Nieuws
Tilburgse kermis vanavond van start

Dit jaar zal er een recordaantal van 231 attracties over een lengte van 3,5 kilometer aaneengesloten door de binnenstad de kermis vormen. De totale oppervlakte van de kermis is 6,5 hectare, wat neerkomt op ongeveer dertien voetbalvelden.
Op zondagen na gaat de kermis om 11:00 uur open en zal het om 01:00 uur sluiten. Naast de gebruikelijke Roze maandag, gehandicaptenmiddag en Caribbean Day is er op woensdagmiddag nu ook een kindermiddag. De attracties en het terrein zullen dan extra op kinderen gericht zijn en clowns en SpongeBob SquarePants zullen aanwezig zijn. De kinderattracties kosten die middag maar 1 euro.
Foto's en een webcam van de kermis kun je hier vinden.
TILBURG - De gemeente Tilburg houd vrijdagochtend een spoedoverleg in verband met de terreurdreiging. Vrijdagavond is bekend geworden dat een brief van Al-Quida dreigt met aanslagen o.a. in Noord-Brabant.
De Tilburgse Kermis zou een doel kunnen zijn voor aanslagen.
Volgens de gemeente is er door de terreurdreiging in onder meer Brabant 'een nieuwe situatie ontstaan' die besproken moet worden.
Tilburg is echter niet of nog niet gewaarschuwd door Den Haag voor aanslagen op de drukbezochte kermis die vrijdag begint.
Dank aan Yeahinho
Vroeger (3 jaar geleden) was dat 1 gulden foto
▒
Ik heb van je gedroomd vannacht
Voor de spin betaalde je een griebelende 3 en een halve €uro!
Erg jammer, ik pak liever een filmpje...
Maar dat is weer geen nieuws hoor foto
Ik denk ook dat Dancevalley of FFWD in Rotterdam dikke kansen hebben om aangevallen te worden, FFWD komen 350 duizend man, als dat geen potentieel doel is foto
Ik ben er bang voor dat Nederland het volgende land gaat worden.
wij hebben er veel dingen die van belang zijn en/of een schok zijn.
de haven, schiphol, natlap, en de feesjes foto
Leuk, al die mensen die hun stadje willen ´promoten´.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken