Nieuws
Dierenactivisten bedreigen VVD-Kamerlid
Op de website van de Militante Veganisten en het Dierenbevrijdingsfront werd een e-mail geplaatst die Oplaat gestuurd zou hebben. Oplaat ontkent naar de dierenactivisten ge-emaild te hebben. De e-mail die van Oplaat afkomstig zou zijn, is overigens ook van een kinderlijk niveau en zit boordevol spelfouten: Beste mensen, ik ben kamerlid namenns de vvd en wat jullie doen kunne we echt niet tolereren. dus aub stop met deze onzinnig geweld en ga de discussie aan. ik ben bereid om met jullie te praten. met een vr gr gj gj oplaat .
Het Dierenbevrijdingsfront reageert op hun site fel op de veronderstelde e-mail van Oplaat, waarbij het Kamerlid er niet alleen op wordt gewezen dat hij nog nooit iets voor dieren heeft betekend, maar dat hij als voormalig pluimveehouder ook banden heeft met de door activisten verfoeide bio-industrie.
Oplaat: ,,Ik praat uit principe nooit, maar dan ook nooit met dit soort terroristen. Dit is een typisch voorbeeld van hoe deze lieden de samenleving misleiden, provoceren en hoe ze stoken.''. De politie onderzoekt nu de herkomst van de e-mail.
Oplaat sprak gisteren op een feestelijk congres van pelsdierhouders in Nijkerk. Daar zei het Kamerlid onder meer dat het, met de VVD in de regering, nooit zal komen tot een verbod op de nertsenhouderij. Bovendien propageerde hij een vastberaden aanpak van het dierenactivisme.
Maar ja, die moeten natuurlijk gelijk weer allemaal onzin verzinnen om het zo hard mogelijk onderuit te halen en daarbij hopen ze natuurlijk dat er weer zo'n gek als Volkert van der Graaf op staat.
Ik snap het niet, we kennen in Nederland een (redelijk) werkende democratie waarin mensen bijna alles kunnen/mogen zeggen wat ze willen. Laat deze mensen nou gewoon handtekeningen verzamelen e.d. en dan naar de politici gaan ipv als milieu terroristen te gedragen.
Statistieken van de Nimitz
Foto
quote:
Beste Oplaat,
Je hebt nog nooit wat voor de dieren betekent. Sterker nog, je hebt een ban tegen de nertsenfokkerij met man en macht tegen gehouden. Aangezien het grootste gedeelte van de Nederlandse bevolking tegen de nertsenfokkerij gekant is is het een ondemocratische daad die slechts ingegeven is door de vrijhandelsideologie en de sterke marktpositie van de bontindustrie. Zelf ben je ook betrokken bij de pluimvee industrie (bio-industrie) en ook daar is het grootste gedeelte van de Nederlandse bevolking tegen gekant. Daarnaast is het onmogelijk om met dierenbevrijders te discussieren omdat wij ze niet kennen .Wij spreken slechts onze mening uit die gebaseerd is op liefde en respect voor alles wat leeft. Naar onze mening zijn dierenbevrijders en milieu activisten geen terroristen of criminelen, zoals jij ze regelmatig noemt, maar vrijheidsstrijders die slechts levens geven en niet nemen.
Het bevrijden van dieren en het bestrijden van geweldadige en moorddadige gereedschappen zien wij als daden van compassie en liefde voor alles wat leeft. Het doden, verminken, martelen, gevangen zetten, mishandelen, doodsteken, isoleren en het verbreken van familiebanden van levende voelende wezens in laboratoria, nertsenfokkerijen, de bio-industrie en circussen zijn daden van egoisme, geldzucht en specicisme. Deze daden zijn absoluut onacceptabel.
Door goede wetgeving in te stellen, die het levensrecht van voelende wezens beschermd en alle handelingen die daar tegen ingaat verbied, zullen acties van ondergrondse anonieme actiegroepen zoals het Dieren Bevrijdings Front uiteindelijk niet meer nodig zijn. We wensen je veel sterkte op weg naar een diervriendelijke samenleving.
Met vriendelijke groet,
For animal liberation,
Militantvegan.com
Als je dit bedreigend noemt?
Z'n hond ontvoeren ? Goudvis verdrinken ?(ohnee dat zou dan weer dierenleed zijn ... )
Je kunt naar een bepaald doel streven, maar dit soort extremistische eikels zijn wel zielig.
"Oplaat: Ik praat uit principe nooit, maar dan ook nooit met dit soort terroristen". Waarom zouden dierenactivisten dan eigenlijk nog met dierenmisbruikers en -mishandelaars moeten praten?
quote:
Daar zei het Kamerlid onder meer dat het, met de VVD in de regering, nooit zal komen tot een verbod op de nertsenhouderij.
Ik snap zoiets echt niet. Jammer dat er mensen moeten overgaan tot geweldadigheden voordat die walgelijke "industrie" stopt.
[ Dit bericht is gewijzigd door JaceTBL ]
quote:
vond de reactie op dat mailtje wel zeer goed en helemaal niet bedreigend.
Hij wordt ook beschermd vanwege signalen die uit het onderzoek naar de diernactivisten uit Putten naar voren is gekomen.
Overigens, geloof jij dat een Kamerlid een dergelijk stupide mailtje zou sturen foto
quote:
Het bevrijden van dieren en het bestrijden van geweldadige en moorddadige gereedschappen zien wij als daden van compassie en liefde voor alles wat leeft
Schijt aan de democratie dus.
quote:
Nimitz: Tuig van de bovenste plank dat denkt door geweld de maatschappij te kunnen veranderen.
Dat verdient imho nog altijd veel meer respect dan dat tuig wat miljoenen dieren systematisch mishandelt en vermoordt, niet uit een bepaald ideaal maar om er geld mee te verdienen.
quote:
DeStedebouwer: eerst ff een fantsoenlijke economie, en dan maar weer eens naar de kippen kijken.
Er gaat nu miljoenen subsidie naar de vleesindustrie. Als we daar nou eens lekker mee stoppen..
quote:
Zo slecht hebben die beesten het niet hoor.
Jawel hoor.
quote:
Als je dit bedreigend noemt?
En jij denkt dat dit de daadwerkelijke mail is die naar Oplaat is gegaan?
Die lui gooien alleen maar hun eigen ruiten in, als er daadwerkelijk een verbod zou komen op nertsfokken verdwijnen de fokkerijen in het illegale circuit, en daar zijn geen regels en controles.
quote:
Ik snap het niet, we kennen in Nederland een (redelijk) werkende democratie waarin mensen bijna alles kunnen/mogen zeggen wat ze willen. Laat deze mensen nou gewoon handtekeningen verzamelen e.d. en dan naar de politici gaan ipv als milieu terroristen te gedragen.
Die mensen hebben dat al tientallen jaren zitten doen. Echter als 80% van de bevolking tegen bont is, waarom luistert de overheid dan niet? Zo creeer je deze mensen.
En die Oplaat wil niet praten met 'terroristen' terwijl juist daar ook het probleem ligt. Niemand wil praten omdat de ander 'anders' is. Je ziet het wel in Israel, waar ze ook niet willen praten.
Zo krijg je en zo blijft die 'haat'.
quote:
Op de website van de Militante Veganisten en het Dierenbevrijdingsfront
Ik zie het niet staan op de website van het DBF. Wel op die van militanvegan.com.
quote:
Verdomme, ze blijven aan de gang Het is gewoon een kwestie van één keer achter deze jongens aanzitten en ze met wortel en al wegvagen. Wat een idioten
Wie, die nertsfokkers?
quote:
Schijt aan de democratie dus.
Wie zegt dat democratie zo ideaal of heilig is dan? Hitler is ook democratisch aan de macht gekomen, dus ja: soms is het niet zo slecht om schijt te hebben aan de democratie.
En bovendien, onze (democratisch tot stand gekomen) wet is ook compleet inconsistent op dit gebied. Dierenmishandeling is strafbaar, maar als je er geld mee verdient en het systematisch en op grote schaal doet, krijg je er ineens subsidie voor. foto
quote:
Overigens, geloof jij dat een Kamerlid een dergelijk stupide mailtje zou sturen
Nee, denk het ook niet. Hoewel je het natuurlijk nooit weet.
quote:
Schijt aan de democratie dus
Jij moet beter lezen. Het merendeel van de bevolking is toch echt tegen bijv. de bonthandel.
Deze vvd kamerlid heeft schijt aan de democratie.
[ Dit bericht is gewijzigd door Zanfe ]
quote:
Die mensen hebben dat al tientallen jaren zitten doen. Echter als 80% van de bevolking tegen bont is, waarom luistert de overheid dan niet? Zo creeer je deze mensen.
En die Oplaat wil niet praten met 'terroristen' terwijl juist daar ook het probleem ligt. Niemand wil praten omdat de ander 'anders' is. Je ziet het wel in Israel, waar ze ook niet willen praten.
Zo krijg je en zo blijft die 'haat'.
In welk hol heb jij geleefd? Wanneer het noodzakelijk wordt dat een politicus beveiligd moet worden, is er toch iets goed mis?? Hoe kun jij terrorisme ooit goedkeuren?
quote:
En jij denkt dat dit de daadwerkelijke mail is die naar Oplaat is gegaan?
Ja, deze personen zijn juist heel open met die zaken.
En je bericht kan je ook omdraaien: geloof je Oplaat wel dat die zegt dat deze het niet gestuurd heeft?
quote:
Die lui gooien alleen maar hun eigen ruiten in, als er daadwerkelijk een verbod zou komen op nertsfokken verdwijnen de fokkerijen in het illegale circuit, en daar zijn geen regels en controles.
Alsof die regels en controles er toe doen. Die beesten hebben gewoon een walgelijk kutleven, punt.
En als ze doorgaan in het illegale circuit? Blijven terroriseren dan maar he, die fokkerijen.
quote:
Wanneer het noodzakelijk wordt dat een politicus beveiligd moet worden, is er toch iets goed mis?? Hoe kun jij terrorisme ooit goedkeuren?
Wanneer het gesubsideerd wordt dat miljoenen dieren hun leven lang walgelijk worden mishandeld en misbruikt, DAN is er iets goed mis. Ik snap niet hoe iemand DAT in de eerste plaats goed kan keuren. Dat "terrorisme" is daar alleen maar een reactie op.
Ik ben trouwens niet voor het bedreigen van een politicus, alhoewel die Oplaat wel een hele foute zak is. Maar fokkerijen saboteren enzo, ze doen maar. Jammer dat het niet op een normale manier kan, maar beter zo dan helemaal niet.
quote:
In welk hol heb jij geleefd? Wanneer het noodzakelijk wordt dat een politicus beveiligd moet worden, is er toch iets goed mis?? Hoe kun jij terrorisme ooit goedkeuren?
Ja, het is mis. En die personen moeten ook gepakt worden. Echter deze beweging kan je moeilijk aanpakken omdat het allemaal kleine groepjes zijn verspreid over de hele wereld. Eentje weg, dan is de ander er ook nog. En de een kent de ander niet.
En de acties doen ze uit naam van het ALF, terwijl de ALF niet perse de acties op touw hebben gezet.
Ik ben geen voorstander van nertsenbevrijden enzo.
Maar ik constateer dat als de regering niet eens om de tafel wil zitten om eens goed te discussieren erover, dan heeft het geen zin.
Ze opereren uiterst zorgvuldig in kleine cellen.
quote:
Wie zegt dat democratie zo ideaal of heilig is dan? Hitler is ook democratisch aan de macht gekomen, dus ja: soms is het niet zo slecht om schijt te hebben aan de democratie.
Slaat nergens op. Er is helemaal niets verkeerds aan het feit dat Hitler demococratisch aan de macht is gekomen. Het ging juist pas fout toen hij de democratie op zij zette en als dictator verder ging.
Als de democratie niet op zij was gezet en gewoon zijn werk kon doen had Hitler niet kunnen doen wat hij heeft gedaan.
quote:
Jij moet beter lezen. Het merendeel van de bevolking is toch echt tegen bijv. de bonthandel.
Democratie betekent niet dat je alles maar moet doen wat de meerderheid wil. De meerderheid wil anders ook wel de helft minder belasting betalen of 100 vrije dagen erbij hebben.
Democratie betekent dat er gedaan moet worden wat de meederheid van de volksvertegenwoordigers wil. foto
quote:
Slaat nergens op. Er is helemaal niets verkeerds aan het feit dat Hitler demococratisch aan de macht is gekomen. Het ging juist pas fout toen hij de democratie op zij zette en als dictator verder ging.
Als de democratie niet op zij was gezet en gewoon zijn werk kon doen had Hitler niet kunnen doen wat hij heeft gedaan.
Inderdaad, Hitler heeft hier niets mee te maken. Het feit dat het argument erbij wordt gesleept geeft aan dat er voor de andere kant geen betere te vinden zijn.
quote:
Slaat nergens op. Er is helemaal niets verkeerds aan het feit dat Hitler demococratisch aan de macht is gekomen. Het ging juist pas fout toen hij de democratie op zij zette en als dictator verder ging.
Zoals Oplaat, die schijt heeft aan het feit dat het meerendeel van de bevolking tegen de nertsfokker is, bedoel je? Ik denk dat Oplaat z'n financiele en persoonlijke belang in deze industrie geen onbelangrijke rol speelt (een belangrijkere rol dan het welzijn van miljoenen levende, voelende wezens in ieder geval).
quote:
Als de democratie niet op zij was gezet en gewoon zijn werk kon doen had Hitler niet kunnen doen wat hij heeft gedaan.
Daarom, laten we leren van de geschiedenis, en die Oplaat eruit trappen voordat het te laat is.
quote:
Inderdaad, Hitler heeft hier niets mee te maken. Het feit dat het argument erbij wordt gesleept geeft aan dat er voor de andere kant geen betere te vinden zijn.
Je snapt de discussie niet helemaal, denk ik. Dat voorbeeld van Hitler sloeg alleen op het "argument" dat democratie onaantastbaar zou zijn ofzo.
Het feit dat democratie als argument erbij wordt gesleept geeft aan dat er voor de ene kant geen betere te vinden zijn, neem ik aan?
quote:
Juggernaut: die debiele dierenactivisten moeten echt optiefen. Ga wat nuttigs doen met je leven stelletje overjarige hippies :r
Ik vind het vrij nuttig van ze. Hulde aan de dierenactivisten! foto
en wat heb je gegeten vandaag? kipfilet?
[ Dit bericht is gewijzigd door BOOR_TBL ]
quote:
Zoals Oplaat, die schijt heeft aan het feit dat het meerendeel van de bevolking tegen de nertsfokker is, bedoel je?
Oplaat vertegenwoordigd helemaal niet de meerderheid van de bevolking. Bovendien zijn er heel wat mensen voorstander van de bio-industrie. Zeker als ze tussen al die linkse-schreeuwertjes door zien wat de alternatieven zijn. (vlees 3x zo duur, tienduizenden ontslagen, bont-industrie die naar het buitenland vertrekt waar de dieren 10x slechter worden behandeld, enz)
quote:
ah.. jace ontwaakt uit z'n grot
foto
quote:
en wat heb je gegeten vandaag? kipfilet?
Als je 't echt wilt weten, mie met quorn en groenten. Hmm, lekker voedzaam en pittig, ik heb m'n eiwitten en al die zooi weer binnen voor vandaag. En ook nog zonder hormonen, salmonella, of andere shit!
quote:
Tikorev: vlees 3x zo duur
Gelul. Biologisch vlees (waar wél op dierenwelzijn wordt gelet) is nauwelijks duurder dan bio-industrie vlees.
Trouwens, mensen kunnen natuurlijk ook best een dagje minder vlees eten, da's behalve goedkoper nog gezonder ook.
En hoeveel geld is er de afgelopen jaren eigenlijk weggeflikkerd aan MKZ, varkenspest, gekke koeienziekte, vogelpest, dioxine kippen, enzovoort?
quote:
tienduizenden ontslagen
What else is new. En bovendien, dat is natuurlijk geen argument. Had de slavernij daarom ook maar niet afgeschaft moeten worden, omdat daardoor een hoop veilingmeesters op straat kwamen te staan?
quote:
bont-industrie die naar het buitenland vertrekt waar de dieren 10x slechter worden behandeld
Daar ook verbieden (en de import ervan naar NL) natuurlijk.
quote:
Democratie betekent niet dat je alles maar moet doen wat de meerderheid wil. De meerderheid wil anders ook wel de helft minder belasting betalen of 100 vrije dagen erbij hebben.
Er gaat maar 1% van de bont naar nederlands terein. Iets wat de nederlanders niet gebruiken (eigenlijk alleen de rijken) daar betalen we belasting voor. Er gaan ook subsidies naar bontfarms.
Waarom zouden we er voor betalen? Bij belastingen snapt iedereen wel dat je het zou moeten betalen. Hoewel je ook een deel eraf kan halen en zorgen dat de consument het betaald.
quote:
useroid: Forget Al-quida, we hebben onze eigen terreur groepen die niet onder doen voor de globale lijst van moslim terreur en div. afscheidings bewegingen.
Nou nou nou, die varkensboeren en nertsenfokkers zijn inderdaad walgelijk egoïstisch tuig, maar ik zou ze nog niet direct met Al-Qaida willen vergelijken hoor.
quote:
hmmm: Deze anti-democraten moeten snel worden gestopt.
Nee, die industrie waarin geld wordt verdiend met het massaal mishandelen, martelen en vermoorden van dieren, DIE moet snel worden gestopt.
nertsen worden gefokt net als kippen, varkens koeien, honden, goudvissen, kanaries etc.
quote:
,,Ik praat uit principe nooit, maar dan ook nooit met dit soort terroristen. Dit is een typisch voorbeeld van hoe deze lieden de samenleving misleiden, provoceren en hoe ze stoken.''
Een goed streven, zouden de rechtse en realistische mensen hier op fok ook moeten doen.
Er valt toch geen zinnige conclusie uit te halen.
Hun weten het toch altijd beter.
Dat ze het niet voor het zeggen hebben in dit land blijkt wel want van betweters heeft ons land een broertje dood.
quote:
fokking hippies...laat ze ergens kevertjes gaan redden ofzo...laat ze niet een politicus bedreigen...tis wel een makkelijk slachtoffer
Nog altijd minder makkelijk dan de échte slachtoffers, de miljoenen nertsen (en kipjes en varkentjes en...) die door het fijne beleid van die Oplaat walgelijk worden misbruikt.
Doe dat dan op democratische wijze.
Handtekeningen, partij oprichten, demonstreren o.i.d.
NIET met geweld.
Hoor ik bij de volgende groep die aangepakt moet worden.
quote:
Er gaat maar 1% van de bont naar nederlands terein. Iets wat de nederlanders niet gebruiken (eigenlijk alleen de rijken) daar betalen we belasting voor.
Er werken toch duizenden mensen in die industie?
Kijk, van mij hoeft ook niemand bont te dragen en het is heel nobel dat mensen zich voor die dieren willen inzetten, maar dan moet je niet bij de bontindustrie beginnen maar juist bij de consument. Want als de vraag naar bont blijft bestaan en je jaagt de bontindustrie weg uit Nederland zullen afnemers het bont uit andere landen gaan importeren waar dieren veel slechter behandeld worden. Want hier in Nederland zijn de regels voor dierenwelzijn veel strenger dan in andere landen.
Dus als je echt een hart voor dieren hebt zou je er juist voor moeten pleiten om de bontindustrie in Nederland zo groot mogelijk te maken en ondertussen de consument proberen over te halen geen bont meer te kopen.
[ Dit bericht is gewijzigd door Tikorev ]
quote:
NatasTriplesix: goeie aktie van die dierenliefhebbers, die hebben altijd mooie akties, zoals nertsen loslaten zodat ze binnen een paar dagen verhongeren
Alsof dat wat uitmaakt. Ze waren toch ten dode opgeschreven. Beter zo, dan dat ze de rest van hun ellendige levens uit moeten zitten in veel te kleine hokjes en daarna vergast worden.
quote:
bezittingen van anderen vernielen, mensen hun bedrijf proberen te ontnemen
Let ook even op wat voor bedrijf.
quote:
volgens mij heb je een kronkel al je tegen dierenleed bent maar wel voor mensenleed.
Doh, alsof ze "voor" mensenleed zouden zijn foto
Voor zover er al sprake is van mensenleed zien ze dat eerder als noodzakelijk kwaad. Omdat het niet anders kan.
En trouwens, welk "leed" dan precies, dat ze geen geld meer kunnen verdienen aan dierenmishandeling op commerciële basis?
quote:
nertsen worden gefokt net als kippen, varkens koeien, honden, goudvissen, kanaries etc.
Jep, dat moet dan ook allemaal ophouden. Kom, we zijn toch geen middeleeuwse barbaren meer.
quote:
volgens mij heb je een kronkel al je tegen dierenleed bent maar wel voor mensenleed.
Ik probeer naast diervriendelijke producten ook zoveel mogelijk mensvriendelijke producten te kopen. En dat doen er vele naast mij die vegetarier of veganist zijn. Terwijl juist de meeste 'gewone' mensen niet erover nadenken. Zegt toch wel wat. Hoewel deze dierenbevrijders weet ik niet of ze wel ook aan mensenleed denken. Echter zal de fokker alleen financieel een beetje pech hebben. Niet echt lijden.
Je mening met geweld doordrijven, zoals het ALF is wel barbaars.
quote:
Er werken toch duizenden mensen in die industie?
Nee, misschien net aan 200 fokkers met een paar man in dienst. Tenzij je de modeindustrie wil meetellen?
quote:
Kijk, van mij hoeft ook niemand bont te dragen en het is heel nobel dat mensen zich voor die dieren willen inzetten, maar dan moet je niet bij de bontindustrie beginnen maar juist bij de consument.
Het DBF/ALF proberen het via financiele manier.
Ik probeer het idd via consument. Als ik al mensen kan overtuigen dat ze de helf minder vlees eten dan ben ik al blij. Consument is belangrijk. Maar ik zal ook via bedrijven en vooral regering te doen via protesten bij de bedrijven, brieven schrijven, media aandacht, handtekeningen e.d.
Iig geweldloos.
quote:
Want als de vraag naar bont blijft bestaan en je jaagt de bontindustrie weg uit Nederland zullen afnemers het bont uit andere landen gaan importeren waar dieren veel slechter behandeld worden. Want hier in Nederland zijn de regels voor dierenwelzijn veel strenger dan in andere landen.
Dat is zo, maar qua afmaken verschilt het weinig.
Qua tijdelijk leven hebben ze hier ietsje meer ruimte. Maar kunnen ze neit echt leven.
Echter kan je beter als land en als EU verbieden. In het buitenland hebben ze ook weinig kans als je ook import verbied. Daarnaast ook zorgen dat de grote modeindustrie stopt ermee. Dan zal het financieel moeilijk zijn om ergens anders het voldoende te laten draaien.
quote:
Nee, misschien net aan 200 fokkers met een paar man in dienst. Tenzij je de modeindustrie wil meetellen?
Die mensen ook, en de voederbedrijven en de chauffeurs die het bont en het voedsel vervoeren en de mensen die schuren bouwen, enz.
quote:
Het DBF/ALF proberen het via financiele manier.
Het ALF zijn gewoon ranzige terroristen die mij eerder inspireren om juist meer bont en vlees te kopen dan minder. Zulke mensen ondermijnen de democratie omdat zij denken dat hun opvattingen zo superieur zijn dat ze hun "argumenten" kracht bijzetten met geweld, terreur en intimidatie.
quote:
Maar ik zal ook via bedrijven en vooral regering te doen via protesten bij de bedrijven, brieven schrijven, media aandacht, handtekeningen e.d.
Dat is onzin. Vraag wordt niet gecreëerd door aanbod maar juist andersom.
quote:
Echter kan je beter als land en als EU verbieden.
Dan zal de industrie zich verplaatsen naar Zuid-Amerika en Azië waar ze helemaal geen reet om die dieren geven of een fatsoenlijke wetgeving hebben. Dat is voor die dieren zeker niet beter.
Dat Oplaat maar zorgt dat hij beveiliging krijgt, anders gaat hij Fortuyn achterna.
quote:
Nou nou nou, die varkensboeren en nertsenfokkers zijn inderdaad walgelijk egoïstisch tuig, maar ik zou ze nog niet direct met Al-Qaida willen vergelijken hoor.
Nou niet gelijk zo op de hoogte betwetertje.
Je weet dondersgoed welke groepen ik beschouw als terroristen.
Dat jij aan norm vervaging leidt moet je nou niet op mij afschuiven.
We leven in een democratie met pak hem beet 16 miljoen mensen en in Europa 350 miljoen mensen.
Die mensen kan je nooit aan vlees voorzien door wat jullie noemen biologisch vlees.
En je opmerking over kornburgers en tofu en soja is al helemaal om je een scheurbuik te lachen
Alleen de naam van biologisch al doet vermoeden dat er ook geen biologisch vlees is, een soort grote machine waar autonoom alá the matrix een dier in groeit.
Welnu, dat is niet zo, al het vlees is biologisch want robot vlees is nog niet in de maak.
350 miljoen mensen kan je nooit voeden op zo'n product bewerkelijke methode welke ook nog eens een hoop oppervlak vergt.
Oppervlak welke niet voorhanden is omdat een bos/recreatie nou eenmaal voorgaat, hetzelfde voor woningen en bedrijven.
Daarom hebben we geïntensiveerde land en tuinbouw, dwz optimale grondbezetting.
daar aan concluderend zijn er dus kistkalveren, varkensstallen, legbatterij kippen die overigens in 2012 in Nederland verboden worden en al zeer binnenkort verijkte kooien krijgen.
In een plan willen ze zelfs verdiepingshoge stallen maken, een betere grondgebruik is er niet.
Je kan al begrijpen dat zo'n manier van veeteelt vele malen goedkoper is tot wel 150-200% duurder dan in de bio-industrie.
Hetzelfde is bij de tuinbouw. Bio'logische' producten zien er niet erg fraai uit daarentegen zijn ze vatbaar voor ziektes en blijven ze vaak achter in de groei en ontwikkeling waardoor de oogst tegen valt. Het gevolg is dat je ook via deze methode geen 350 miljoen Europeanen kan voeden.
Nee, jullie zijn blijven stilstaan in de tijd dat de kleuterjuf jullie allerlei romantische verhaaltjes vertelde over de boeren en hun erven, een soort Oma Duck idee.
Toen jullie groter werden voelde jullie je bedrogen omdat het beeld niet klopte met de werkelijkheid en sloeg je door, bij sommige tot in den extreme.
En ik zie het probleem niet zo. Als ik maar iedere dag een lekker stukje vlees op mijn bord heb. Biefstukje, hmmmm! En dat jij liever alle beestjes in de vrije natuur rond wil laten lopen is een beetje onhandig als je weet dat ze voor consumptie bedoeld zijn. En bij diervriendelijk slachten kan ik me ook niet veel voorstellen.
Want ik weiger te worden geassocieerd met deze fundamentalisten, die op hetzelfde trieste niveau staan als alle andere geloofswaanzinnigen en terrorsiten.
quote:
Die mensen ook, en de voederbedrijven en de chauffeurs die het bont en het voedsel vervoeren en de mensen die schuren bouwen, enz.
Dat bedoel ik met paar mensen. Als de vraag er niet is, dan maakt het toch niet uit als die mensen hun baan verliezen?
En die schuren bouwen enzo, die zullen hoogstends een klant verliezen die gaan er niet aan onder door. En de chauffeurs kunnen wel een baan vinden in nepbont vervoeren enzo.
quote:
Het ALF zijn gewoon ranzige terroristen die mij eerder inspireren om juist meer bont en vlees te kopen dan minder. Zulke mensen ondermijnen de democratie omdat zij denken dat hun opvattingen zo superieur zijn dat ze hun "argumenten" kracht bijzetten met geweld, terreur en intimidatie.
Ik kan begrijpen dat je dan juist het tegengestelde wil doen. Dat heb ik ook maar met andere groepen. Zoals kerken enzo. 'je mag niet vloeken' en dan 'rot maar op klootzak. GVD ik vloek wanneer ik wil' foto
quote:
Dat is onzin. Vraag wordt niet gecreëerd door aanbod maar juist andersom.
Bedrijven willen graag een goed imago hebben. Als ze bijvoorbeeld dierproeven doen dan zullen protesten helpen om bedrijven over te laten gaan op alternatieven omdat ze negatief in beeld zijn.
quote:
Dan zal de industrie zich verplaatsen naar Zuid-Amerika en Azië waar ze helemaal geen reet om die dieren geven of een fatsoenlijke wetgeving hebben. Dat is voor die dieren zeker niet beter.
Waar moeten ze dat kwijt? Als de EU niks wil, dan hebben ze geen grote markt. Maar idd is azie al een bontmaker, die hier hun kattenbont of hondenbont naar toe stuurt (meestal onder de naam konijnenbont ofzo). Geleidelijk uitbannen is de weg. En de weg begint wel bij de consument. Maar ook bij bedrijven en overheid.
quote:
Want ik weiger te worden geassocieerd met deze fundamentalisten, die op hetzelfde trieste niveau staan als alle andere geloofswaanzinnigen en terrorsiten.
Het is jammer genoeg het probleem van het volk die gemakkelijk vooroordelen maakt over de vegetariers en veganisten. Tegenwoordig noemen de meeste mensen je al automatisch een Volkert omdat je veganist ofzo bent. Het is net zoals roepen dat alle buitenlanders crimineel zijn. Terwijl de mensen maar focussen op een kant, terwijl het grote deel juist aardige mensen zijn, maar een steeds een groep jongeren is die niet leuk bezig zijn.
Morgen een lekker struisvogel biefstukje.
quote:
We leven in een democratie met pak hem beet 16 miljoen mensen en in Europa 350 miljoen mensen.
Die mensen kan je nooit aan vlees voorzien door wat jullie noemen biologisch vlees.
En je opmerking over kornburgers en tofu en soja is al helemaal om je een scheurbuik te lachen
Nee kan je waarschijnlijk niet overzien. Echter krijgen mensen mee dat elke dag vlees gezond is. Terwijl je snapt dat dat niet zo is. Neem ipv elke dag eens maar 3 keer per week vlees. En neem af en toe eens een ander bijhapje bij het eten. falafelburger ofzo. En zie het niet als vleesvervanger, want het zijn gewoon extra lekkers voor bij het eten.
Als iedereen minder vlees zou nemen, dan zou er dus genoeg biologisch vlees kunnen worden geproduceerd. Wat denk je nu dat de productie van vlees is? Als je de helf nou eens af staat aan armere mensen in afrika, dan hadden die ook nog eens een hele hoop te eten. En te bedenken dat al dat vee ook eten nodig heeft. Straks moeten we bijna alleen op vlees leven (wat al onmogelijk voor ons is).
Een koe word nu ongeveer 5 jaar(als melkkoe) en gaat daarna naar de slacht. De koe kan 20 worden.
Volgens mij 2 jaar als vleeskoe.
quote:
Alleen de naam van biologisch al doet vermoeden dat er ook geen biologisch vlees is, een soort grote machine waar autonoom alá the matrix een dier in groeit.
Biologisch vlees is ook gelinkt aan de bioindustrie. De koeien worden wel beter behandeld en hebben meer ruimte, maar vele melkoeienjongen komen in de bioindustrie terecht.
quote:
350 miljoen mensen kan je nooit voeden op zo'n product bewerkelijke methode welke ook nog eens een hoop oppervlak vergt.
Oppervlak welke niet voorhanden is omdat een bos/recreatie nou eenmaal voorgaat, hetzelfde voor woningen en bedrijven.
En de teller loopt op en op. Kortom consumptie moet eens anders bij de mensen. Hoe meer vee, hoe meer milieuvervuiling. Hoe meer vlees men eet per dag des te meer doden per jaar (aan dierenkant en mensenkant). etc.
Als je logisch nadenkt dan zullen mensen in de toekomst zoeken naar sneller eten. En zoeken naar efficientere manieren. Dat ligt vooral in het kunstmatige voedsel. Zou me niks verbasen als we voedsel ala spacefood krijgen in de verre toekomst.
quote:
Daarom hebben we geïntensiveerde land en tuinbouw, dwz optimale grondbezetting.
daar aan concluderend zijn er dus kistkalveren, varkensstallen, legbatterij kippen die overigens in 2012 in Nederland verboden worden en al zeer binnenkort verijkte kooien krijgen.
Eind dit jaar zijn er in de grote supermarkten geen legbatterijeieren meer te krijgen. Alleen nog in de koekjes e.d.
quote:
In een plan willen ze zelfs verdiepingshoge stallen maken, een betere grondgebruik is er niet.
Varkenflats enzo.
quote:
Toen jullie groter werden voelde jullie je bedrogen omdat het beeld niet klopte met de werkelijkheid en sloeg je door, bij sommige tot in den extreme.
Denk dat je het anders ziet. Vind je verklaring wel leuk overigens. Ik geloof wel dat er een harmonie kan bestaan tussen de mens en natuur. Echter moet wel de consumptie van de mens dalen. We willen nu te veel. En steeds meer. Wanneer ga je ermee ophouden? Vroeger fietse mensen nog een stukje naar school/werk/e.d., maar nu nemen we liever de auto. Gewoon voor gemak. We willen het nu te makkelijk en we worden luier en luier. Als we gewoon nemen wat we nodig hebben, dan lukt het wel. En gewoon niet te veel nemen.
Iemand bedreigen, iemand terroriseren is strafbaar, buiten de wet dus zoŽn iemand die zoiets doet is GEEN activist, maar een TERRORIST
Actie voeren, prima, moet kunnen in een democratische rechtstaat, maar iemand bedreigen gaat veel te ver, hard aanpakken zulke figuren dus
quote:
Veganisme ea zijn welvaarts ziektes. ik zie weinig afrikaantje rondrennen die zegt: "Neuh ik sla het biefstukje over".
Afrikanen zitten dichter bij veganisme dan jij. Sommige eten alleen maar rijst e.d. Niet eens vlees. Dit omdat ze geen vee hebben of gewoon geen geld ervoor.
Veganisme kan komen uit welvaart, maar kan ook spiritueel/religieus zijn. Of gewoon doordat mensen goed om zich heen kijken en wat dingen anders zouden willen zien en dat ze het niet nodig achten om dierproducten te gebruiken.
quote:
Als ik maar lekker mijn biefstukje krijg. Is namelijk lekker en voedzaam. Maar nee, 5000 jaar geleden 4 uur een mammoet doodknuppelen tijdens de jacht is lekker lief. Rot op. Vergassen prima. Zoals eerder gezegd, kan niet anders, teveel mensen...
4 uur? Ben benieuwd waar je zulke info vandaan hebt. Maar goed over het verleden weten we nog heel weinig dus daar hoef ik niet op in te gaan. Kan ook wel zeggen dat vroeger alle mensen veganistisch leefden, maar dat kan ik nooit weten, dus zeg ik het niet.
zijn ze tegen nerstenfokkerijen. daar zit wat in, maar wat doen ze, laten ze de dieren vrij. Zo help je de dieren helemaal de dood in. er moet gewoon een beleid komen om die nerstenfokkerijen aan te pakken, maar niet zoals op de manier zoals die activisten het hebben aangepakt
[ Dit bericht is gewijzigd door ChrisJX ]
quote:
Zoals Oplaat, die schijt heeft aan het feit dat het meerendeel van de bevolking tegen de nertsfokker is, bedoel je?
Ik hoor de hele tijd dat de meerderheid van de bevolking tegen nertsenfokkerijen is, maar hoe kom je aan die informatie? Ik denk namelijk dat de meerderheid het geen helaas reet interesseert. En we leven in een democratie waar we het recht hebben om het geen reet te interesseren, hoe jammer dat ook mag zijn. Of gaan onze terroristen straks iedere burger in elkaar meppen die een lap vlees op zijn bordje heeft liggen s'avonds?
quote:
Ik hoor de hele tijd dat de meerderheid van de bevolking tegen nertsenfokkerijen is, maar hoe kom je aan die informatie? Ik denk namelijk dat de meerderheid het geen helaas reet interesseert.
Verschillende marktonderzoekjes.
O.a. een van Intomart uit 1999 waar 86% van de Nederlandse bevolking tegen bont is.
quote:
En we leven in een democratie waar we het recht hebben om het geen reet te interesseren, hoe jammer dat ook mag zijn.
Het recht op egoisme hebben we ja.
quote:
Of gaan onze terroristen straks iedere burger in elkaar meppen die een lap vlees op zijn bordje heeft liggen 's avonds?
Dan zijn ze wel een paar uur zoet foto
Die bonthandelaren enzo die geven alleen maar gehoor aan de vraag van de consument (vooral de rijke stinkerds en celebs).
De dierenbevrijders uiten soms hun woede een beetje verkeerd en negatief. De dierenrechtenactivisten en welzijnsactivisten krijgen daardoor steeds vaker negatieve reacties. Dus hun acties werken juist slecht op de geweldloze acties.
Daardoor gaan de bonthandelaren ook eerder de geweldloze actievoerders slaan, bedreigen e.d.
lang leve de anarchie!
laten we met zijn alle alle regels afschaffen.
doen we meteen ook de bio en alle andere industrie opruimen. daarna gaan we andere mensen die ons niet bevallen bedreigen of dood maken, er zijn toch geen wetten meer dus de gevangenissen dopen we om tot kraak panden.
Back to 1.000.000 BC
Domme mongolen zijn het.
Al zij die hun verstand voor hun idealen verruilen, houden op tot het menselijk ras te behoren. En dienen als zodanig uit het menselijk ras verwijderd te worden.
ik kan niet geloven dat je een mens gaat vermoorden voor dieren of het milieu ofzoiets foto
voor een geloof kan ik me nog indenken of voor je land. maar voor diertjes met veel haar. belachelijk. dan ben je echt gestoord foto
het is milieufascisme! ze horen thuis, bij El Quida, de nazi's, rascisten en de communisten.
ze denken dat ze gewoon boven de wet staan.
En verbergen zich achter een masker van politiek correct gedrag! foto
quote:
Verschillende marktonderzoekjes.
O.a. een van Intomart uit 1999 waar 86% van de Nederlandse bevolking tegen bont is.
Verkoop van bont vertoond al enkele jaren weer een stijgende trend. Ook niet zo moeilijk want het was bijna niks meer omdat veel mensen angst hadden om bont te dragen. Het is namelijk een tijdje in geweest bij dit soor dieren-terroristen om mensen die bont droegen onder te spuiten met verf. Je ziet tegenwoordig ook weer meer bont op straat dan 10-15 jar geleden en word er ook minder ophef over gemaakt door omstanders.
Ik denk toch echt dat het de meeste mensen echt geen zak uitmaakt. Mensen geven nu eenmaal graag een politiek-correct antwoord op dit soort onderzoeken.
Overigens ben ik voor de nertsenfokkerij en vind ook dat een dierenactivist dat zou moeten zijn. Of hebben ze liever dat er beren worden afgeschoten.
[off topic]
Dat je vegatarier bent omdat je het zielig voor de beesten vind, ok, maar mag ik dan ook een carnivoor worden omdat ik meelij heb met dat arme kropje sla?
[/offtopic]
[ Dit bericht is gewijzigd door snabbi ]
Dat soort gasten heb ik dus echt geen goed woord voor over. ZOEK GEWOON WERK ! Zoek een leuke baan waarbij je niet hoeft te spellen en ga de samenleving niet zo dwars zitten. Wie dat op zo'n manier doet word namelijk opgesloten: ALS FOK!NERTSEN IN EEN HOKKIE ! ! !
Stelletje idioten....foto
(wacht eens even, Folkert was er ook zo één!)
[ Dit bericht is gewijzigd door Athlonnetje_XP ]
quote:
al er iemand stokslagen verdiend dan zijn het die dier-terroristen wel.
ik kan niet geloven dat je een mens gaat vermoorden voor dieren of het milieu ofzoiets
Je doet net of deze mensen dus altijd mensen vermoorden? Waarschijnlijk omdat 'volkert' iemand vermoord heeft en toevallig ook om dieren gaf.
Nou dat noem ik nou eens creatief spelen met taal.
In de tijd dat het ALF bestaat zijn er nog nooit doden gevallen (zo ver ik die info heb). Het is ook een belangrijk punt bij hun om te zorgen dat er geen doden vallen.
quote:
Verkoop van bont vertoond al enkele jaren weer een stijgende trend. Ook niet zo moeilijk want het was bijna niks meer omdat veel mensen angst hadden om bont te dragen. ... Je ziet tegenwoordig ook weer meer bont op straat dan 10-15 jaar geleden en word er ook minder ophef over gemaakt door omstanders.
Ik zie ook dat het wel nu weer meer erin komt. Echter word het sneaky ingevoerd. Bontrantjes op jassen enzo. En niemand denkt erbij na. De meeste mensen die ik ken, zouden ook nooit bont kopen. (en dat zijn geen vegetariers of veganisten of bepaalde dierenactivisten).
Het meeste wat je nu ziet is nepbont. Je kan het van een afstand moeilijk zien. Echter kan je kijken of het 'bont' echt als 'haar' beweegt of niet.
Daarnaast de vuurproef door een haartje eraf te pakken en te verbranden en dan ruiken.
Bont word ook nog in katten- en hondenspeeltjes gebruikt. Diverse mensen die ik op internet sprak kopen liever speeltjes met nepbont. Veel van die speeltjes waren ook gemaakt met honden of kattenbont.
quote:
Ik denk toch echt dat het de meeste mensen echt geen zak uitmaakt. Mensen geven nu eenmaal graag een politiek-correct antwoord op dit soort onderzoeken
Dus je zegt dat alle onderzoeken niet waar zijn/kloppen?
In het verleden is wel gezien dat onderzoeken best wel redelijk kunnen kloppen, denk maar aan bepaalde peilingen onder de mensen bij verkiezingen e.d.
Kijk auv naar de headers dierenactivisten en zie dat het het ip is van een domme boer die nersten fokt en jullie gewoon wil opnaaien.
BTW die dierenactivisten zijn niet de personen die je tegen jezelf in het harnas moet jagen, ze kennen zoveel companen etc dus dat word nog leuk de komende tijd. foto
Dat kamerlid heeft wel gelijk dat dierenactivisme vaak te ver doorschiet maar ik vind zijn speech nog veel kinderachtiger dan die e-mail als ik dat zo lees.
En voor de VVD is het ook niet zo goed want ik durf te wedden dat er meer mensen compassie voelen met die zielige bontdiertjes dan met een klein groepe bontboeren.
quote:
Daar zei het Kamerlid onder meer dat het, met de VVD in de regering, nooit zal komen tot een verbod op de nertsenhouderij.
De VVD kan mijn stem in elk geval nu wel vergeten, ik blijf gewoon op de Partij van de Dieren stemmen foto
[ Dit bericht is gewijzigd door ChrisJX ]
quote:
ut zijn maar dieren
Biologie les 1 - basisschoolonderwijs (klas 1)
- een mens is ook een dier
Natuurlijk moet je dieren goed behandelen, vraag het maar aan oma en haar fifi. De overheid zal ook wel naar het belang van de nertsfokkers kijken. Er wordt beweerd dat deze bedrijven subsidies krijgen, waar staat dat? Er wordt beweerd dat het merendeel van bevolking tegen nertsfokken is, waar staat dat?
Ik vind het alleen een beetje een beperkte visie van de werkelijkheid als je je zo richt op dieren. Er zijn wel meer dingen die niet kloppen in nederland en in de wereld. Als je daar verandering in wil brengen, dan richt je een partij op en probeer je zo je doel te verwezelijken. Het is uiteindelijk wel terrorisme als je zoals deze mensen te werk gaat. Wat leven we toch ook in een land met een zooi mafkezen he, dan heb ik het niet alleen over die veganisten hoor. foto
maar dit gaat me toch te ver
deja-vu anyone ?
[ Dit bericht is gewijzigd door ChrisJX ]
[ Dit bericht is gewijzigd door Bouwvak ]
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken