Nieuws
Piloot Transavia opgepakt voor dodenvluchten
Dat heeft de Spaanse krant El Pais vandaag gemeld. De piloot zou om 14.30 naar Amsterdam vliegen, maar hij werd kort voor de vlucht opgepakt op verzoek van de Argentijnse justitie. Passagiers liepen hierdoor enkele uren vertraging op.
De Argentijnse junta, die tussen 1976 en 1983 aan de macht was, rekende af met tegenstanders door ze boven zee uit vliegtuigen te gooien.
Verwacht je dat die dodenvluchten keurig zijn opgemaakt in z'n CV ???
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Zieke shit.....
Where you invest your love, you invest your life
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Wilders kom d'r maar in.
Vooral met wat hulp, *schroeft verder*
*Aan piloot gezicht denk als propellers van motoren afdraaien*
Maar als je op de site kijkt, kun je toch bij sommige teksten wel je vraagtekens zetten
Wanneer een man de deur van zijn auto voor zijn vrouw openhoud is of de auto nieuw of zijn vrouw
Sorry, mind closed until further notice🍷
Dit is eigenlijk niet te geloven.
Hopelijk vragen we niet om uitlevering (zodat hij meteen vrij komt) maar weten ze daar wel raad met zulke zware misdadigers
http://www.youtube.com/watch?v=RiDSCRJjWgc
De laatste zinnen.
http://www.youtube.com/watch?v=7B5qRNQ3vUw
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken