Nieuws
Imam prijst plegers aanslagen Londen

Hamid Ali is geestelijk leider van de Al Madina Masjid moskee in Beeston in Leeds, een geloofshuis welke met regelmaat bezocht werd door de daders, die zelf bij de aanslagen om het leven kwamen. In het openbaar had Ali kort na de aanslagen juist gezegd tegen Britse kranten dat de daders van de aanslagen moesten worden gestraft. Bij de terreuracties kwamen 56 mensen om het leven.
In het gesprek met de journalist gaf Ali eveneens toe dat de omstreden mullah Abdullah Al-Faisal in zijn moskee heeft lesgegeven. De daders van de terreuracties waren 'kinderen van Al-Faisal', nadat ze een aantal bijeenkomsten van de geestelijke hadden bijgewoond. Al-Faisal, volgens Hamid Ali een goede maar ietwat ontvlambare islamgeleerde, werd in 2003 veroordeeld tot een gevangenisstraf van zeven jaar omdat hij opriep tot het vermoorden van joden en ongelovigen.
Vooral als we die vrijheid willen laten gelden voor een theocratisch geloof dat er naar streeft alle andere geloven te onderwerpen. foto
Geen wonder dat de islam in veel landen aan banden gelegd wordt. Misschien moeten we eens gaan bestuderen waarom en hoe men dat in die landen gedaan heeft en wat de effecten er van zijn. Als het dan wel mogelijk wordt om met een relaxte islam ontspannen samen te leven in een democratie wordt het onderhand hoog tijd dat we die methode ook hier gaan toepassen.
Lijkt mij.
Je mag best zeggen dat je Geert Wilders dood wilt zien (bijv.) maar dan moet je ook de consequenties ondergaan en accepteren als dat een overtreding is van de gestelde/heersende normen.
(bij voorkeur dénken ze het niet eens maar daar doe je niks tegen..althans niet in directe zin)
Nu bereiken we alleen maar dat de duivels zich onoverwinnelijk wanen -dankzij ons 'respekt'- en de gematigde goedwillende burgers niets durven te doen, uit angst voor de 'deurwaarders van allah'....
Je mag best mensen kwetsen en daar mag je ook kennis van hebben maar het mág niet de bedoeling zijn foto .
Het is echt heel belangrijk meteen te weten met wat voor types je te maken hebt; Zo'n Imam is dus echt geen knip waard.
Misschien nog wel leuk in dit verband: Over liegen in de Islam: http://www.islamreview.com/articles/lying.shtml
Moslims zijn chronisch in de war foto
Het probleem met "haatimams" is op zich niet dat ze "taqiya" rechtvaardigen, het is vooral waarom ze dat rechtvaardigen (een vermeende "onderdrukking" door Amerika en het westen die eigenlijk alleen reëel is in het Midden-Oosten, maar niet voor moslims die zélf in het westen leven... essentieel verschil!)
Die zet moslims echt positief neer hoor!!! Die sporprenten zijn een gevolg van dit soort gedrag hoor!
WW3 wordt bewerkstelligd, mark my words....
Behalve dat het erg lelijk taalgebruik is is het ook nog eens fout:
http://www.vandale.nl/opz(...)ekwoord=frequenteren
kan deze nazi eeh moslim eruit worden gekankert
*O* De Harvest Machine; hoe het allemaal begon *O*
edit:
gelijk alle gelijkdenkenden ook uitzetten. het wordt hoog tijd dat ze opzouten en de westerse bevolking met rust laten. en dan druk ik het nog héél netjes uit.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken