Nieuws
Gedrag man bij blondje dommer
![](http://images.fok.nl/upload/050820_118602_paris_hilton.gif)
''Blonde vrouwen kunnen zorgen dat mannen zich dommer voordoen, omdat ze onbewust het stereotype van het domme blondje imiteren en zich daaraan aanpassen. Het is duidelijk dat, wanneer mensen worden geconfronteerd met stereotypes, ze zich daaraan aanpassen'', aldus een officiële conclusie van de onderzoekers.
Het Franse onderzoek ondersteunt andere studies die aangeven dat het gedrag van mensen sterk wordt beïnvloed door het cliché-beeld dat ze hebben van anderen. Voorbeelden zijn langzaam gaan spreken in het bijzijn van ouderen of erg simpel taalgebruik hanteren bij mensen die van buitenlandse komaf zijn.
hier had uw reclame kunnen staan!
vrouwen die zorgen daar niet voor, dat doen we zelf wel
en inderdaad bij mensen van buitenlandse afkomst praat ik heel langzaam en duidelijk over hun uitkering. foto
Dan maar een beetje dom overkomen foto
Met een zwelling blijft er geen denkkracht meer over in het hoofd foto
foto
wel een geweldige avond gehad foto
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Komop schat, ik heb zin en wel NU! foto
OT Ik zou het niet weten. foto
meestal is het over als ik iets terug zeg
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Tegen babys maak ik meestal gekke geluiden. Ik weet niet wat er met mij mankeert maar bij volwassenen doe ik niet zo
Het neuken? foto
Leuk om te weten.
http://vuisttegendierenleed.web-log.nl/
Ik zeg dan meestal niets en laat ze fijn hun verhaal doen, ze zetten zichzelf alleen maar voor schut, en dan is mijn tip toch voor de mannen, vraag even wat de vrouw in kwestie interessant vind, scheelt een hoop ergenis voor de vrouw.
Laatst sprak ik nog een man die wou graag leren lassen omdat zijn maten er geen tijd voor hadden, toen ik voorstelde om het hem te leren, lachte hij me keihard uit totdat mijn vriend bevestigde dat ik daar diploma's voor heb.
@bas-tard .... foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken