Nieuws
Al-Qaeda eist aanslagen Jordanië op

Jordaanse veiligheidsdiensten wezen direct na de aanslagen al in de richting van de terreurbeweging. Het land houdt de al-Qaeda-tak in Irak verantwoordelijk, deze wordt geleid door de Jordaniër Abu Musab al-Zarqawi.
Het officiële dodental als gevolg van de aanslagen in de hoofdstad Ammam staat op 57. Meer dan honderd mensen raakten gewond. De slachtoffers vielen bij drie hotels in de wijk Jebel. De meeste daarvan zijn Jordaniërs. Een VN-medewerker die in één van de getroffen hotels zat beschrijft de situatie: "Ik zat met enkele vrienden te eten toen ik een enorme vuurbal door het plafond zag schieten en daarna werd alles zwart."
De grenzen van het land zijn vanochtend weer open gegaan. In Amman zijn nog wel verscherpte veiligheidsmaatregelen van kracht. Scholen en openbare gebouwen zijn vandaag gesloten, hotels en ambassades worden extra bewaakt.
Laat de leeuw niet in zijn bommetje staan foto
Wij hebben hier alleen maar grijze muizen en woestijnratten.
When does it stop ?
Niet echt een makkelijke oplossing voor, frustratie is er altijd, wat er ook gebeurt. Deze mensen reageren hun frustratie af door dingen op te blazen.
Vraag me af welke zwakzinnigen "organisaties" als Al-Qaeda steunen en hier nou trots op is foto
-edit- is = zijn
Shit ik heb nog een pan eten op het gas staan! Neu, god/allah en de hemel bestaan niet, ze zijn gewoon dood foto
de volgende is van mij foto
Was het doel van Bin Laden niet alle Amerikanen het Midden-oostan uit te krijgen? Sinds er meer aanslagen worden gepleegd zijn er alleen maar meer Amerikaanse soldaten naartoe gestuurd en is Irak inmiddels (min of meer) een democratie. Erg benieuwd hoe lang het duurt voordat hij door heeft dat zijn acties een averechts effect hebben.
Waarom neemt de moslimwereld niet duidelijker stelling tegen die walgelijke fundementalisten?
op die door andere groeperingen zijn gepleegd, zo denken de
meeste dat het hierom een grote groep terroristen gaat maar dit
is echter niet het geval.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/643661.html
Maar voor de rest valt het achterlijk best wel mee...
De meeste daadwerkelijk informatie over Al-Qeada kennen we van wat de CIA bijv. ons heeft verteld. Dezelfde instantie de ze ooit getrained heeft. Als er 1 instantie is die ik niet vertrouw dan zijn zij het wel. Kijk alleen al naar de nasleep aan vage informatie en fouten etc van 9/11.
Misschien is het juist wel makkelijker om deze groeperingen allemaal 1 naam te geven aangezien ze onder de zelfde godsdienst werken?
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Hoeveel mensen gaan er dagelijks dood in het verkeer ?
Hoeveel mensen gaan er dagelijks dood van de honger
Hoeveel mensen gaan er dagelijks dood door een aanslag van Al-Qaeda
o.t. Als ze nu hun beste leeuwen in gezet hebben, dan zijn ze daar nu vanaf. Of zouden ze nog meer 'beste leeuwen' in petto hebben? foto
Al-Qaeda = zielig
Als een Moslim zijn teen stoot schreeuwt ie al dat het de schuld van Israel is, en alleen Ha'aretz is links genoeg om überhaupt op zulke onzin te reageren.
Leeuwen zijn foto
Abu Musaf al-Zawahiri
Abu al-Zarqawi
Abu musab Zawahiri
Abu al-zawahiri
etc etc etc
Die kerel heeft telkens een andere voor- danwel achternaam, of een combi van beiden foto
Ben ik soms de enige die dat opvalt ofzo? foto
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Ook is hij eens een keer een been kwijtgespeeld bij een bombardement van de Amerikanen. Tot er een onthoofdingsvideo uit Irak de wereld rond ging waar volgens de Amerikanen Al-Zar Nog Iets op te zien was... met twee benen.
Hij is gewoon de moderne versie van Superman. foto
foto Altijd als er iets afschuwelijks gebeurd, zijn er wel mensen die gaan gillen dat de Israelis erachter zaten. Niet te veel aandacht geven.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken