VVD en PVV laten hypotheekrenteaftrek ongemoeid
De VVD en de PVV blijven ook na de dinsdag verschenen cijfers van het Centraal Planbureau (CPB) mordicus tegen het morrelen aan de hypotheekrenteaftrek. VVD-fractievoorzitter Stef Blok en PVV-leider Geert Wilders laten weten dat het 'H-woord' wat hen betreft een taboeonderwerp is en blijft.
Blok herhaalde het uitgangspunt van zijn partij dat het beperken van de hypotheekrenteaftrek neerkomt op belastingverhoging. "De VVD zegt dat al jarenlang, en die mening hebben we nog steeds."
Volgens Blok neemt het kabinet wel degelijk maatregelen op de woningmarkt. Hij wees erop dat de overdrachtsbelasting verlaagd is van zes procent naar twee procent en dat het scheefhuren is aangepakt. Morrelen aan de hypotheekrenteaftrek is voor Blok echter onbespreekbaar.
Ook Wilders onderstreepte dat hij niets ziet in maatregelen die de hypotheekrenteaftrek raken. "Dat zou heel slecht zijn voor iedereen die een huis heeft, en voor de woningmarkt." Hij wilde niet vooruitlopen op mogelijke bezuinigingen die nodig zijn, maar zei wel dat de onderhandelingen mogelijk 'de lakmoesproef voor het kabinet worden'.
Uit de decemberraming van het CPB blijkt dat Nederland in een recessie verkeert. De economie krimpt volgend jaar met een half procent. Het overheidstekort komt volgend jaar uit op 4,1 procent. Dat is boven de grens waarbij het kabinet heeft afgesproken extra te gaan bezuinigen.
VVD en PVV laten hypotheekrenteaftrek ongemoeid (Foto: Novum)
Dus het argument heeft geen inhoud. Het h-woord voor "heilig huisje" zeker?
Ten koste van alles.
Maar omdat dat alleen arme mensen raakt dan boeit dat vast niet. Wat een kul argument.
Wat te denken van de veel te grote hypothekenschuld? Moet daar niks aan gedaan worden, moeten we griekenland achterna?
Dit soort geblaat daar gaan dus landen aan kapot, ze moeten tegen willens en wetens hun eigen program aanhouden, wat de omstandigheden ook zijn, vooral niet afwijken. Vooral niet vooruitdenken.
Er moet hervormd worden op de woningmarkt, iedereen weet het behalve de politici van de VVD..
Waarom zou je als verantwoordelijken ook daadwerkelijk je veranwoording pakken en doen wat nodig is(!)
Iedere onafhankelijke econoom is het er al jaren over eens dat de HRA-regeling in de huidige vorm een kanker op onze economie is, maar doordat partijen als CDA, VVD en nu PVV nu eenmaal partijbelang boven landsbelang zetten, zakken we dus gewoon steeds verder weg in dat moeras...
Het wordt niet beter, het wordt juist veel slechter.
Werkloosheid stijgt tot 5,25 procent
''De werkloosheid in Nederland stijgt volgend jaar met 90.000, tot een gemiddelde van 475.000. Dat is een stijging van 5,25 procent in vergelijking met dit jaar.''
''Ondanks dat PVV-leider Wilders de uitspraken van minister De Jager over onvermijdelijke bezuinigingen openlijk in twijfel trekt, verwacht VVD-fractievoorzitter Stef Blok dat hij zich wel achter de te nemen maatregelen zal scharen.''
Dus ook de "H" aanpakken!
Laten ze de HRA wel gaan aanpakken, maar dan bij mensen die boven een bepaalde hoogte grens verdienen. Er zijn er wat die de HRA echt niet nodig hebben.
Dit kabinet is alleen bezig om de 1% rijken te beschermen, geld te stelen van de modalen/minima's en er wetten doorheen te gooien waar wij straks onze vrijheid kwijtraken en niets meer te zeggen hebben over Nederland.
Blijkbaar is dit wat Nederland echt wil.
tja dat het land naar de klote gaat hier door, en datje je kiddies straks nog veel hebt uit te leggen als de rekening komt ....is toch voor latere zorg???
Ze dromen dit bezitten:
foto
foto
foto
Maar eigenlijk wonen ze in huizen zoals dit:
foto
foto
foto
[ Bericht gewijzigd door Hicham. op woensdag 14 december 2011 @ 02:51 ]
En scheefhuren aanpakken? Wtf?
Dat je de huur opdrijft tot je in hetzelfde schuitje zit als mensen met een veel te debiele hypotheek noem ik geen 'aanpakken van de woningmarkt'.
Als ze eens beginnen met huizen te bouwen ipv kantoren.
Als ze de HRA eens boven de 500k meteen afschaffen en er dan 10 jaar vanaf blijven.
Te zot voor woorden dit.
Over 10 jaar is de bel geploft en dan zitten we 'oh hadden we toen maar iets gedaan'.
Dan ook minder HRA..
[ Bericht gewijzigd door Hicham. op woensdag 14 december 2011 @ 04:06 ]
Ik zeg wel eens dat vvd beter de zelfdodingspillen kan gaan uitdelen aan de zwakkeren/zieken dat is goedkoper dan ze op te schrappen bijvoorbeeld van de rails en uit hun huizen. Want het trieste is dat die snel de werkelijkheid zal worden in Nederland.
'We hebben er over gesproken en we doen er niets aan'
Vooral blijven graaien aan de onderkant jongens, huren verhogen, minder huurtoeslag, ziektekosten verhogen, kleiner basis pakket, AOW sneller invoeren, kortere WW etc. etc. etc.
Dat is wat je krijgt al er geen sociale partij als rem op de VVD in het kabinet zit.
"Dat zou heel slecht zijn voor iedereen die een huis heeft, en voor de woningmarkt."
Het aloude bangmakertje.
Geen enkele partij wil de HRA in 1 keer afschaffen, aftoppen wel, geen HRA meer voor mensen met een huis duurder dan 4,5 ton is een mooi begin (dan verdien je minimaal 7500 bruto per maand), die mensen hebben de HRA niet nodig om de eindjes aan mekaar te knopen.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Mooi ook die retoriek over scheefhuurders en overdrachtsbelasting: twee maatregelen die nauwelijks effect hebben gehad. Scheefhuurders zijn maar 1% van de huurmarkt, als ik het me goed herinner, dus die aanpakken was symboolpolitiek. Net als het verlagen van de overdrachtsbelasting; dat heeft uiteindelijk nauwelijks iets gedaan op de huizenmarkt.
Tijd voor nieuwe verkiezingen...
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Hoe verneuk je een land in rap tempo: Stem op VVD en PW....
Live like you'll die today...
JD
Goed idee, gaat helaas niet werken.
Er is hier maar 1 hypocriete klootzak en dat ben jij.
Ik hoop dat ze met de komende bezuinigingen uitkeringstrekkers zoals jij (de werkweigeraars dus) tot op het bot uitkleden, zodat je wel moet werken om nog een beetje leven te hebben. Zielige profiteur...
Bezuinigen op de zwakkeren, bezuinigen op noodzakelijke uitgaven, draaien en marchanderen met rechten, alles om maar op het pluche te blijven zitten.
Oh ja, Nederland besturen en vooruit helpen? Nee, dat past niet in ons straatje.
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
Mensen doen niet dingen omdat ze dat willen, maar omdat het kan.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken