column
Het Binnenhofklasje - hij komt, hij komt

Ondanks het feit dat de Sint nog buiten was, kon hij het gezang al horen. Hij wilde maar al te snel naar binnen toe, want buiten was het goed koud. "Waar is de ingang Piet?", vroeg de Sint aan zijn de Wegwijs Piet. De Wegwijs Piet zocht zijn zakken af. "Ik zoek de plattegrond van het Binnenhof", lichtte hij toe. "Die had je vorig jaar toch in de schoen van Samir A. gedaan", wist een tweede Piet zich te herinneren. Gelukkig wezen de ongeduldige kinderen hem de weg naar het klaslokaal, zodat het feest dan eindelijk kon beginnen.
De Pieten lieten bij binnenkomst al meteen zien dat ze aardig thuis zijn in de graaicultuur. Met hun grote handen graaiden ze in de jute zakken vol snoepgoed. Om vervolgens hun gevulde hand over de klas uit te strooien. "Wat een modelsocialisten", dacht Wouter nog terwijl hij keek hoe de pepernoten in het rond vlogen. Ik ben beschoten, ik ben beschoten!", krijste Rita nadat ze was geraakt door een rondvliegend schuimpje. Of was het een
De Sint opende zijn grote boek en riep Henk bij zich. Henk Kamp. "Laten we maar beginnen met jouw cadeau jongen. Je cadeau heeft namelijk een vrij beperkte levensduur, dus hoe eerder je het openmaakt, des te langer kun je er van genieten.", sprak de Sint tot Henk. Henk zat ongeduldig te schuiven op de schoot van de Sint. "Weet je nog wat je van de Sint hebt gevraagd?", vroeg de goed heiligman aan de brave Henk. Hij dacht na en dreunde een rijtje op: "Helikopters, soldaatjes, raketten, boten, vliegtuigen..." De Sint onderbrak hem: "dat was wel erg veel dus we hebben moeten kiezen. Ik hoop dat je er blij mee zult zijn." Henk opende alvorens het cadeau te openen eerst de envelop waarin het gedicht van de Dicht Piet zat:
Ook al zijn Sint en Piet overtuigd pacifisten
toch lieten ze zich door jouw wensen niet kisten
Gewapend met muts, handschoenen en sjaal
Doken Sint en Piet in het ijzige arsenaal
We hopen dat je de wereld hiermee kunt imponeren
maar het volgende moet je je wel goed realiseren:
Je kunt ze alleen in een koude oorlog inzetten
het is namelijk een doos lange afstands Ola-raketten.
(='.'=) Bunny Became a Hooker
(.Y.)
(")_(")
Geweldig ga zo door.
Abbott: We are the United States Government. We don't do that sort of thing.
Grappig, actueel en leest prettig weg foto
Raketten voor Kamp
leuke column foto
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
foto
(='.'=)
(")_(") http://www.whoopsiedaisy.nl
~ My room is not messy; It's an obstacle course designed to keep me fit!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
Alleen heb ik "dat stuk met Rita" niet kunnen vinden foto
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
Het Binnenhofklasje - Handenarbeid
Binnen de lijntjes kleuren
Keer om, keer om!
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
da's nog een leuk wakker worden!!!!! (laatste dag vakantie)
Goed gedaan!!!! fotofoto
Leuk als je ff niks te doen hebt op je werk foto
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken