sport
Canadees verstoort OS-evenement

Het was de man gelukt om over de hekken te klimmen en de duikplank te bereiken, voordat beveiligingsmensen in de gaten hadden wat er gebeurde. Een woordvoerder van het Griekse ministerie voor Openbare Veiligheid zei: "Hij wilde beroemd zijn en wilde ook indruk maken op zijn vrouw. We hebben hem gearresteerd en weer vrijgelaten. Justitie moet beslissen wat er gaat gebeuren."
Door de actie van de Canadees liet hij de Chinese favorieten Bo Peng en Wang Feng achter in een shock. Ze vielen van de eerste plek naar de laatste, doordat een van hen op zijn rug terechtkwam, waardoor ze een score kregen van nul punten. Hierdoor klom het Griekse duo naar de eerste plaats, dit tot grote vreugde van het publiek.

De betreffende Canadees
iemand een link naar dit fragment foto
stinkt naar vriendjespolitiek
dat mens zal zich wel kapot schamen, maar het is eigenlijk best lief foto
Haha en die chinezen in een "shock".. zijn nogal snel in een shock dan. Pech gehad, moeten ze zich niet zo aanstellen.
hm zou toch onmogelijk moeten zijn
maar nee de eerste de beste gek kan dus daar de boel lope te verklote
Ik hoorde gisteren bij evers (538) dat er een nederlander van een fiets/paard/vehikel was gevallen = mocht ook niet over.
(sorry, ik viel iets te veel midden in dat radiogesprek, ik kwam net uit me werk en hoorde het in de auto en weet dus niet of het een paard of fiets is)
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Hele leuke actie! foto
Carl Gustav Jung
Afgezien daarvan vind ik dit soort acties meestal wel geinig.
Wel weer typerend voor de starheid van het IOC dat ze die Chinezen niet even een tweede kans bieden, lijkt erop dat de Olympische spelen wat hun betreft niets met redelijkheid te maken hebben (ook gezien andere beslissingen die tot nu toe genomen zijn inzake verschillende sporters)
Bij de Chinese sprong was er 1 opeens de weg kwijt en vergat eea in z'n sprong, daardoor landde hij (nogal naar) op z'n rug in het water en daarom kreeg hij 0 punten. Had echt niets met die Canadees te maken!
Maar zo zie je maar weer. Alle maatregelen die er op dit moment getroffen worden tegen "het terrorisme" hebben geen zin. Elke Nicos Doedel kan zo door alle beveiliging heen komen voor er ook maar iemand wat door heeft.
Dus: ophouden met panieken. Weg met de alarmfases en weer gewoon gaan leven.
"Canadees gearresteerd met zelfgemaakte bom op OS" had het btw ook leuk gedaan.
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
k d8 ff dat OS voor iets belangrijks stond... (lees operating system)
Absoluut niet nadenkend over zijn actie... Dat er zulke mongolen rond lopen zeg en dat iedereen hier het nog goedkeurd ook! Ik weet zeker dat als ik een belangrijke wedstrijd zou hebben, zo'n idioot goed hard voor zijn bek zou meppen!
Ik hoop dat de Griekse justitie hem goed aanpakt!
had nogal wat tabs open staan, en dacht even dat 't tweakers was... Open Source evenement foto
Maar ja hoe dan ook alle Chinezen blijven TE NAUW kijken foto
Nadat het incident gebeurd was, hebben de chinezen nog een aantal goede sprongen gemaakt! Pas aan het einde kwam één van de chinezen verkeerd in het water terecht.
Maar ja, je moet wat om er een mooi verhaaltje van te maken hè?
http://dl5.ouyks.com/other/olympic_diving/dive.wmv
En zo goed springen die chinezen niet foto
als je echte prof bent laat je je niet van de wijs brengen door aap die in water springt.....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken