denk ik gewoon volgens \'hun stijl\' gekleed. Dewi is \'de alto\' en moet er ook altijd uitspringen, als ze een week geleden had gevraagd om die rasta uit te halen, had Idols dat haar zo verboden, denk ik.
Zo ook bij Jamai; hoeveel brilletjes heeft die gozer al niet gehad? Als hij niet wint, kan hij altijd nog voor een brillenzaak goud geld verdienen, dat weet ik wel.
quote:
Heb wel iets anders gezien in het publiek. Een spandoek met een tekst over dat de kijker beslist maar niet heus (zoiets stond erop dacht ik). Als ze in het betrefende deel van de tribune kwamen werd later de camera steeds weggedraaid of er werd geswitched van camera-shot.

Hmm, bijzonder; ik vraag me sterk af hoe ze daarmee de studio zijn binnengekomen, een spandoek van redelijk formaat verstop je niet zomaar in je achterzak, en het klapvee wordt echt wel even bekeken voordat ze neergezet worden!
=edit= banned, je mag ff afkoelen en de policy héél erg goed doorlezen.
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]
\'( Wat een jank party was het na afloop. Zelfs Erik had het moeilijk, en verdweeen van het podium. Dat Jim er nog niet uit mocht is alleen maar omdat de meeste meiden van 13 tot 16 de meeste inkomsten zijn voor de HMG. Ze bleven maar door smsen. En dat voor 3 gulden 50.

Het werd wel iets duidelijker verteld dat het meer kost dan alleen maar 70 curo centen.

Maar ja, verteld dat eens aan een sms verslaafde...
userIcon
Sjeez, heeft Jim weer ff mazzel
jou ja, als het gister was of volgende week, winnen gaat hij niet (als het goed is )
=edit= laatste waarschuwing, de volgende keer krijg je een (afkoel)ban.
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]
=edit=

Flink janken na afloop idd. Maar ja, tis ook jammer dat Dewi eruit ligt. .
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]
=edit= banned, je mag ff afkoelen en de policy héél erg goed doorlezen.
[ Dit bericht is gewijzigd door sylvesterrr ]

quote:
Zo ook bij Jamai; hoeveel brilletjes heeft die gozer al niet gehad? Als hij niet wint, kan hij altijd nog voor een brillenzaak goud geld verdienen, dat weet ik wel.

Jamai is ook uitgeroepen tot \'brillenpersoon\' van het jaar door een of andere brillen- of opticienvereniging. Weet alleen de naam niet, maar hier zal hij in de toekomst wel een slaatje uit kunnen slaan. Zal ook wel nodig zijn want Hind wint namelijk.

BTW Dat Jim nog niet weggestemt is lag in de lijn der verwachting; hij is namelijk een goede SMS-inkomstenbron. De finale zal echter gaan tussen Jamai en Hind. Jim gaat er dus volgende week uit (mark my words).
userIcon
Jammer, ik vond \'r na Hind \'t beste...
\'k hoop dat Jim er de volgende keer uitgaat
userIcon

quote:
Jim gaat er dus volgende week uit (mark my words).

Tja, 33% kans zou ik zeggen En gezien het feit dat Hind verreweg het beste zingt zou ik zeggen: 50% kans
[ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]
R@b, jij keek toch geen Idols? .
Als die meiden eens ophouden met hun k*t te denken dan was die irritante Jim al lang weg!
userIcon
=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door RRRobert ]
userIcon
Jammer, ze was mn favoriet.
Qua zang was ze de enige die nog met Hind mee kon doen.
Jamai heeft zooo veel fouten in zn uitspraak dat het irritant is.
Jim heeft een mooie hype voor mekaar gekregen, dat heeft ie goed gedaan maar qua zang klinkt het stukken minder dan de rest.
AArghh wat jammer dat mijn lieve dewi eruit is!!
Van lelijk naar lief eendje (ze kreeg steeds meer wenkbrouwen )
Ze was mijn IDOL en vind het jammer dat ze moet gaan
Het leuke was dat ik haar persoonlijk in het begin vreselijk vond en nou was ze mijn favoriet ze was mijn idol en vind het idee vreselijk dat schijnheilige hind gaat winnen vanwege haar zangtalent...........want dat heeft hind
hind was niet eens geroerd dat dewi weg moest....dat kan ik niet eens als botte hond
[ Dit bericht is gewijzigd door RaGNaRoK-GoaT ]
Jim viel weer eens vies tegen, en zegt de jury ook nog eens dat ie geen eentonige stem heeft, wat ie dus wel heeft.
Jamai en Hind gaan de finale in, en laten we eerlijk wezen, Hind steekt er met kop en schouders boven uit. Ik vind het jammer dat Dewi niet in de top 3 zit. 4e worden is net als bij sport, een troetelprijs. En denk dat die naar Jim had moeten gaan.
En ze hadden het eerder moeten instellen dat je maar 2x mag sms\'en en bellen, want JaapAap heeft gelijk. Iemand die betje verstand heeft van muziek belt niet eens voor Jim. Dan had David er nu nog gestaan, en vandaag had ie de vloer aangeveegd met dat pubertje.
Al dat geroddel over doorgestoken kaart terzijde, Hind zal vast wel gaan winnen, en nogmaals terecht.
userIcon

quote:
R@b, jij keek toch geen Idols?

Zag het vanavond, gedeeltelijk.
userIcon

quote:
Iemand die betje verstand heeft van muziek belt niet voor Jim.

idd. Maar iemand met een beetje verstand in zn harsens belt/smst zowieso niet! Daarom kreeg Dewi ook niet genoeg stemmen.
Dit is heel erg jammer, Dewi was voor mij de Idols winnares (Hind = vreselijk saai en tuttig, Jamai = niet sexy, Jim = te jong, net de baard in de keel en daardoor een nog onderontwikkeld stemgeluid) maar ik ben toch niet verbaasd dat ze eruit gestemd is i.p.v. Jim...ze zong een paar keer erg vals dit keer (en wel vaker) en Jim zong stukken beter dan de vorige keren, ik vond er echt een grote verbetering in zitten en hij zong heel zuiver, nog steeds irritant monotoon dat wel maar langzaamaan komt daar wel wat verbetering in. Stom dat men alleen maar keek naar de prestaties van Dewi in deze show want ze was duidelijk niet in vorm. We horen toch nog wel van haar .
Ik zag net Rogers band op MTV trouwens, best lekker nummer..voor een ex-Idol dan
userIcon
Ach ja, maar goed ook. Al die meiden die denken dat het stoer is om een kind te hebben op die leeftijd. Hind is veel beter, Jim niet :/
=edit= lees die vetgedrukte regels onder aan het bericht nog eens...
[ Dit bericht is gewijzigd door RRRobert ]
Jammer.. erg jammer. Dewi was apart, ze zong met plezier en idd niet zo gemaakt als Jim. Jim is eentonig, en je gaat je na twee nummers irriteren aan die monotome stem van hem. Moet je nagaan wat er gebeurt als je strax een hele cd van hem hoort :r Maar goed, Dewi was een leuke meid, en je ziet ook hoe ze gegroeid was van klein meisje naar een echt zangeresje Maar goed.. zoals jullie merken.. ik had een zwak voor dr en vond ook echt dat ze goed zong.. en tis balen dat ze eruit ligt. Maar standaard-achtig wint altijd, dus dat zal Jim of Hind wel worden. Vind iedereen wel goed en zijn niet echt apart, lekker middle of the road... En inderdaad.. mooi huilfestijn na afloop...en zelfs Erik die ut niet drooghield en wegliep..
userIcon
=edit= al geregeld...
[ Dit bericht is gewijzigd door RRRobert ]
Ik denk ook dat het geplanned was dat Jim zou gaan vertrekken maar door al de commotie over het feit dat het doorgestoken kaart zou zijn hebben ze Dewi laten vertrekken om zo te laten zien dat het niet nep is.

Je kon het trouwens ook merken aan de reactie van de jury na het zingen van Jim ..
Ik had op haar gewed: 50 Euro verdiend!
Jammer, vond haar wel goed maar zij zal het zekers alleen beter doen dan met zo\'n fake show

GO dewi GO!
Jeuj, het vieze mens is eruit
weer de verkeerde
Jim moet eruit
nouja volgende keer beter
grappig om te zien hoeveel mensen zich er aan ergeren en toch naar dat programma kijken. Ga toch wat anders met je tijd doen dan naar een commercieel programma lopen kijken wat waarschijnlijk al beslist is.
50  van 112 reacties op deze pagina. Pagina  1 2 3


Lees ook:

» 17:21 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur13
» 10:07 Selena Gomez nieuw doelwit kussende journalist22
» 24/05 Illusionist Roy aangeklaagd om aanranding16
» 24/05 Journalist heeft spijt van zoenpoging Will Smith9


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden