Zwarte Piet-onderzoekster uitgenodigd voor intocht
De gemeente Groningen nodigt VN-onderzoekster Verene Shepherd uit voor de landelijke intocht van Sinterklaas op 16 november. De Jamaicaanse, die heeft gezegd dat Nederland het sinterklaasfeest moet afschaffen, ontvangt donderdag of vrijdag een brief waarin ze wordt gevraagd te komen kijken, schrijft het AD.
Shepherd leidt de VN-werkgroep die onderzoek doet naar het racistische gehalte van Zwarte Piet. Tegen Eenvandaag zei ze eerder deze week dat ze van mening is dat het sinterklaasfeest neerkomt op een 'terugkeer van de slavernij'. Om deze reden kan het feest beter worden afgeschaft, stelde Shepherd.
Een delegatie Kamerleden die op bezoek is bij de Verenigde Naties in New York, wil een gesprek met de VN-onderzoekster. De Telegraaf schrijft donderdag dat ze haar echter voorlopig niet te spreken krijgen.
Nu komt ze van Jamaica dus misschien handig als ook de Wiet Piet er zou zijn
Ze is dus een oplichtster.
We nodigen dus een oplichtster uit op ons Sinterklaasfeest.
foto
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
http://nos.nl/artikel/566059-geen-kleurpieten-na-bedreiging.html
En met deze kortzichtige dame die zich met ons bemoeit mag van mij best een looptje worden genomen. Dat is niet racistisch, jij mag dat vinden.
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
Ik ben pro piet, maar ga mij langzamerhand toch echt afvragen of er geen andere problemen meer zijn. Zowel bij de voor en tegenstanders.
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
Maar goed, het ging dus om een loopje nemen met een bemoeial op een niet-serieuze nieuwssite. Dus heel deze discussie is een beetje sad
[ Bericht gewijzigd door doessy op donderdag 24 oktober 2013 @ 09:35 ]
Psalm 23:
The Lord is my shepherd
En dus niet
The lady is my shepherd.
Pure discriminatie! Zeg er wat van.
Wat mij betreft komt die delegatie (had dit niet al met één persoon gekunt?) meteen terug, en ze sturen maar een e-mailtje dat ze op haar kosten het feest mag bekijken.
Verene Shepherd is al ontmaskerd als een charlatan.
Geen bevoegdheden en geen mandaat namens de VN.
Een hoop gezeur om niets van deze mevrouw.
Nogmaals ben pro zwarte piet. Maar anti bullshit wat beide kampen nu over de ruggen van de Kids uit aan het vechten zijn.
Want wat beide kampen lijken te vergeten is dat dit een kinderfeest is.
Maar de verwensingen en lage opmerkingen vliegen inmiddels over en weer.
Stel je voor dat ze nòg zo'n fittie krijgt in het bijzijn van onze kindervrienden.
En wéér een kleine ondernemer nota bene....
Deze brief was opgesteld door 4 ondertekenaars die een onderzoek wilde doen naar rascisme maar Mevrouw Shepherd heeft haar positie misbruikt om haar onderzoek voortgang te doen vinden en heeft zo de VN misbruikt !!
De meeste gooien nu al hun frustratie eruit en ik hoop maar dat er Geen geweld aan te pas komt anders kon het nog Wel eens flink uit de hand lopen.
En stel je nu voor dat ze zeggen: het feest mag niet meer
Wat dan?
Zie je Rutte al op TV verschijnen: "Beste landgenoten, helaas mogen we van de VN geen Sinterklaas meer vieren op de traditionele wijze. Wij vragen dus uw begrip en aanpassingsvermogen. Wij zullen streng toezien op het naleven van het Zwarte Pieten-verbod om de orde te bewaken."
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)en-Sinterklaas.dhtml
Iedereen moet dit lezen. En zo niet, dan toch.
"Voor een raciaal scepticus verraadt dit een vervelend soort hypocrisie: van het rassendenken af willen en je er vervolgens op beroepen. "
http://www.geenstijl.nl/m(...)rgekke_koekwaus.html
http://www.telegraaf.nl/b(...)art_blijven____.html
http://frontpage.fok.nl/n(...)et-bestaat-niet.html
Als de eerste de beste Neger in de VS een probleem heeft met zwarte Piet, als hij daar de eerste keer van hoort zou ik me de moeite willen nemen hem dit uit te leggen.
Maar als iemand een schijnbaar hoge functie heeft bij de VN, dan zou ik verwachten dat deze persoon intelligent genoeg is om eerst eens wat na te denken eer ze zich een mening vormen over iets.
Ik weet verder niet hoe hoog ik de VN moet inschatten, maat met dit denk ik, als ze met alle problemen in de wereld zo omgaan, dan, ja, dan hebben we een probleem.
Verbaast me dan niks dat straks uit komt dat Noord Korea eigenlijk een heel vriendelijk land zou zijn.
Misschien dat ze zich als Zwarte Piet...?
[ Bericht gewijzigd door ruanner op donderdag 24 oktober 2013 @ 18:57 ]
Nee, en ik ga er ook geen aanschaffen, brutale vlerk!
ik heb twee eervolle vermeldingen op mijn naam staan! *O*
Wat je nu krijgt is een omgekeerde racisme die blanken deden dit ons aan en de blanken van nu zullen er nog steeds voor boeten. Daarmee creëer je gewoon weer haat.
Tot slot hangt er dit jaar een zwarte wolk boven deze sinterklaasfeest.
Voor de kinderen hoop ik een leuk feest voor de mensen die dit een galsmaak hebben gegeven een zakje zout.
Die zijn daar toch allemaal opgegroeid met de slavernij verleden.
Dan kun je 1 en 1 wel optellen dat ze tegen pieterman is.
<a href="http://www.estofex.org/" rel="nofollow" target="_blank">\[b\]ESTOFEX\[/b\]</a>
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
En zwarte piet is dan zeker ook zwart door de schoorsteen, niet omdat het een neger is?
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
En ja, zwarte piet is zwart door de schoorsteen, en al was dat niet zo, dan was het nog niet racistisch. Ga je ook pleiten voor een zwarte kerstman in de coca cola reclames, of mag die wel alleen maar blank zijn? Om nog maar te zwijgen over hoe kwetsend de elfjes van de kerstman zijn voor lilliputters.
Natuurlijk moet iedereen tegen een grapje kunnen, maar als jij keer op keer op keer wordt uitgescholden, want anders is het niet, voor zwarte piet dan is dat naar en racistisch. De schuld ligt dan echter niet bij zwarte piet, maar bij types als doessy, die denken dat dit soort hilarische grappen leuk zijn of enige inhoud hebben.
Het gaat overigens ook de andere kant op, want ik wil niet constant geassocieerd worden met slavendrijvers en dat onterechte verwijt krijgen wij dan vaak weer te horen. Verschil is wel dat jij in de kroeg niet snel slavendrijver genoemd zal worden, maar donkere mensen wel regelmatig zwarte piet naar zich toegeworpen krijgen.
Nee, dat is niet zo en je hoort mij ook niet zeggen dat dat racistisch is. Iemand uitmaken voor zwarte piet wel.
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
Je mag mensen niet op hun uiterlijk beoordelen, en door dat jij nu met je vingertje gaat wijzen naar iemand die gewoon een grap maakt, benadruk jij dat voor jou uiterlijk alsnog een serieuze aangelegenheid is. Kast-racisme...
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken