AEL plaatst anti-semitische cartoons
De Arabisch Europese Liga gaat vanaf nu aan op haar website anti-semitische cartoons plaatsen. Dat doen ze omdat volgens hun anti-islamitische cartoons (over de profeet Mohammed) ook zijn toegestaan. De eerste twee zijn reeds neergezet en op systematische wijze zullen er meer spotprenten volgen.
De prenten zijn getekend door AEL-huiscartoonist 'Nabucho'. Op de eerste is te zien hoe Hitler waarschijnlijk de liefde heeft bedreven met een jonge Anne Frank, en zegt dat ze dat maar in haar dagboek moet noteren. De tweede gaat over het tellen van Joodse slachtoffers in Auschwitz, waarbij gesuggereerd wordt niet-Joden mee te tellen om op de zes miljoen te komen.
Het tv-programma NOVA geeft AEL-leider Dyab Abou Jahjah vanavond een podium om een en ander nader uit te leggen.
En natuurlijk heb je dan die schreeuwlelijkerds van de AEL weer. Hebben ze ook weer even iets om over in de krant te komen.
zucht......
maar van mijn mogen ze , maar mogen we hun dan ook met de dood bedreigen ?
Ook al vind ik de manier waarom de deze cartoons posten een beetje raar... "Onze profeet word gepest dus nu pakken we de joden maar". Maar goed... Als ze nu iig hun mond maar houden over die cartoons die gemaakt zijn.. En vind ze opzich wel grappig foto Vooral die van Hitler met Anne foto
Ook opmerkelijk dat ze gelijk de Joden pakken. Ik meen dat de spotprenten uit Denemarken afkomstig waren. Zie je gelijk waar hun haat ligt.
http://www.blowsmurf.nl/allah/janee5.GIF
Maar het moet worden gezegd. Ik vind die cartoons stiekem wel grappig.
"waarom worden ze nou niet kwaaaaaaad!!!"
"waarom steken ze nou onze ambasades niet in de fiiiiik!!!"
Er zullen nu namelijk geen massale rellen komen omdat een obscure website zulke cartoons plaatst. Ook zullen er geen joden zijn die oproepen tot moord en chantage.
Wat de AEL hiermee indirect laat zien, is dat moslims gewoon aanstellers zijn.
Ik neem deze woorden uiteraard terug wanneer er massale protesten komen incl vlaggenverbrandingen en aanvallen op ambassades.
Meten met twee maten
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Hitler in bed met anne en iets over verplicht 6 miljoen vergaste joden imo gewoon zoeken naar een reactie. Maargoed als zij daar vrolijk van worden ga je gang.
(Voor de rest mag iedereen wat mij betreft Hitler met Anne Frank afbeelden, anders zouden we South park ook mogen verbieden.)
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
Kentucky Fried Cruelty
Ambroce Bierce
Weer een heerlijk stompzinnige actie van ze. Kan dat cluppie niet gewoon een keertje, ik weet niet hoor, maar gewoon een keertje met de veerboot naar Mekka of zo? Ze dragen totaal niets bij aan wat dan ook in Europa.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Ja ze hebben een kort lontje he die mensen foto
Maar morgen lees jij nergens in de krant dat er ergens een ambassade voor in de brand staat ,ook zul je nergens mensen als een stel idioot-en door de straten van welk dan ook westerse stad zien lopen die oproept om de kelen van alle leden van de AEL door te snijden .
Maar het gaat hier om het idee dat zij nu bewust een boel westerlingen proberen te kwetsen door quasi beledigende cartoons te publiceren over iets wat schijnbaar toch veel mensen nog aan het hart gaat. Wat de Denen in feite gedaan hebben bij de moslims.
Wie heeft het gedaan?
De joden.
Hoezo logica?
Zo langzamerhand wordt de sluier opgelicht. foto
Kregen de joden in de jaren dertig/veertig ook niet overal de schuld van?
foto
www.jihadwatch.org
[Battlefield Heroes Characters]
HEHE WE PAKKEN GEWOON DIE KUT WESTERSE SAMENLEVING TERUG ZOALS ZIJ HET WILLEN..
en dan moeten jullie nu niet gaan klagen dat we vals spelen !!! WE DODEN NIEMAND TOCH? HEHE RESPECT!
Eindelijk geven ze het nu toe dat het plaatsen dan dit soort cartoons zijn toegestaan, dus alle moslims kunnen weer aan het werk en kunnen we weer overgaan tot de orde van de dag. Is gelijk in een keer het gehele uit de hand gelopen voorval weer vergeten.
Eindelijk weer rust inde tent. Wat een ophef (achteraf) voor niets...
Mohammed heeft trouwens K in zijn schwanz foto
Zo interessant zijn die cartoons helemaal niet. Oude koeien uit de al lang gedempte sloot.
Arabic European Losers
Maar ja inderdaad kijk nu weten we hoe het allemaal aanvoelt...op sommige dingen heersen nou eenmal een taboe en die moet je dan ook gewoon met rust laten en niet provoceren.
Rare jongens, die moslims...
Ik ben blij dat ik een ongelovige ben, totaal ongelovig.. Ik wacht rustig af, tot ze me komen halen die oh zo machtige fundamentalisten..
Fotoboek van wappiej
Dus waar maken we ons druk over? Volgens Westerse standaards is Jahjah waanzinnig. Nou, als er dus mensen zijn die achter hem staan, staan ze achter een waanzinnige zonder het te weten. Des te beter voor ons. Een waanzinnige is sneller te herkennen dan een gewoon man. Die zijn veel gevaarlijker.
Ik en velen met mij staan hier gewoon boven en trekken ons er niks van aan.
Van mij mogen ze zoveel plaatjes maken als dat ze willen. En overigens zijn spotprenten over joden helemaal niet nieuw binnen de moslim gemeenschap.
Het enige wat de AEL doet is aantonen dat moslims overdreven aanstellerig reageren. Want ik durf 100% zeker te stellen dat om deze spotprenten geen protesten komen of bommeldingen of zelfs doodsbedreigingen richting willekeurige moslims.
Kortom... je staat voor LUL!!
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
Vraag me toch af of het nog wel ooit goed zal komen tussen 'het westen' en 'de moslims'. Het is zo onderhand bijna een retorische vraag.
Hier heb je van mij, een uit mijn eigen zak betaalde enkele reis naar het Midden Oosten. Ik wens je veel plezier en ik hoop dat je gelukkig wordt in de Islamitische samenleving.
hehe wat gek?
oo wacht de westerse samenleving meet al 100 jaar met dubbelematen...dat jullie nou een stel joden hebben zitten vergassen is jullie eigen fout...NIET DIE VAN EEN STEL PALESTIJNEN.
In heel nederland zullen misschien 10 mensen wakker liggen van deze "spotprentjes". Deze mensen zullen geen bommeldingen doen bij AEL of AEL leden bedreigen met de dood.
In tegenstelling tot zowat het hele midden-oosten en de moslims in europa die volop protesteren en oproepen tot moord en geweld tegen iedereen die een spotprentje maakt van mohammed.
Je zet jezelf voor LUL!!!! fotofotofoto
Kennelijk zoekt de AEL een equivalent voor de in hun ogen enorme beledigingen van de moslims, en denken ze die te vinden in holocaust en pedofilie.
Aardig gevonden moet ik zeggen, want beide issues zijn momenteel erg gevoelige punten in onze westerse samenleving. Maar het zal hier natuurlijk nooit zo'n rel opleveren als in de moslimwereld.
In feite is dit een goeie actie van de AEL, want het zal aantonen dat het Westen daadwerkelijk veel relaxter met dit soort cartoons omgaat.
De AEL is zowieso een bavianenpartij, wat zal je je druk maken.
Veel moslims laten op dit moment hun ware aard zien en hoe goed ze hun geloof aanhangen. Gewoon gevaarlijk!!!
Zoals ik al zei in een ander topic. Hoe zou jij het vinden als een terrorist zich in Europa zou opblazen en wij hier in Nederland dan een aantal moskeeen gaan afbreken??? Wat maken jullie je toch druk om een tekening.
Dat mag hij zeggen. Net zoals moslims mogen zeggen dat ze Mohammed cartoons niet trekken.
En nu ga jij mij met goede argumenten uitleggen waarom het westen met twee maten meet
Ik zie de Deense spotprenten meer als een belediging. Teken maar een spotprent van Bin Laden die een geit neukt ofzo maar niet een van de profeet afgebeeld als terrorist. Ik zeg niet dat je de profeet NIET mag afbeelden van mij doe je maar...ik ga geen ambassade in de fik zetten maar ik vind het wel beledigend wanneer de profeet als terrorist wordt neergezet aangezien Mohammed meer dan 1miljard moslims representeert en Bin Laden niet.
Daarom die burkha`s, ze kunnen die vrouwen niet aanzien foto
Aloeha hakbar en ineens ziet je snikkel er uit als een duitse helm
Eens even doen. Pleurt op aub met deze onzin.
Wat IK vind
Mohammed: gewoon een afvallige Jood die minder jarige wildde naaien en een eigen sekte creerde om zijn sexuele afwijking te botvieren.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken