COVID-19 gaat nu echt te ver, minder koffermeisjes bij Miljoenenjacht
Winkels dicht, horeca dicht, scholen dicht, trouwen zonder familie, geen bezoek bij opa en oma, alleen moeten sterven. Het is een imposante opsomming van maatregelen om de verspreiding van COVID-19 te beperken. Maar niets van dat alles komt ook maar enigszins in de buurt van de maatregel die SBS6 heeft moeten nemen om de opnames van het programma 'Miljoenenjacht' mogelijk te maken.
Bij de vage kennissen van NU.nl koppen ze vandaag een bericht met 'Minder koffermeisjes bij jubileumseizoen Miljoenenjacht door coronarichtlijnen'. Het gaat verdorie nu wel heel erg ver met al die maatregelen. In plaats van de gebruikelijke 26 lekkere wijven staan er nu nog maar acht beeldige deernes te pronken met hun gouden koffertje. De lucky acht krijgen er een hoop werk bij, zo blijkt. "Zodra een van haar koffernummers wordt genoemd, loopt het koffermeisje naar de standaard en opent zij de koffer." Uit wiskundige berekeningen blijkt dat ieder koffermeisje gemiddeld verantwoordelijk zal zijn voor ongeveer 3 en een kwart koffer.
Een niet bestaande kijker van het programma laat desgevraagd aan FOK! weten dat hij de maatregel begrijpt maar het erg jammer vindt. "Je volgt zo'n programma letterlijk jaren en je hebt dan echt een band met die meiden. Ik denk dat de kijkersbeleving heel anders zal zijn. Ik bedoel, met 18 mooie dames minder dan normaal wordt het aftrekken toch een gok. Zit er wel wat voor je bij vanavond".
Naast het in de WW-trappen van 18 van de 26 koffermeisjes, is er nog iets veranderd aan de opzet. Zo zijn er veel minder deelnemers aanwezig in de zaal. Gebruikelijk zijn dat er 50 per wijk. In de nieuwe opzet nog maar 5. Linda de Mol blijft het helaas presenteren.
Vandaag nieuwe auto aangeschaft maar voor het ophalen werden we gebeld met.de mededeling dat we niet naar binnen mochten en de auto buiten op moesten halen....
Fucking clown world.
Het is zo fijn in ons eigen normaal.
Plekken mijden waar al die mondluier spreaders samenkomen...etc etc
Het is echt afzien.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
Ik kijk sowieso nooit tv!
Heb Videoland (voor bepaalde series en programmas terug kijken)
Netflix
Popcorntime (wat gewoon draait op mijn android tv)
En alles zonder die achterlijke 10 minuten reclame. En laten we het SBS6 foefje niet vergeten om midden in de film Hart van Nederland uit te zenden met 20 minuten reclame ertussen
Haha...fuck it voor ze!
Je zal maar door een winkelstraat lopen met alleen maar mensen met mondkapjes
Ondertussen verderop drie agenten in een busje zonder bescherming
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Op popcorntime is maximale kwaliteit simpel 1080P Maar als je even een film wilt zien dan is het makkelijk en het aanbod is maximaal.
Videoland is eigenlijk niet nodig maar staan ook leuke series op die niet meer op TV komen (zoals buch in de bajes e.d. uit 2005) en Nederlandse films en series die niet op Popcorntime staan!
Wat er nu op Netflix allemaal nieuwstaat komt er nu op normale TV dan
[ Bericht gewijzigd door Mazdafan op maandag 17 augustus 2020 @ 15:21 ]
Wat wel schofterig is, is dat je in de opgenomen programma niet door kan spoelen in reclames
Waarom denk je dat ik er klaar mee ben?
Ik heb overigens Netflix en TV (Die andere streaming diensten vind ik niet zoveel aan). Er zijn genoeg leuke tv-programma's ondanks wat azijnpissers beweren zoals Louis Theroux, Keuringsdienst van Waarde en dat soort gerelateerde programma's. Heb buiten de NPO zenders niet vaak zenders waar ik echt iets leuks zie Spike, National Geographic, Animal Planet en die Crime zenders vind ik nog wel interessant en soms RTL7. Mijn vrouw kijkt graag naar TLC, dus ja...
"ik kijk geen tv". Dat is echt zo'n term die hipsters gebruiken (en nee, ik ben geen boomer) en vervolgens dezelfde programma's via uitzending gemist of zo gaan zitten kijken (ja, of Videoland waar ze ook zijn).
We wonen in Parijs.
Ik leef in mijn normaal..ik neem afstand van de hele geconditioneerde samenleving.
Donderdag rijden we weer terug naar de "red zone".
Dat doe ik meestal ipv terug kijken, want opgemonen kun je wel doorspoelen met reclame, bij terug kijken niet.
Als ik live tv aan zet, is dat ietsanders dan streamen.
Of je streamt, dan kijk je films en series, of je kijkt live tv, dan heb je sbs6 enzo, met zowel voorgeproggameerde meuk en live meuk.
Toen ik live tv had. Oftewel, ziggo via de kabel, met tv zenders, kon dat niet. Die mogelijkheid was er niet.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken