Arrestaties na gooien van tegel op auto

Kort voor dit incident werd vanaf een nabijgelegen viaduct een zak puin op een vrachtwagen gegooid. De vrachtwagenchauffeur kwam met schrik vrij. Het is niet duidelijk of beide zaken met elkaar te maken hebben. Ook heeft de politie nog niet bekend gemaakt hoe zij de verdachten op het spoor is gekomen. Het rechercheteam doet nog onderzoek naar het motief en de precieze toedracht.
De stoeptegelzaak zorgde voor veel beroering. Minister Karla Peijs van Verkeer zei in een commentaar de zaak als moord te beschouwen. Zij wil extra veiligheidsmaatregelen bij risicoviaducten en kondigde boetes aan voor aannemers die hun spullen niet opruimen. De Haagse rockband Golden Earring droeg haar nieuwste single op aan de overleden Louise Donk.
Update 12:40 uur
De verdachten zijn vier meerderjarige mannen afkomstig uit Rijswijk. De vier werden opgepakt na een tip van een getuige. Ze worden vrijdagochtend voorgeleid.
-
Met dank aan macromarkt.nl, FSF-Moses, rembo1987, Scuderia_Mark, qltel en GnAgn voor het submitten van dit bericht.
Off topic naar aanleiding van het wissen van mijn bericht bij
'doodrijden tasjesrover lijkt ongeluk'
Zeer triest dat mijn kritiek wordt gewist , en sommige racistische replyen gewoon blijven staan.
Jammer dat mijn lievelings site wordt verziekt door racisctische randdebielen en een paar onrechtvaardige moderators.
Ik kom hier al jarenlang elk dag gaan jullie zo met jullie vaste bezoekers om?
Schande.
=bedankt foto =
Ik hoop dat ze de daders pakken en flink straffen, dat daar een voorbeeldwerking van uit gaat......
Dubbele Nationalitei?
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Nee, het is te hopen dat de dader tussen deze 4 zit. En een hele zware straf wat mij betreft, en NIET volgens het jeugdrecht. (Maar ongetwijfeld zal dat wel weer gebeuren. )
velpzuid.nl _\O/_
Fotoboek
Forum (velpzuid.nl)
Wel eerst even wachten tot alle auto;s weg zijn natuurlijk!
OT: Dit was vast en zeker een groeps-actie. Stoerdoen voor zn vriendjes. Niemand gooit als ie alleen is een stoeptegel van een brug.
En nu wel flink straffen; zodat zij en anderen noit meer zoiets idioots doen!! foto
Zij mag haar mening toch ook geven. foto
Hoop dat ze de daders gigantisch straffen.
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Verder kan ik om het gebeurde zo verschrikkelijk boos worden, dat er geen enkele straf te bedenken is die ik recht vind doen aan de situatie. Ze zélf van een viaduct gooien (zoals iemand hierboven opperde) komt nog het dichtst in de buurt van wat enigszins passend is eigenlijk...
Maar zeker als ze onder de 18 zijn, komen ze er waarschijnlijk vanaf met een of ander onsamenhangend veroordelinkje. Zodat ze binnen afzienbare tijd weer vrij komen en verder kunnen gaan de wereld te verpesten.
(dit alles ervan uitgaande dat de opgepakte verdachten ook werkelijk schuldig zijn natuurlijk)
Ontopic,
Huppa alemaal, foto in de krant, TBS want er zit toch duidelijk een steekje los bij die gasten, er zal er maar een gegooid hebben, maar ze deden dit samen.
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
De opzet (die voor moord nodig is) zal heel lastig te bewijzen zijn. Als dan een zaak voor moord wordt aangespannen volgt vrijspraak.
Doodslag (ook al lastig) of dood door schuld zijn makkelijker te bewijzen wat dan wel tot een (helaas in dit geval veel te lage) veroordeling zal leiden.
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Hoeveel hersencellen heb je dan? 4?
1. He, ik ga vanavond naar het viaduct (wat is daar te doen?)
2. He, ik ga een stoeptegel uitgraven (waar je zin in hebt?)
3. He, nu ik toch met een stoeptegel op een viaduct sta ...
4. Tjoepa .. oops .. op een auto ... goh?
Kan iemand mij uitleggen waar die behoefte vandaan komt?? foto
Kijk eens om je heen en merk op hoeveel mensen eigenlijk zo zijn. Of kijk eens in de spiegel, misschien zie je er daar ook één (niet bedoeld als sneer hoor, maar mensen vergeten doorgaans naar zichzelf te kijken als ze andere mensen veroordelen).
Er is niks mis met bagger
'Moord met voorbedachten rade' is wat anders, want dan moet er 'kalm beraad' zijn, en een 'oogmerk om iemand van het leven te beroven' en dat lijkt mij lastig te bewijzen, tenzij je kunt aantonen dat die knakkers ruzie met die vrouw hadden, en uren op dat viaduct hebben staan wachten tot zij voorbij kwam.
Niemand op Fok! die toevallig afgestudeerd is in Strafrecht om dit nog wat beter te verwoorden?
Earring nu wel of geen zakkenvullers zijn. 't Is toch een mooi gebaar. Nog een beetje morbide variant op regel uit Radar Love: They sent a tile coming in from above.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
ze hebben de daders iig gevonden,het komt wel goed.
je vriendin is niet vergeten
Ik snap niet dat sommige gasten het idee krijgen om iets van een viaduct af te gooien. foto
Waar ben je dan met je verstand. Als ze die al hebben. foto
Het zou pas iets zijn als iedereen op hun voorhoofd een steen mag gooien kijken of ze het dan nog zo stoer vinden.
Zitten ze ook nog bij "gelijk gestemde" zodat ze kunnen bespreken hoe ze het de volgende keer moeten doen zonder gepakt te worden.
Nee , laat ze de komende 15 jaar maar bij een steenfabriek handmatig stoeptegels versjouwen, van s''morgens 6 tot s'avonds 6, geen handschoentjes zodat ze maar lekker veel pijn lijden. foto
Gelukkig komen ze er dan ook niet af met het schimpige jeugdrecht Mja, maar Donner kent geen emoties en iemand moet zich toch opwinden?
Keihard straffen!
foto
foto
Zulke lui heeft een land niets aan, jammer dat er alleen "humane" straffen bestaan foto
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Van mij mogen ze ze zonder proces stenigen op het malieveld, stomme losers
http://www.tentativetimes.net/louise/
To Protect and to Serve
U wilt werkruimte... prima...:Barry...Vast.
Toezicht is gezond!
laat ze dat drie dagen slikken in een hele nare situatie en na drie dagen weer nuchter maken (bij LSD treed cyclische gewenning op, na drie dagen merk je het niet meer, na een dag afkicken echter is het weer net zo heftig als dag 1)
en dan weer op nieuw,
ik kan me zelfs voorstellen ze verplicht continue doornappel trips door te laten maken
maar dan zijn ze vrij snel dood
al met al
je apparaat bestaat al, het is alleen een chemische stof
en er zijn nog veel en veel akeligere stofjes, waar de seconde angst van de betreffende Louise bij in het niet valt
foto
ik ben voor
Er is inderdaad voorlopig geen reden om aan te nemen dat het Marokkanen zijn.
Waar ze ook vandaan mogen komen, laten we tegen beter weten in hopen dat ze alle vier voor doodslag veroordeeld worden en een flink aantal jaren achter de tralies verdwijnen.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken