Nieuws
Forse daling van aantal banen
In het derde kwartaal van dit jaar waren er in Nederland 140.000 banen van werknemers minder dan in hetzelfde kwartaal van vorig jaar. Dat is de grootste daling in meer dan 25 jaar, meldde het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) vandaag.
Vergeleken met het tweede kwartaal van dit jaar waren er, rekening houdend met seizoensinvloeden, 50.000 banen minder.
Een uitgebreid overzicht staat op de site van het CBS.
Lag er een tijd geleden ineens een brief in de bus van het CBS of ze langs mochten komen voor een gesprek. Voor het eerst ja gezegd tegen iets omdat dit serieus is en ze je niks willen aansmeren of zo. Dus wel leuk als je dan dit nieuws ziet, ze hebben mij ook vragen gesteld over het werk etc.
Ze trekken volgens mij elke zoveel tijd gewoon random een aantal huishoudens en die sturen ze een brief met vraag voor participatie.
Oh nee... onze overheid vind zondagsrust belangrijker...
Een lagere pensioenleeftijd zou meer ruimte geven voor jongeren op de arbeidsmarkt, en een positieve impact hebben op de werkloosheid.
Oh nee... onze overheid wil juist de pensioenleeftijd verhogen...
Ik voorspel een verdere daling van de hoeveelheid banen dankzij verkeerde prioriteiten bij de overheid.
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
OT: was te verwachten. gelukkig voor de werknemers zijn de regelingen bij ontslag in NL nog goed in vergelijking met veel andere landen.
balen voor werkgevers die juist door die regelingen nog een tijd moeten wachten voordat de ontslagen vruchten afwerpen en ze hun bedrijfsresultaat weer beter kunnen krijgen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken