Nieuws
Vier maanden cel voor moord op papegaai

Rechter Shamin Qureshi oordeelde verder dat Pugh de rest van zijn leven geen huisdieren mag houden. Hij benadrukte dat Baby geen enkele kans had gehad te vluchten. De 'Ozzy Osbourne van Wolverhampton', zo werd Pugh aangeduid, verwijzend naar de spraakmakende popster die tijdens een optreden een vleermuis de kop afbeet.
Pugh maakte overigens ook in de rechtbank geen goede indruk. Hij was aanvankelijk te dronken om terecht te staan, waardoor de zaak met enkele uren vertraging begon. Voor journalisten erkende de dierenmoordenaar dat hij het 'verdiende te sterven' voor zijn daad.
Paul Bryan Pugh
Hij had wel spijt tenminste.
laat die kerel lekker voor straf bij stichting aap werken ofzo... misschien leert ie er wat van
Ik vind het nog wel meevallen met die papegaai. Lijkt me niet dat het beestje er iets van heeft gemerkt.
4 maanden is wel wat lang.
I do NOT shit where I eat
Eigelijk vind ik 4 maanden zelfs te kort voor zo'n misselijk stuk vreten. foto
Hij heeft een moord gepleegd op een intelligent wezen. Als je zoiets bij een mens doet krijg je er veel meer voor. Is het leven van een papegaai minderwaardig aan dat van een mens?
dus dan ga je maar lekker 5 jaar zitten en 2 jaat tbs ofzo
4 maanden kort?, dunno maar dat ie zit is iig goed, respect voor elk dierenleven foto.
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
Mens zou het ferm naar boven mogen krikken. Een mens is ook een dier dus voor mij maakt het niet veel uit. Zou van mij part paar jaar cel in mogen
Opsluiten en we zien wel weer wanneer hij eruit komt
Hij heeft wel een keer bewust de kop van een duif afgebeten...
foto
seriemoordenaar die minder dan 4 maanden vastzit en dan vrij? in nederland ? foto
weet je heel zeker dat je gelijk hebt?
2. HET WAS ZIJN EIGEN PAPAGAAI
3. boeiend issut niet eigenlijk...heb je wel eens naged8 hoe dat stuk kippenpoot op je bord er eigenlijk komt?
4 maanden cel voor het vermoorden van een papegaai. Ongeloofelijk....
er zeuren hier mensen om het feit dat een papegaai ook een leven is enzo en dat levens gelijk staan etc. etc. Nou ik heb altijd al onderscheid gemaakt in mens en dier. Punt uit. Bovendien we krijgen toch ook geen celstraf als we een bij doodslaan?? Of mag het dan opeens wel omdat een bij zo verwaarlossbaar klein is... foto
Ik vind persoonlijk van niet.
Ten 2e was het zijn eigen papagaai, en dus niet die van iemand anders. Dus volgens jouw mag datdan weer wel. Dus wat is het probleem nu?
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken