Nieuws
Geert Wilders richt rechtse partij op

Wilders, die na zijn breuk met de VVD nu een eenmansfractie in de Tweede Kamer vormt, is van mening dat Nederland toe is aan een liberaal-conservatieve partij. Ook aan zijn adres zijn de laatste tijd doodsbedreigingen. Hij staat nu onder zware bewaking.
Bart-Jan Spruyt is bekend van de conservatieve Burke Stichting. Deze bepleit onder andere een harde aanpak van moslim-extremisme. Verder streeft ze naar een herstel van waarden en fatsoen, voor het belang van familie, gezin, verenigingen, buurten en kerken.
Waarom rust erin in Nederland zo'n taboe op rechtse partijen? Waarom wordt links wel "normaal" gevonden terwijl een partij die iets rechtser is als een VVD direct als extreem rechts wordt bestempeld?
Voor Volk en Vaderland!
I'm Blue da ba dee da ba daa
foto
Een politiek speelveld is veel gevaarlijker als een miltair op zo'n gebied.
Ik gun het Wilders, we hebben nu al twee martelaren (Fortyun en Theo) maar het martelaarschap is niet iets om trots op te zijn, niet voor volk of martelaar.
Veel suc6 Wilders! foto
Ik ben alleen wel bang dat jouw succes van korte duur is, daar men over een maand weer overgaat tot de orde van de dag... foto
Bovendien komen de feestdagen eraan, dus afleiding genoeg voor het volk.. foto
Theo een martelaar? Een martelaar smeekt niet om genade voor zn leven
kom op, probeer het nog eens... foto
Het is verstandig als Eerdmans met die foute bril en Nawijn het zinkende schip verlaten en daarbij andere goede vrijdenkers aan te trekken na eerst ze goed te screenen op foute elementen waarbij ik ook vastgoedmagnaten bedoel waarbij hun geld altijd welkom is zonder invloed natuurlijk in het program.
je bent zelf een slechte kaolo-kloon boeler. pitoes smoken is da shizznit
met je homo-ass poppetje met make-up op z'n wangen
We hebben al 2 partijen die links van het midden zitten en voor de rest is alles links.
Alleen nieuw rechts en de NNP zijn rechts..
daartussen zit een gat die Wilders kan opvullen...
(en nee, de VVD is niet rechts....zucht......VVD is liberaal en op het moment nogal links van het midden)
Lijkt me een erg goed idee! foto
Maar dat is toch hetzelfde wat Balkende altijd roept (afgezien van de harde aanpak van moslim-extremisme)? Dus i.p.v waarden en normen krijgen we nu waarden en fatsoen? Ik dacht dat Wilders zich rechts van de VVD bevond maar het lijkt er toch sterk op dat hij links van de VVD zit (op dezelfde plek als het CDA dus). Is wel een lekker veilige plek; in het midden. Kan hij straks met de verkiezingen met iedereen meedoen.
Next race: See you 12 march 2006 Gulf Air Bahrain Grand Prix, Manama
AFC Ajax 4 ever
Beetje slechte timing mi. provocatie?
en dat conservatieve liberale, zijn dat niet juist 2 uitersten?
Ik werk dagelijks met allochtonen, sterkter nog, ik zie weinig anders, en ik moet eerlijk zeggen dat er (procentueel gezien, want elke aso is er één te veel) maar weinig tussen zitten die echt a-sociaal zijn en dat het gros echt prima mensen zijn met goede bedoelingen. Ik ben niet gelovig, en ik heb al helemaal niets op met de Islam, maar dat betekent niet dat het geen redelijke mensen zijn.
Wat betreft de ideeën over de rotte appels het land uitgooien, daar ben ik het enigszins mee eens... Ik moet er nog effe over nadenken, maar het idee spreekt me wel aan.
Het is tijd dat een frisse wind Nederland eens goed gaat opruimen. IPV lijdzaam toezien is het tijd voor daadkracht. Aanpakken alle Mohammed's B. in Nederland. foto
Maargoed, je bent vrij om te stemmen op wie je maar wilt..
2 zetels, hooguit.
In de opstijgende lijn of dalende lijn op de grafiek toont de realiteit dat er over een maand vast en zeker een nog dieper dieptepunt zal verschijnen.
Wilders wordt de partij met de goedkoopste verkiezingscampagne, hij zal de Marokkanen nog dankbaar zijn met hun tomeloze inzet om Wilders groot en machtig te maken foto
En ik ben ook niet bepaald tevreden over wat het huidige kabinet nu doet, dus Wilders it is. Als ik tegen die tijd niet geëmigreerd ben that is. foto
Ben het helemaal eens met zijn opvattingen over islamietjes.
Nu hopen dat de rest van zijn opvattingen ook deugen.
Even een vertaling uit de Van Dale voor jou. martelaar:"iem. die voor een goede zaak, m.n. zijn geloof, veel lijdt of zelfs sterft, en daarmee tot symbool wordt van de strijd voor die zaak"
Staat er iets over hoe een martelaar moet sterven tijdens een brute afslachting?? Of we van Gogh als martelaar moeten bestempelen weet ik niet maar dat jij een ongelovelijke drol bent staat vast.
Men stemt op algemeenheden en bij GL is dat Milieu&natuur, PvdA is dat socialiteit etc etc.
Bij Wilders is dat ook al duidelijk zelfs buiten zijn 10 puntenplan en daarbij is de EdmunBurkeStichting ook geen onbekende, namelijk een conservatieve denktank die heel wat houd snijdt.
Ik kan me niet herrineren dat Theo voor genade heeft gesmeekt. Ik kan me wel nog herrineren dat hij zei dat ze hem toch wel wisten te doden als ze het probeerde (toen ze hem aanraadde om lijfwachten te nemen).
Bovendien is het belangrijk om ze als martelaren te noemen om zo de term martelaar te verzwakken, naar beneden te spelen als het ware. Nu roepen ze (fundamentalisten) die termen met opzet om een schok effect te veroorzaken. Als we ze normaal gaan gebruiken verdwijt dat effect en zal er minder snel naar worden gegrepen. Want een martelaar is gewoon iemand die is gestorven voor zijn doel en Theo (net als Fortyun) is dat.
Trouwens nog een vraagje aan de moslims hier. Een collega van mij, die moslim is, heeft tegen mij ooit gezegd dat het doden van een persoon absoluut verboden is volgens de Koran. Hij voegde hier aan toe dat als iemand tóch een moord zou plegen dat diegene dan vele duizenden jaren zou branden in een van de diepste lagen van de hel. Ook zou hij nooit meer het paradijs kunnen bereiken. Is dit waar?
Waarom rust er op Fok! zo'n taboe op linkse partijen? Waarom wordt rechts wel "normaal" gevonden foto
Dat vraag ik me dan wel eens af...
en binnen no time het ene na de andere intern conflictje.
allemaal leuk en zeer aardig al deze nieuwe hype clubjes
maar als burger blijft je toch meer belasting en heffingen
betalen en verders wordt het er toch niet leuker op of niet?
Ben benieuwd hoe hoog Wilders zal scoren in de komende peilingen.
In ieder geval prima dat hij een blok wil vormen tegen het islamofascisme in ons midden. Dat zouden eigenlijk alle poltieke gezindten van links t/m rechts samen moeten doen.
Ben jij nou rechts of niet? foto
.
.
.
.
Sukkel foto
Kijk liever hoe je dat extreme gedrag van die kleine groep HARD de kop indrukt. En ook de KUT jeugd gewoon hard aanpakt (ALLE kut-jeugd), maar ook zeker de goede jeugd niet gaat lopen stigmatiseren op basis van dat kleine groepje ettertjes.
Maar goed, voor de moslim en maroc bashers hierzo, zal mijn betoog weinig zin hebben foto
Maar ik begrijp het wel hoor: je moet toch ergens naartoe met je Pim Fortuyn-Syndroom en je onderbuikgevoel. Geert Wilders for Messias! foto
Zolang het wat meer de goede richting uit gaat, is het goed. Het Vlaams Blok heeft ook nogal debiele standpunten, maar zolang de realiteit wat meer die kant op gaat, zijn de mensen al tevreden dat ze erop hebben gestemd.
Ik hou het in de gaten foto
Dat sluit hem niet uit het martelaarschap, immers is hij gestorven voor zijn doel. De eis die hij moet voldoen voor martelaarschap.
Dust to dust
Oil those brains
Before they rust.
Maar of hij het wel of niet gezegd heeft, en of hij smeekte om zijn leven of het juist zei omdat hij begaan was met de dader of de maatschappij, doet helemaal niet ter zake.
Martelaarschap is een term van imbeciele losgeslagen moslimwaanzinnigen. Laten we ons niet verlagen tot hun liederlijk domme vocabulaire.
Hij is er de man naar om die uitwassen van de islam de kop in te drukken ipv zoals bij de linkse clubjes ze dood knuffelen wat ook goed zou zijn als we het figuurlijk nemen foto
We hebben het over uitwassen, sinds wanneer wordt daar de gehele moslim
cultuurmee bedoeld, tenzij ze zich scharen onder de uitwassen en zich aangesproken voelen natuurlijk.Zelf waarschuwen dat we niet alle Marokkanen over één kam moeten scheren, en dan tegelijkertijd het verschil niet weten tussen rechts en extreem-rechts.
Je betoog heeft inderdaad weinig zin.
foto Lang leve Gerrit Zalm foto
Dag PvdA foto
That they'd rather see their faces fill with flies
All when I'd want to keep white roses in their eyes
Laat het kabinet NU maar vallen !!!!
Wilders for presidento! foto
Elke keer als ik iemand vind met goede ideeen komt er vroeg of laat weer het woordje kerk voorbij als iets wat we moeten ondersteunen.
Dat is nou juist het punt waar ik over val... Ik wil gewoon iemand met goeie ideeen die atheist is of slim genoeg om religie buiten beschouwing te laten bij de standpunten. Moet ik het zelf maar doen?
SPQR - Staats Partij voor Quotiering van Religie (of Senatus PopulusQue Romae)
Khoop alleen dat Geert wel de verkiezingsronde overleefd (heel letterlijk bedoeld). Niet dat ik op Geertje zal stemmen, maar een Fortuyn 2 is gewoon zwaar kut.
Trouwens wie moet de film dan wel niet maken over Geert mocht de politieke beveilgings *weer* falen.
Sorrie, maar wilders zet zich niet in voor het oplossen van de culturele problemen die er nu zijn. hij is alleen maar bezig om meer olie op het vuur te gooien en de verschillen nog eens lekker aan te scherpen.
1) Lekker makkelijk foto
2) Niet constructief }:O
Zelf heb ik wel eerlijk gezegd wat eerder de neiging om op hem te stemmen dan de rest. Ik heb vanmiddag op ze site gelezen en ben het behoorlijk eens met zijn stellingen.
Maaaar het is voor mij altijd afwachten op een complete lijst en eventueel benodigde uitleg.
Smit is overigens (nog) niet charismatisch genoeg om een echte leider te worden. Daar moet je toch net iets ouder voor zijn denk ik. Maar dom is hij niet en voordat mensen daar weer over beginnen, racistisch ook niet. Radicaal wel, maar ik heb liever een miljoen radicale rechtsen dan 10 radicale moslims.
Alleen hopen dat ie het overleeft tot aan de verkiezingen én daarna in dit doorgeslagen land.
De (Fundamentalistische) Marokkanen geven Geert een gratis verkiezingscampagne kado....
Laat je niet afschikken door al het geweld, dat is wat ze willen.
Net als bij Pim ben ik het niet overal over eens, maar beter dat dan al die achterbakse gasten die alles 'denken' en niets doen.
# www.velpzuid.nl
# Fotoboek
# Forum (velpzuid.nl)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken