Nieuws
Stations bundelen krachten in 'Radio 555'

In de programmering werken diverse (bekende) dj's van de verschillende radiostations samen. Hieronder de precieze tijden:
06:00 - 08:00 uur: Winston Gerschtanowitz (Noordzee FM) en René Verkerk (Radio 10 Gold)
08:00 - 10:00 uur: Rob van Someren (Radio Veronica) en Edwin Evers (Radio 538)
10:00 - 12:00 uur: Claudia de Breij (3FM) en Rob Stenders (Yorin FM)
12:00 - 14:00 uur: Kas van Iersel (Radio Veronica) en Peter Holland (Radio 10 Gold)
14:00 - 16:00 uur: Henk Westbroek (Yorin FM) en Roland Snoeijer (RTL FM)
16:00 - 18:00 uur: Ruud de Wild (Radio 538) en Wouter van der Goes (3FM)
18:00 - 20:00 uur: Edwin Evers (Radio 538) en Robert Jensen (Yorin FM)
De dag zal afgesloten worden met het 'Radio 555 Concert' tussen 19:30 en 22:00 uur vanaf de Dam in Amsterdam met diverse topartiesten als Di-rect, Bløf, Trijntje Oosterhuis, Do, Acda en de Munnik, Xander de Buisonjé, Berget Lewis en Dinand Woesthoff. Dj Tiësto zal het concert afsluiten. Het nieuws komt ieder uur vanuit de 3FM nieuwsstudio en correspondenten van de NOS en RTL doen vanuit Nederland en Azië verslag van de situatie in Azië.
Ook de zenders Sky Radio, Kink FM, BNR Nieuwsradio, Classic FM, Arrow Rock Radio, Arrow 90.7 FM, ID&T Radio en diverse regionale commerciële radiostations doen mee aan de actie. Zij stellen hun reclameblokken beschikbaar aan Radio 555.
De programma's zijn ook te beluisteren via de Kortegolf (SW). Deze kortegolf zender gepositioneerd in Duitsland heeft een dekking voor heel Europa, Noord Afrika en Amerika. Radio 555 is te ontvangen in de 6kHz band.
update 12:57
De uitzending van Radio 555 heeft intussen meer dan een miljoen euro opgebracht. DJ's Kas van Iersel en Peter Holland maakten zojuist bekend dat de teller op 1.016.000 euro staat.
update 19:30
Inmiddels heeft Robert Jensen bekend gemaakt dat er een kleine vier miljoen euro is opgehaald. Inmiddels is ook de televisieuitzending van start gegaan.
----
Kijk mee naar Radio 555 via de webcam
Luisteren naar Radio 555 kan hier.
Met dank aan diverse submitters die ons op de hoogte hielden!
en nu maar hopen dat ze veel inzamelen voor meer hulp foto
radio 555 uitzending ook gelijk hele dag opnemen op mp3 foto
Maar is het onderhand niet welletjes?
Ja, het is welletjes. Het is erg, verschikkelijk, maar wij hebben ook een eigen leven hier.
# www.velpzuid.nl
# Fotoboek
# Forum (velpzuid.nl)
foto Lekker dat de site van radio 3fm ook redirect naar radio555.nl ik wil weten wat de megahit was.......
Maar ik geef niks, ik ga er wel heen op vakantie fotofoto
Zo niet? Dan toch!
Nawie, just Nawie!
TWENTE KAMPIOEN.
waarom niet meteen een azie-heffing op alles waar je geld aan uitgeeft? dat is toch wat ze willen?
het is nog steeds zo dat mensen zelf kunen storten op 555.
ik heb iig die overkill die er nu aan de gang is niet nodig.
* buigt naar het oosten waar taiwan ergens ligt
Bedankt voor de cd brander en me iriver
speel wel zeluf voor dj vandaag
ontopic: goeie actie. Ik luister aandachtig maar heb mijn steentje allang bijgedragen.
Maar toch vind ik het ook wel iets hebben: Al die lui die elkaar normaal niks gunnen werken nu samen foto
domkoppen. foto
Ik ga iig de hele dag luisteren, unieke radio!
Slachtoffers ramp zijn snel weer vergeten
In 1953 stuurde Algerije 100 kilo macaroni aan de slachtoffers van de watersnoodramp in Zeeland. Hulp na een ramp komt vaak snel op gang maar de slachtoffers worden ook weer snel vergeten. Precies een jaar geleden werd de Iraanse stad Bam volledig vernield; er vielen 30.000 doden. En jaar later bestaat de stad nog steeds uit ingestorte gebouwen, slechts 5 procent is herbouwd. Van de toegezegde 1 miljard dollar aan buitenlandse hulp is slechts 17 miljoen binnengekomen.
Hm, waar zou de rest gebleven zijn, zou Mies Bouwman ook meegeholpen hebben in de organisatie daarvoor?
Er gebeurt erg veel in de wereld, veel rampen en oorlogen, het is allemaal heel erg. De actie van Giel Beelen e.a. (3 man sterk!) heeft ruim 717.351 euro opgeleverd, dat waren we alweer vergeten.
Ik ben zeer benieuwd wat het allemaal oplevert en of het totale bedrag daadwerkelijk gebruikt gaat worden en niet 1/3e verdwijnt naar andere 'doelen'. Ach, what the heck, zijn we ook weer zo vergeten.....
Waar is Herr Beelen?
Vind het allemaal heel erg wat er daar gebeurd is, maar het begint nu idd wel een beetje overkill te worden.
Vind het zelf wel genoeg nu. 3 miljard gaat er al heen.
Moet je eens kijken hoeveel bijstandsmoeders je daarmee kan helpen
en het irritatieniveau stijgt vandaag nog een beetje verder door.
GENOEG? Denk nou eens na, joh. Waarom geef je überhaupt als je niet eens doorhebt aan wat voor enorme ramp je eigenlijk geld doneert....
Ik heb ook nog een leven en daarin wil ik niet elke minuut van de dag aan iets verschrikkelijks herinnerd worden.
Tsunamoe fotofoto
Verder op zich wel een goed initiatief...
Blasphemy is bliss
===
Staat het je niet aan? Er zit vast ergens een knop op je installatie om m uit te zetten of een andere zender te kiezen of een cd te draaien. Wil je vanavond niet weer met Azie geconfronteerd worden? Tip: start een dvdtje of kies één van de 200 andere zenders.
Maar hou op met te schrijven dat je nu wel je buik vol hebt over de ramp in Azie. Je maakt jezelf namelijk alleen maar belachelijk... foto
[ontopic] Godzijdank blijft er eens langer mediainteresse voor een belangrijk onderwerp dan de aandachsspan van de gemidelde fokker. Het nieuws is niet bedoeld om jullie verveling te verdrijven maar om te informeren en ookal willen jullie het misschien niet horen maar dit is toch echt waar een groot deel van de wereld mee bezig is en nog een hele tijd blijft. Ik hoop dat ze dit keer eens laten zien wat er nu eigenlijk gebeurt met al dat geld de komende jaren.
Vandaag maar geen radio en tv voor mij dan.
Maar wel alle reclameblokken gaan over en naar 555...
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
Voor en Na de ramp, hiero!
Rembo&Rembo
Rodney Mullen RULES!!
ik stort geen euro meeer op 555.
niemand kan mij vertellen dat het miljarden kost om de kust van landen als thailand en sri lanka op te bouwen.
als zoiets in de VS ofzo zou gebeuren of in europa dan kost het wat meer.
Maar paar duizend euro is al een fortuin voor de nabestaanden. Als er nu veel luxere en beter gebouwen worden gebouwd blijft er nog zat over. waar gaat dat geld dan heen?
het is zelfs zo:
de econmische groei van bv thailand was 5%. als ze de schade zelf moesten betalen bleef er nog een groei van 4% over.
dus waar doneren we dat geld nu in hemelsnaam voor. ik heb geen euro weggeven en dat zal ik ook niet doen ook niet.
begrijp me niet verkeerd, ik vind het heel erg wat er gebeurd is, maar dit is niet de manier.
de verwachting is dat er rond de 3 miljard wordt opgehaald in nederland alleen al.
Anyhoe... er werd uiteindelijk bijna een miljard ingezameld met die acties. Een groot succes dus. Alleen... ze gingen nu -20 jaar later- kijken hoe de toestand was daar. Droevige conclusie: er was helemaal niets veranderd en er was geen enkele vooruitgang.
Verder is het natuurlijk redelijk droevig dat er nog veel meer mensen jaarlijks doodgaan aan een natuurramp als droogte of aan allerlei bekende ziekten dan bij deze tsunami, en dat je daar sporadisch van hoort omdat dat nou eenmaal niet mediageniek genoeg meer is. Waarschijnlijk raken deze doelen door dit mediageweld ook extra ondergesneeuwd wat betreft aandacht en giften. De schaduwzijde.
Daarom... ipv dit soort tijdelijke bakken-met geld-geef-oprispingen: liever een duurzame en structurele aanpak van de problemen. Want anders kunnen we over een aantal jaar weer constateren: er is niets veranderd.
Ex-crew.
Nederland is gek geworden, hypocrieten.
Ik betaal al belasting.
nee, al die beelden zijn misschien niet vrolijk en je wordt er misschien moe van maar DAT zijn de enige luxeproblemen die wij hier hebben, beetje zeuren over wat je op de radio hoort, volgensmij gaat hier niemand dood van de honger en iedereen ligt vanavond weer onder z'n lekkere warme dekbedje dus als je er echt moe van wordt dan sluit je jezelf maar op in de wc en wacht je tot er nergens meer ellende is op de wereld!
Overigens kun je voor terugkerende problemen ook proberen een constructieve oplossing te vinden. Anders blijft het water naar de zee dragen. Dan help je bijvoorbeeld hongerenden te overleven zodat hun kinderen honger kunnen lijden.
Oftewel samengevat: een hoop geld ergens tegenaan gooien is erg leuk en geeft een goed gevoel, maar heeft amper resultaat als het zonder verstand gaat.
er is al MEEEER dan genoeg geld voor azie.
het is geen westers land, er gaat meer geld heen dan de jaarlijkgse begroting van zo'n land. miljoenen is nodig jah.. miljarden.. neej.
Wereldwijd zal het toegezegde bedrag wel de 3 mrd benaderen.
Hopelijk zijn dan de mensen en vooral regeringen ook zo vrijgevig.
Vanmorgen klonk er over mijn wekkerradio de commercials van al die vrijgevige bedrijven. Wij van Unilever, Wij van Jumbo als familibedrijf... Bah.
Stort dan gewoon en skip de publiciteit. Tuurlijk het doel heiligt de middelen, maar van die bedrijven die uiteindelijk toch hun naam eraan verbinden werd ik toch zeer onprettig wakker.
Enig idee wat er allemaal vernietigd is?
Enig idee wat voor immense schade er is geleden?
Probeer je het maar eens voor te stellen, het lukt je niet.
En jij bent natuurlijk heel intelligent en de rest van de wereld is natuurlijk gek geworden door nog geld in te zamelen. Nou, nu gauw naar bed, het is tijd voor je middagslaapje...
foto
- Anastacia gedraaid... wtf
- LL Cool J gedraaid.... WTF
DIT IS DE REDE DAT IK DIE KLOTEZENDER niet meer aan heb staan.. Ze moeten gewoon alles draaien waar ze vroeger zo groot mee zijn geworden: goede house, club, trance, hardhouse, hardstyle ed... en niet dat gemiemel van hits brengt ons meer luisteraars... foto
en btw bedankt voor dat stukje over het geld naar de goede doelen. Had gisteren een discussie met mijn moeder over het feit dat als ik zou geven, ik het aan een particulier doel zal geven en niet aan 555. En het verhaal Bam is ook wel bizar Dus dan zou de helft van het geld wat in Bam uiteindelijk is aangekomen vanuit Nederland komen foto
Dus 555 is ook al niet te vertrouwen (GOH foto )
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
ONT:
Mooie actie hoe meer geld hoe beter
Forum 62 addicted
enig idee wat het kost om alles op te bouwen?
idd, ik merk het dat je geen idee hebt ervan.
weet je dat bv thailand een economische groei heeft gemaakt van 5%. als ze alle kosten voor te herbouwen zelf zouden moeten doen, zouden ze nog 4% van de groei overhouden!
het wordt zo overtrokken.
en idd, de rest van de wereld is gek.
ik ben gewoon een econoom die niet mee gaat in de gekte/hype maar gewoon rustig nadenkt
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
Kentucky Fried Cruelty
Aan wat er ingezameld wordt wereldwijd, kan ik aardig afleiden wat er nodig is om alles weer enigszins op te bouwen. Ik heb er best wel een idee van.
Wist je trouwens dat als je denkt dat iedereen gek is geworden behalve jijzelf je aan hoogheidswaanzin lijdt. Meneer de procenteneconoom... foto
In Afrika deed men de eerst nood ledigen en that's it. Maar kijk naar Bam. Een jaar geleden en als je kijkt wat er nu opgebouwd is, nog niet bijster veel. Dus wat dat betreft heb ik weinig hoop dat het goed gaat. Maar ach, over een maand of wat is iedereen dit weer vergeten en rennen we weer met z'n allen achter de volende hype aan, want 'we hebben toch gegeven dus moeten we verder ook niet zeuren.'
heel recht toe recht aan.
als je in bv sri lanka of thailand 1000 euro per jaar verdient, verdien je al heel goed. zoiets als 100.000 euro hier in ned.
stel nou dat die tsunami in europa was gebeurd en de schade was in het totaal 10 miljard euro.
dat staat dan gelijk aan een schade van 100 miljoen in azie.
dus he wordt zoooooo overtrokken, en dat geld, waar dat heen gaat, ik heb geen idee.
hoogheidswaanzin? omdat ik gewoon nuchter blijf? wat jij wil, stort jij je eurotjes maar lekker op giro 555, je geld komt toch niet bij de bevolking... wat ben jij hypocriet zeg,
(Overigens ben ik nu helemaal vóór de actie voor Azië, zoals eerder gemeld kunnen deze landen zich dadelijk wel weer redelijk zelf redden).
Ik hoor net dat via radio555 net een miljoen binnen is en dat op giro555 nu 54,3 miljoen e staat. Hoe kom jij bij die voorspellingen. 3 Miljard zou 181,81 e per Nederlander betekennen }:O . Vrijgevigheid is ok maar dat zou zot zijn.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oeps, iets te snel gereageerd.
Je bedoelt dat de levensstandaard daar lager ligt.
Maar kijk eens naar de beelden.
Complete dorpen zijn weggevaagd.
Infrastructuur is verdwenen.
Landbouw is voor jaren bijna onmogelijk.
Inkomsten uit de toeristenindustrie heeft een aardige dip.
We kunnen ons geen voorstelling op welke schaal dit plaatsvindt.
En wees gerust. Men komt later men een verantwoording waar het geld allemaal aan besteed wordt.
Radio 555 *O*
in europa kost dat miljarden en miljarden. in azie niet, omdat dat een lage loon land is, daar een huis bouwen kost geen tonnen in euro's daar wegen aan leggen kost geen miljoenen. Mensen compenseren voor de geleden verliezen kost geen miljoenen.
Dat zeg ik nou. het kost daar maar 1/100 ste deel ofzo. dan ga je toch niet miljarden versturen.
En het zou voor het eerst zijn als geld werd verantwoord waar het nar toe gaat. en dan nog weet je het niet zeker.
Forum (velpzuid.nl) | Foto's
En kop op joh, de wereld is zo slecht nog niet.
Ik zal 'es met Vera praten
ik kijk gewoon naar de getallen, daar gaat geld namelijk over. Alle schade heeft een waarde, materiele scahde, toekomstige verliezen, emotionele schade etc. uitgedrukt in geld, puur geld gekeken, valt het heel erg mee. Vanuit de westerse werelde gekeken! Vanuit hun (azie) is de schade gigantisch (geld bekeken). dat is het verschil.
Naar die omvang kijk ik.
en de wereld is slechter als jij denkt.
Misschien gaat je rekensommetje wel kloppen als je hoort dat bedrijven 5, 10 of 20 duizend euro's of veel meer overmaken.
Ook sommig particulieren geven 'substantiele' bedragen. Als je zoveel geld weer uitsmeert over elk hoofd van de bevolking tsja dan kom je wel redelijk in de buurt van jouw uitkomst. Toch? foto
(gedachtenfouten ook trouwens). slaap lekker. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken