Illegale bijeenkomst: 33 processen-verbaal opgemaakt
De politie trof tijdens een surveillance in de nacht van zondag op maandag een groep van 33 mensen aan die in een bedrijfspand aan het Signaal in Purmerend bijeen waren. Overduidelijk was dat geen enkele coronaregel werd nageleefd.
In een ruimte van dit bedrijfspand zag de politie rond 01:20 uur dat er meer dan 30 mensen aanwezig waren. Niemand droeg een mondkapje en de onderlinge afstand tussen de mensen bleek geen 1,5 meter te zijn. Daarbij stond het hele pand vol met onder andere nicotinerook en er waren meerdere tanks met vermoedelijk lachgas. Verschillende personen liepen rond met een ballon aan hun mond.
De politie verzocht de organisator van deze bijeenkomst en alle overige personen om uit het pand te komen. Van iedereen werden de identiteitgegevens genoteerd. Tegen alle aanwezigen en de organisator is proces-verbaal opgemaakt en zij kunnen hun proces-verbaal tegemoet zien.
Nicotinerook? Je meent het?
*zet pistool tegen slaap
wat is dit een kutland geworden
In Mekka
Dat is pas leuk
Daarbij heb je er als werknemer echt wel hinder of overlast van als er op zondagnacht om half 2 de hele toko vol met rook staat en jij daar de volgende dag moet staan te werken.
Daarbij wij paften het hele restaurant blauw na sluiting, daar merk je de volgende dag helemaal niets van, moet je wel afzuiging hebben en schoon maken.
foto
"Not a policeman in sight"
Bron: https://twitter.com/Bollocks_Dogz/status/1315052236763025408
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
(laat wel zien dat we al heel lang een pad bewandelen die eigenlijk niet kan)
Het zit ook gewoon echt in het DNA van die paupers
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken