[CL] Uitslag: Dinamo Kiev - Ajax
De eerste wedstrijd tussen Dinamo Kiev en Ajax is uitgelopen op een 1-1 gelijkspel. De ploeg uit Amsterdam kwam op voorsprong, maar wist niet door te drukken naar een overwinning.
Voor de wedstrijd begon was het aan de kant van Ajax verrassend dat Oleguer achterin in de basis begon in plaats van Toby Alderweireld. In het begin kwam er enkele keren aardig wat dreiging vanuit Dinamo Kiev op het doel van Maarten Stekelenburg. Na tien minuten was er een grote kans aan de kant van Kiev, waarbij verdediger Vurnon Anita de bal bijna in eigen goal werkte. Ajax was zeer nerveus achterin en liet Kiev vaak tot aan het strafschopgebied komen. Tot grote doelpogingen kwam de ploeg uit Oekraïne echter niet.
In de 21ste minuut kreeg Luis Suárez na een goede samenwerking met aankoop Mounir El Hamdaoui een grote kans. Via een leep balletje kwam de Uruguayaan voor de keeper, maar wist de bal net niet in het doel te werken. Een kleine tien minuten later was het andersom, een voorzet van Suárez bracht El Hamdaoui in stelling, maar ook deze kans trof geen doel. In de 29ste minuut kreeg wederom Suárez een kans om op doel te schieten, waar El Hamadoui vrij voor de goal stond, ging de aanvaller echter toch voor eigen succes, maar trof geen doel.
Na een zwakke pass achterin bij Kiev kon Eyong Enoh bijna de bal in een lege goal tikken, ware het niet dat keeper Koval met een wanhoopspoging de bal nog wist tegen te houden en het om te zetten in een hoekschop voor de Amsterdammers.
In het begin van de tweede helft gebeurde er vrij weinig. Het spel golfde op en neer zonder dat er grote kansen waren. Wel kreeg de Oekraïner Garmash na een forse tackle op Jan Vertonghen zijn tweede gele kaart en mocht hierna inrukken. Zo kwam Ajax met een man meer op het veld te staan. Meteen na de rode kaart zag Kiev er zwaar aangeslagen uit. Na de vrije trap van Demy de Zeeuw kopte Vertonghen hem zelf in het doel. Na de 1-0 kreeg even later Siem de Jong ook weer een grote kans recht voor de keeper, maar de 17-jarige Koval wist de bal uitstekend tegen te houden.
Na een gigantische fout achterin wist Gusev de score weer op 1-1 te brengen. Oleguer kon het niet belopen en toen Urby Emanuelson in de buurt kwam was het al te laat. Gusev schakelde Stekelenburg moeiteloos uit en bracht de score weer op gelijke hoogte.
Na de gelijkmaker waren er geen echt grote kansen meer, Sulejmani probeerde het nog wel van 20 meter, maar zonder enig resultaat. In de 83ste minuut wist Suárez nog een schot op doel te vuren, maar deze bal zeilde net over. Na een vermeende handsbal van Oleguer wist Luis Suárez er razendsnel uit te komen, maar zijn bal belandde wederom op keeper Koval, die een sterke wedstrijd keepte. In de 87ste minuut maakte Emanuelson vlak voor het strafschopgebied een lichte overtreding op Andre wat Kiev een gevaarlijke vrije trap opleverde. De vrije trap werd door Andre zelf genomen en ook deze bal ging over het doel van Steek heen. In de 91ste minuut wist Danilo Silva ook nog de bal in bezit te krijgen, maar deze wist de tweede ring van het stadion te bereiken.
Dinamo Kiev |
1 - 1 |
AFC Ajax |
58' Vertonghen |
||
Gele kaart: Garmash, Vukojevic, (Dinamo Kiev), Anita, (AFC Ajax) | ||
Rode kaart: Garmash (56/2xg) (Dinamo Kiev), | ||
Stadion: Lobanovsky Dynamo Stadium, Kiev Toeschouwers: 16.500 Arbiter: Busacca (Zwi) |
||
Opstelling: | Opstelling: | |
Koval Almeida Betão Mychalik Popov Gusev (82/Danilo Silva) Eremenko Garmash Vukojevic Jarmolenko (70/Andre) Sjevtsjenko (77/El Kaddouri) |
Stekelenburg Van der Wiel Oleguer Vertonghen Anita (60/Sulejmani) De Zeeuw Enoh (69/Eriksen) De Jong Suarez El Hamdaoui Emanuelson |
Dynamo Kiev had geluk helaas!
De Jong en Oleguer erg zwak, en de voorhoede eigenlijk ook te weinig indruk gemaakt.
Kan iemand Jol trouwens even vertellen dat als we de CL mislopen en Ajax spelers moet verkopen dat hij moet kijken of hij iemand Furby kan aansmeren..
Wat speelde die gast slecht zeg
moet toch lukken thuis?!
Als je niet eens tegen 10 man het spel kan maken en zelfs nog een doelpunt tegen krijgt dan verdien je gewoon UEFA cup te spelen.
Zet volgende keer lekker Suk erin, want die heeft tot nog toe meer indruk gemaakt in zijn optredens voor Ajax, dan Sulejmani.
Hopenlijk verprutsen ze het in de return niet zo..... want als ze, zelfs in uefa cup, iets willen bereiken moeten ze echt veel beter gaan spelen.
|o-0
~~~`
Wil niet zeggen dat ze het niet moeten proberen, maar als het niet lukt volgende week, is het niet de grootste ramp.
edit: winnen of verliezen tegen tien man heeft niets met het niveau te maken.
[ Bericht gewijzigd door kaasfondue op dinsdag 17 augustus 2010 @ 22:57 ]
Goed resultaat voor Ajax en redelijk gecontroleerd.
Al met al wel een goed resultaat, echter had er meer ingezeten, nu wordt het thuis nog lastig.
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny\[/i\]
|o-0
~~~`
maar goed hopen dat ajax het thuis wel kan afmaken.
overigens merk je wel dat ajax maar minnetjes in de aanvallers zit die er echt kunnen staan, suarez. el hamdaoui, emanuelson (Steeds slechter), sulejmani, verder aangevult met jeugd. ozbiliz, jozefzoon, suk, bodul
er moet dringend nog wat bij dus
Je kan zeggen over Sulejmani wat je wil, maar slecht speelde hij vandaag zeker niet.
Ps reageer eens inhoudelijk, als je de 0 niet kan houden tegen 10 van kiev, denk je nou echt dat je IETS gaat presteren tegen een manchester, barcelona of bayern?
Ik neem mezelf nog serieus, jij kennelijk niet zo....
PS Twente won van Ajax
|o-0
~~~`
[ Bericht gewijzigd door Zapato op dinsdag 17 augustus 2010 @ 23:38 ]
Zoveel beter vind ik Sulejmani namelijk niet, sinds hij bij Ajax speelt. Dan kun je wel op basis van reputatie en transfergeld steeds Sulejmani een nieuwe kans geven, maar als dat steeds uit uitbetaald wordt, dan is het wellicht eens een keertje tijd om een ander zo'n kans te gunnen...
Teveel kansloze provincialen hier op fok.
[ Bericht gewijzigd door Zapato op dinsdag 17 augustus 2010 @ 23:38 ]
[ Bericht gewijzigd door Zapato op dinsdag 17 augustus 2010 @ 23:39 ]
|o-0
~~~`
Kan je ook over een Eriksen zeggen en alsjeblieft laat ik het nou helemaal gehad hebben met die lul van een Urby. Die komt nog geen lantaarnpaal voorbij.
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
Waar Helmonders over Helmond kunnen praten, huilen en lachen.
Zou goed zijn voor de failliete eredivisie 2 ploegen in de CL.
Alleen maar balletjes kort breed leggen. Lange passes zijn vaak onzuiver en verdedigend is hij zo traag als dikke stront door een trechter.
Weg ermee!
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
Net als afgelopen zondag zijn sommige achterin meer met de aanval bezig.
Voorhoede was duidelijk iet aan elkaar gewend,maar dat is logisch.
En waarom Ooijer er niet inbrengen gelijk na de 0-1,ervaring genoeg
Pittige tegenstander Kiev uit..
1-0 in de thuiswedstrijd en het is kat-in-het-bakkie.
dinamo kiev was de eeste 25 minuten beter, met meer druk.
maar een halve kans gecreërd, daarna nam ajax het over. dinamo heeft 1 echte kans gehad en gescoort,
vond kiev zwak spelen de 2de helft
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken