Blik op de Weg stopt na 21 jaar
Blik op de Weg verdwijnt na 21 jaar van de televisie. Het verkeersprogramma, dat eerst werd uitgezonden door de NRCV en daarna naar de AVRO ging, kwam in 1991 voor het eerst op de buis en werd jarenlang gepresenteerd door Leo de Haas. Vorig jaar nam Frits Sissing zijn plaats in. De politie heeft de samenwerking opgezegd.
"Het is jammer dat er na 21 jaar een eind komt aan Blik op de Weg", zegt Fup Goudswaard, commercieel directeur van Leo de Haas Producties, tegen Novum Nieuws. "Nog steeds hebben we elke aflevering rond de een miljoen kijkers. Het is nooit leuk om een succesvol programma te moeten stoppen, maar we hebben begrip voor het standpunt van de politie." Met de komst van de Nationale Politie is gekozen voor een nieuw mediabeleid.
Goudswaard zegt ondertussen bezig te zijn met het ontwikkelen van een nieuw format voor de politie. "Hierbij komen meer disciplines binnen de politie aan de orde dan alleen de verkeershandhaving. Voor ons is dat een geweldige uitdaging en een blijk van vertrouwen."
Leo de Haas was gewoon een baas, snap wel dat de politie stopt met Frits Sissing
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
hoog New Kids gehalte
En wat die huilende josti's betreft die zich aangetast voelen in hun privacy, niet zo zeuren en geen toestemming geven de beelden uit te zenden
Binnenkort dus een programma waarin je kunt zien dat de politie onze vriend is....
Leerzaam programma en je kreeg ook een beeld wat voor domme mongolen er op de weg rondrijden
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Ik vond die agenten altijd erg knap, ik had er al lang een paar lens geslagen, al die Audirijders, veel te grote bek
ja en iedereen maar zeuren over flitsen.....dan moet je maar niet te hardrijden dan krijg je ook geen bekeuring en heeft de politie ook geen reden om meer te flitsen.
Mensen die de politie vervloeken moeten eerst maar eens naar hun eigen rijgedrag kijken of je daar zelf niet een beetje schuldig aan bent als er een bekeuring op je mat valt of wordt aangehouden.
En als men allemaal zo netjes reed dan had Blik op de Weg ook nooit bestaan
En jij maar denken dat je buurman of kennis zo netjes was met zijn grote mond
Eigenschuld dikke bult.... als je normaal had gereden kwam je inderdaad niet op TV bij Blik op de Weg .
Wel jammer als het nu daadwerkelijk stopt, ik vond Blik op de Weg altijd leerzamer en interessanter om te zien dan Wegmisbruikers.
http://www.youtube.com/watch?v=Zy3SG7dRm-A
Dit soort mafkezen gaan we dus missen.
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
Ik vind het jammer, het is een goed programma.
Het enige wat je kan eisen is dat ze je 'onherkenbaar' in beeld brengen, de befaamde blokjes & stemvervorming. Weet nog steeds iedereen in je directe omgeving dat jij het bent maar goed.
Het enige wat je eigenlijk kan doen om de kans te verkleinen uitgezonden te worden is zo saai mogelijk te blijven. Dan ben je niet interessant genoeg.
Overigens geld dit ook omgekeerd natuurlijk. Op de openbare weg mag jij zelf ook gewoon filmen als je dat wilt tot -vaak- groot ongenoegen van de Politie zelf.
Meer gezever van: ja hier doen we ons papierwerk, hier is onze kantine, hier trainen we de paardjes, dit is de politiefietsenstalling..
Wij willen bekeuringen zien voor door rood! Mensen die tekeer gaan, mensen die moeten blazen, verkeersaso's, af en toe een ongelukje, mensen die excessief rijgedrag vertonen en dan gepakt worden. EXCESSIEF EN DAN GEPAKT HOOR JE ONS!!!!!!!!
WAAROM iets veranderen dat goed is? waarom?
rip.
Dit toont helaas maar weer eens aan waar deze regering voor kiest; sensatie vóór informatie :(
Stiekem hoop ik dat dit toch nog verandert, net als bij de vorige keer.
Stressvrije Antilliaan
https://www.youtube.com/watch?v=50u2no5Md8c
Ze maken me helemaal kapot, kapot ben ik, wat moet ik nou
http://youtu.be/DIXD_pwooGQ
En waarom onwillig meewerken aan zo'n tyfusprogramma geld verdienen over iemand anders leed. In plaats dat die achterlijke ze oppakken nemen ze een dag mee. Elke keer met die bassie en adriaan tussendoor waar die kleine domme aap vragen stelt aan de o zo slimme directeur van een of andere weg instelling die zelf ook allemaal te hard rijden. Dat hebben we Peter R de vries meermaals zien onthullen
Ook heeft rutger laten zien dat je niet mag filmen als de politie op straat iemand aanhoudt. Dus waarom een goed programma? Dit soort "programma's" moeten ze verbieden bij de wet. Inhoud gehalte is 0.0 met die bijdehande opmerkingen dat hard rijden fout is en gevaarlijk is en bla bla bla bla dat weten we allemaal al
Misbruikers wil ik zien, niet de zoveelste "BOB" campagne, of zuinigheidtests en zo.
of is het al gebeurt vandaar de frustratie?
En waarom frustratie? Enige wat ik zeg is dat ik het een privacy aantastend kutprogramma vindt, wat het ook is. Dan noemt iemand mij sufkut en reageer ik met je moeder. Waarom ben ik dan gefrustreerd?
Dan belemmerd de camera hem in z'n werk en moeten ze ophouden met filmen. Ze mogen namelijk de agent niet in z'n werk belemmeren.
محمّد هو خنزي | "All that we are is the result of what we have thought." [Buddha] | http://ra.phid.ae/
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken