Wow, mooie foto's.
Ook maar eens een kijkje nemen. Als ik tijd had was ik ook even gaan kijken. Kan niet wachten totdat ik deze zomer kan gaan festivallen. Ik ga weer naar de zuiderburen.
Dit jaar was mijn 3e keer ISF. Jammer van het weer af en toe, maar de sfeer was er niet minder om! Kan al niet wachten tot volgend jaar

Verder een hoop schitterende foto's!
hele mooie foto's!!
Leuk festival, leuke sfeer, maar hoop dat ze eens flink gaan bezuinigen op de artiesten zodat er eens een keer een einde komt aan die alsmaar stijgende ticketprijzen. Veruit de meeste mensen komen immers toch niet voor de muziek. Je ziet bij veel artiesten dat maar een handjevol mensen echt aandacht voor de muziek heeft.
Thanx voor de complimenten.

Wat ik zelf niet erg zou vinden is dat ze het festivalterrein weer wat compacter indelen. Dance mainstage weer wat dichter bij pop/rock bijvoorbeeld.
Qua fotografie heb ik nu dingen moeten laten schieten omdat het domweg niet viel te belopen...
quote:Op donderdag 24 juni 2010 @ 22:35 schreef CompuMess het volgende:Thanx voor de complimenten.

Wat ik zelf niet erg zou vinden is dat ze het festivalterrein weer wat compacter indelen. Dance mainstage weer wat dichter bij pop/rock bijvoorbeeld.
Qua fotografie heb ik nu dingen moeten laten schieten omdat het domweg niet viel te belopen...
Ik ken er nog een!

Het is wel leuk hoor dat ze het ieder jaar weer uitbreiden, maar damn.. je moest je echt het schompes lopen om van de ene kant naar de andere kant van het terrein te komen.
Was met mijn vrienden wezen kijken en luisteren naar Di-Rect en Ilse DeLange.
Vond dat Di-Rect qua kracht echt ontzettend dicht in de buurt kwam van Kane vorig jaar, heel goed gedaan.
Het geluid bij Ilse DeLange vond ik een stuk minder, volgens mij was de geluidstechnicus aan het slapen, veel te galmend/schel.
Iig. slecht geluid.
En waarom had ze een groot deel van de tijd een zonnebril op?
Vond het niet netjes naar het publiek toe, zo treed je niet op vind ik.
Mooie repo!
Was helemaal top dit jaar!! Dit festival is een aanrader voor een ieder...
Mooie foto's!
Ik zag trouwens op kleppie.webregio.nl ook heel veel foto's en een filmpje van het Indian Summer staan.