Nieuws
'Overgewicht is kindermishandeling'

Met 89 kilo weegt McCreaddie driemaal zoveel als zijn leeftijdsgenoten. Door zijn overgewicht kan hij zichzelf nauwelijks wassen en aankleden. De zeven minuten lange wandeling naar school is vaak te zwaar voor hem, waardoor hij regelmatig spijbelt. Talloze bedden, stoelen en wc-potten zijn onder zijn gewicht gesneuveld. Moeder Nicola McCreaddie wijt dit aan het ongezonde eetpatroon van haar zoon. Zij vertelt dat Connor geen groenten en fruit lust. Hij eet graag hamburgers en friet, het liefst tijdens elke maaltijd. Mevrouw McCreaddie geeft hier ook gehoor aan. "Als een kind niets anders wil eten, moet je hem geven wat hij wel lust", stelt zij.
De gemeente vindt het onacceptabel dat zij hem de voorzieningen biedt, om aan dit ongezonde verlangen te kunnen voldoen. Daarom dient zij de voogdij over haar kind te verliezen. Connor hoort thuis in een gezin waarbij mensen hem dwingen om gezond te eten. Deze week worden artsen, pedagogen, voedingsdeskundigen, maatschappelijk werkers en juristen over dit onderwerp gehoord. Dinsdag beslist de Britse kinderbescherming of de jongen uit huis wordt geplaatst.
Overgewicht is nog nooit eerder als kindermishandeling gekenmerkt. Als Connor naar een pleeggezin gaat, heeft dat waarschijnlijk grote gevolgen in Groot-Brittannië, aangezien 13% van alle Britse kinderen onder 11 jaar met ernstig overgewicht kampt.

*Neegij weegt dik 90 kg schoon aan de haak en is nog nooit door de pot gezakt*
Althans, ik ben ver van een expert, maar het lijkt me nogal overduidelijk. Daar die koters niet zelf naar de supermarkt gaan en een sonja bakker dineetje in huis halen.
Heb je daar ook nog een client voor nodig.. godver... dat moet tegenwoordig overal voor
Aan de andere kant gaan de overheden steeds vrijer worden met de bemoeienis in het privé leven van burgers. Ik betwijfel of dat wel een goede tendens is.
Straks gaan ze zich bemoeien met hoe vaak je je wast, wanneer je naar de WC gaat, wat je eet en hoeveel TV je kijkt, hoe vaak je op Fok! post. En dat allemaal onder het mom van 'gezondheid'. Gevaarlijk, gevaarlijk....
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
8 jaar en 89 kilo..
omg, dat is 1 kilo minder dan ik...
Shit... Ik heb eigenlijk helemaal geen geweldige opmerking...
Ik kan me haast niet voorstellen dat ie bijv. niet van een banaan houdt... foto
Te cru? foto
als het kind niks anders lust, dan krijgt ie maar niks..
dan zal hij op een gegeven moment vanzelf wel gaan eten wat de pot schaft
Als die voor kleine kinderen van 30 kilo gemaakt zijn...dan houd je misschien rekening met 50 kilo, maar niet met 90.... foto
ik zag het gisteren ook op tv
maar wat een bullshit om te zeggen dat de wc 89 kilo niet kan houden
en dat een bed instort foto om te zwijgen van de stoel
hij zit op een volwassenen stoel omdat hij groot is
het hele verhaal is overdreven
en spijbelen om lekker de stad in te lopen zit er ook niet in
dat hij te dik is is inderdaad de schuld van de moeder
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
maar als de moeder zelf mager is dan is er duidelijk iets niet pluis foto
maar wel sneu voor het kind foto
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Ik zag hem en z'n ma gisteren op tv. Ze is gewoon niet geschikt om hem op te voeden. Bij mishandeling moet er sprake zijn van kwade opzet, vind ik.
Ik bedenk me net dat hij z'n Willy alleen kan zien in de spiegel foto
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Je zou bijna stellen dat het noodzaak is om een test te doen of je wel geschikt bent voor het ouderschap, want veel ouders zijn het niet en die kids groeien allemaal uit tot niets.
Ikzelf kamp met ernstig overgewicht, doordat mijn moeder me vroeger ook rustig liet eten wat ik wilde. En dat was dan nog niet eens ongezond voedsel, maar gewoon veeeeel.
Ik heb mezelf, toen ik kinderen kreeg, voorgenomen om te zorgen dat mijn kinderen niet dik zouden worden. En dat zijn ze ook niet. De jongste is zelfs erg dun. En ze eten gewoon beide goed.
Dus, ik ben het wel eens met het standpunt van deze gemeente dat overvoeding gelijk staat aan kindermishandeling.
Alsof we godverdomme mensen tekort komen..
Ja het is toch zo!!
Als het om buitenlanders gaat is Nederland vol, maar als een vrouw zwanger is dan wordt ze gefeliciteerd
Theo Maassen
Hmm misschien kan ie bij sonja bakker terecht
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
hihi, nee ik eet genoeg, snack ook wel met enige regelmaat (record is 1 ¼ pizza, die grote, of patat oorlog, fric. speciaal, br kaassouffle pinda en br satekroket)
maar ik blijf (gelukkig) redelijk op mn gewicht.. áls het erbij komt, is het op mn buik, wat ik minder tof vind..
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
Oke, als iemand op die leeftijd al zooo dik is, is dat net zoveel schade aan de maatschappij als een verslaafde of psychisch gestoorde enz.
Goeie zaak dat die moeder uit haar voogdij wordt ontheven. Een kind van 8 heeft niets te willen, die moet gewoon eten wat ie voorgeschoteld krijgt (mits geen allergische reacties enzo)
Natuurlijk weet je niet wie wel of niet zo later zal worden, maar een groot oorzaak bij ontsporing is de opvoeding. Een ouder die dus niet mentaal in staat is om een kind goed op te voeden, zou naar mijn smaak (als ik de wereld nu bekijk) op dit moment geen kinderen mogen krijgen. Zelfde in Afrika overigens... ze neuken er maar op los en maakt de problemen alleen maar groter.
Veel ouders zijn niet capabel genoeg om een kind op te voeden en zouden dus hier beter over moeten nadenken. En ik bedoel dus niet dat we allemaal Einsteins zouden moeten krijgen... dat is ook niet wenselijk.
iig, BOHEMUTH!!, Thats a huuuuge kid...
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Met lelijke kleffe polo's aan en overal smeer op hun shirts, etc...
En ze kijken altijd boos foto
Het énige wat echt waar is in het hele gedoe rondom overgewicht is het volgende; overgewicht krijg je door meer 'energie te eten' dan dat je verbruikt. Elk pondje gaat door het mondje! Vet is opgeslagen energie, en energie KAN NIET uit het niets komen, het MOET ergens vandaan komen. Er zijn geen ziektes waar je spontaan dik van wordt, die ziektes verlagen, hoogst waarschijnlijk, je metabolisme waardoor je MINDER verbruikt, en als je dan evenveel blijft eten, zet je vet aan.
Al dat gezeik van 'tsja, overgewicht zit in onze familie' of 'tsja, het is iets genetisch' is onzin, wat ze dan eigenlijk zeggen is dat discipline ONTBREEKT in die familie.
En nu zeg ik niet dat er totaal geen excuus is om dik te zijn, het is een instinct om veel te eten, een kadootje van tienduizenden jaren van schaarste wat betreft voedsel. Kijk maar naar een huisdier, die zou zich helemaal klem eten als hij de kans zou hebben. Maar geef, als mens, dan gewoon toe dat je veel eten lekker vindt en dat sporten voor je gevoel 'niet lekker' is, dat is ook een kadootje van evolutie, als je sport wordt je moe, en daarmee vertelt je lichaam eigenlijk dat je moet stoppen, je ziet dieren daarom ook nooit conditietraining of iets dergelijks doen, allemaal verspilde energie.
Kortom, overgewicht is geen doodzonde, maar praat geen onzin over de oorzaak.
Jessica, 7 jaar, 182 kg!!! fotofotofoto
http://www.flicklife.com/(...)02887dfbe55ebb2b64ba
http://www.ergogenics.org/vetzucht8.html#4 De ouders mogen wat mij betreft celstraf krijgen.
foto
Tja, dit is volgens mij iets dat zoooo veel mensen niet inzien: dat een kind zelf niet weet wat goed voor hem is en je je kind (tot pakweg z'n pubertijd foto) eigenlijk gewoon nooit z'n zin moet geven in iets dat niet goed is of inconsequent is.
Want dan krijg je dus dit soort ellende, en daar help je dus niemand mee, ook het kind niet foto.
Het treurige is dat veel mensen hun kinderen te vaak hun zin geven onder het motto 'ik wil m'n kind het beste geven, dat wil toch iedere ouder?', maar tegelijk daarmee een verwent rotkind kweken zonder ruggegraad (net als mams en paps) en zonder respect voor autoriteit. En uiteindelijk wordt de maatschappij daar in meer of mindere mate de dupe van, net als het kind zelf... kortzichtigheid is het sleutelwoord hier. foto
La prudencia es la madre de la ciencia.
only in america fotofotofotofotofoto
Een kind altijd diens zin geven is pure verwaarlozing en dus inderdaad mishandeling.
Iemand die nooit tegenslag heeft groeit geen ruggegraat en geen discipline en mist zo een essentieel onderdeel in diens karakteropbouwing.
Waarschuwing: Posts van deze user kunnen een hoog gehalte aan cynisme bevatten.
Hij wil niet anders eten dan die vette ongezonde troep, dus geeft ze hem dat maar. Wat is dat nu weer voor onzin? Ze is z'n moeder. Het is aan haar om te zorgen dat hij op een gezonde manier opgroeit.
'Ja, maar hij lust geen groente fruit...'
Ja doeg! Welk kind lust dat wél? Ik had als kind ook nooit met veel plezier mijn sperziebonen en boerenkool naar binnengewerkt, maar eten zou ik. En als ik het niet wilde, dan bleef ik aan tafel tot het op was. En stond het er na een uur nog, dan kon ik die lollie wel vergeten.
Guttogut... en die vrouw noemt zich een moeder... Als ze het beste voor haar kind wilde dan zette ze hem een bord gezond voedsel voor z'n neus en verbood ze hem al die vette troep. Hij kan er duidelijk niet mee overweg en het tast zijn gezondheid aan.
Sjonge jonge... hoe help je een kind naar de vernieling.
voeden mag duidelijk zijn...
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
Een fatsoenlijk bed, wc-pot of stoel kan best 89 kilo hebben... foto
Er kunnen wel grenswaarden worden gesteld op leeftijd en gewicht. Dat er wettelijk grenzen getrokken moet worden lijkt me duidelijk.
Als je denkt dat het kant nog wal raakt heb je dus geen idee hoe nazi's dachten over geboortebeperking bij 'ongeschikte' mensen. Aangezien dat precies was wat FOKwa suggereerde raakt het wel degelijk kant danwel wal.
Trouwens, je fatwa tegen mij wordt een beetje vervelend. Ga iemand anders lastig vallen met je "ik ben het een keer niet met hem eens geweest dus hij is links" waanbeelden.
Mijns inziens doe je daar een kind uiteindelijk ook veel meer plezier mee. Dan durft het op latere leeftijd nog eens iets nieuws te proberen. Bijna niets lusten lijkt me zo'n verarming foto
Ik kan niet echt medelijden met dit knulletje hebben. Een beetje zelfdiscipline mag ook wel.
Dat meisje is zo dik dat ze weinig meer kan, niet eens lopen..
heel triest dit.
Life is too short to wake up with regrets. So love the people who treat you right. Forget about the ones who don’t. If you get a second chance, grab it!
en het jochie weegt 89 kilo, wie gelooft dat nou foto
Ik denk dat ie vanaf jongs af aan niet anders gewend is foto
Lijkt mij echt wel een gevalletje kindermishandeling. foto ( oeps foute smiley foto )
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken