Nieuws
PVV wil digitale schandpaal criminelen

Mocht de CDA-bewindsman niet bereid zijn om een dergelijk initiatief te nemen, dan zal volgens De Roon de PVV zelf met een wetsvoorstel van dergelijke strekking komen.
De PVV stelt dat veel criminelen ''er een bloedhekel aan hebben als hun wandaden in hun directe omgeving bekend worden. Ook dat kan een wapen zijn in de strijd tegen de criminaliteit. Hier wordt nu helemaal geen gebruik van gemaakt. De minister laat zich op dit punt verlammen door privacy-overwegingen.''
Volgens de PVV mag de privacy van criminelen best worden aangetast omdat de misdadigers ''zelf niets anders doen dan voortdurend de persoonlijke levenssfeer van anderen te schenden.'' De preventieve werking en informatie voor burgers behoren behoren veel zwaarder te wegen dan privacy van misdadigers, zo meent de PVV.
http://www.tdcj.state.tx.us/stat/offendersondrow.htm
maar hoe zit het met diefstal ?
En maar zeiken over de Islam, ondertussen komen ze met maatregelen waar de meest extremistische imam zich nog voor zou schamen.
but whose mountains does it move and for what reason is more important....
Pedo's trouwens ook.
Alleen denk ik wel dat je straks krijgt dat niet de daders slachtoffer worden van mensen die eigen rechter gaan spelen... maar hun partners en/of kinderen. En volgens mij zouden die niet hoeven te boeten voor iets wat 'papa' of 'manlief' doet...
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
|X|*** Met GOD zelf heb ik geen probleem, het is meer zijn fanclub die mij niet aan staat.. ***
|X|
Daar wordt het geschetst als een zeer vriendelijk systeem...
http://www.schandpaal.nl/ foto
de omgeving waarschuwen lijkt me een beter idee
ok, en nu?
Toch lijkt het me in sommige gevallen wel lekkah om bepaalde mensen zo gestraft te zien worden. Ik kan me goed voorstellen dat dat (gemoeds)rust brengt bij de burgerij toen, en potentiele daders afschrikt.
Dat is nou niet echt te zeggen van de straffen die nu worden uitgedeeld, die soms zo ontzettend krom zijn, of soms niet in verhouding.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Dan worden mensen veroordeeld die mensen mishandelen die veroordeeld zijn , dan krijg je een ketting reactie van criminaliteit. Iedereen neemt het recht in eigen handen en word daardoor ook weer veroordeeld foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Ik denk echter dat een dergelijke straf in strijd is met het mensenrechten verdrag (EVRM) wat "cruel and unusual punnishment" verbied.
Art. 3
Niemand mag worden onderworpen aan folteringen of aan onmenselijke of vernederende behandelingen of bestraffingen.
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
foto
Goed plan, goed plan. foto
eng..
Ik vermoed dat dat talent bij de PVV ontbreekt, kijkende naar hun 'voorstellen.
Stel, je bent veroordeeld wegens het handelen in softdrugs. Je draait de bak in voor een jaar of twee en baalt daar zo ontzettend van dat je je leven wilt beteren. Kom je vrij, dan wil je oprecht aan de slag om op een eerlijke manier je geld te verdienen. Maar helaas, je kan helemaal nergens aan de bak komen omdat je door iedereen wordt uitgekotst omdat je op de zwarte lijst van Herr Wilders staat. Dus tja, je moet toch je brood verdienen... Wat doe je dan?
Juist ja, dankzij dit voorstel stimuleert Wilders vrijgekomen gevangenen om terug in de criminaliteit te keren. Dat er nog steeds mensen zijn die deze man serieus nemen. foto
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Het belang van de veiligheid van mevrouw Hirsi Ali staat buiten kijf. Iedereen, en zeker ik, is zich ervan bewust dat bedreigde personen beschermd en beveiligd moeten worden. De vraag is alleen wie hiervoor de verantwoordelijkheid heeft. Het beginsel dat iedere staat verantwoordelijk is voor de veiligheid en de beveiliging van personen die zich op zijn grondgebied bevinden, is een juist beginsel. Het is dan ook terecht dat de regering de kosten van de beveilig van mevrouw Hirsi Ali niet oneindig regelt en/of betaalt als zij in het buitenland woont, in dit geval in de Verenigde Staten.
Aan de digitale schandpaal met die onmensen!
En mensen die geen kinderpostzegels kopen! De asociale klootzakken! IEDEREEN zal het weten!
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
En net als in het boek lijkt dit systeem me in de praktijk niet werken. foto
Zoiets moet gewoon niet. Als je je leven beterd zul je altijd blijven bestaan op het internet als de Vuile Ploert...
Omgeving waarschuwen foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Deels een belachelijk voorstel. Wat nou als het een crimineel is (iemand die veroordeeld is voor meerdere keren te hard rijden) met een straf korter dan 5 jaar?
En politici en dergelijke met iets op hun kerfstok komen er vast en zeker weer niet op....
PVV foto
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
(oftewel: juich niet te vroeg foto )
Hetzelfde geldt voor dit voorstel, als je als onschuldige wordt veroordeeld en staat op die schandpaal dan is dat toch een beetje een gevaarlijke situatie.
Lijkt wel alsof wilders niet verder kan denken dan zijn neus lang is.
Een rechter is de juiste persoon voor het bepalen van een strafmaat, niet een of andere CDA minister of PVV voorman.
Mensen kunnen in principe al veel meer informatie opvragen als ze nu doen, maar het is lekker lui en gemakkelijk om vanuit de stoel in de huiskamer effe op internet te klikken en zo een paar mensen die hun straf er misschien al op hebben zitten nog eens te gaan lastigvallen.
Vergis je niet, criminelen zijn niet mijn favoriete type mensen maar je kan iemands rechten niet zomaar aan je laars gaan lappen, want als het bij criminelen mag, mag het straks ook bij homo's, of bij meisjes met blauwe ogen en blond haar of wat dan ook.
De rechter bepaald de strafmaat, als de crimineel heeft geboet voor zijn misdaad moet die daarna opnieuw aan zijn leven kunnen beginnen. Als mensen het niet eens zijn met de strafmaat moeten ze DAAR maar voor gaan protesteren of andere partijen benoemen en eens gaan stemmen, of zelf een politieke partij oprichten / rechten gaan studeren. Maar daar is iedereen te lui voor.
Het gaat er weer even om dat al die simpele zielen denken ' Zo Hey! Nou zeg! Gossiemikkie! DAT is een GOED plan zeg!!!' en vervolgens denken dat Wilders DE oplossing is tegen pedo's en moordenaars.
en dat zijn dan mensen die niks hebben misdaan behalve dat hun een andere politieke mening hebben
Als er zoiets komt, moeten alleen inderdaad echt zware criminelen, veelplegers en pedo's enzo erop komen, niet zomaar elke winkeldief.
Kentucky Fried Cruelty
Ik denk dat het een oliedom en ondoordacht plan is, die alleen maar door tweederangs politici bedacht kunnen worden.
De PVV is echt een laffe natrap-partij.. foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Wanneer het gerechtvaardigd is om iemand aan de publieke schandpaal te nagelen zodat mensen zich bewust zijn van een reeel gevaar, dan is het ook gerechtvaardigd om die persoon gewoon niet vrij te laten.
En gelijk he. Geen softie gedoe meer. Verkrachters, moordenaars, geweldplegers, dieven! Allemaal tuig van de richel. Keer een snoepje gejat bij Jamin? Gelijk op die site zetten. Door rood gelopen of gefietst? Vijf jaar met naam en toenaam erop. Dat zal ze leren!
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Persoonlijk lijkt het me geen goed idee zo'n digitale schandpaal.
Ik zie liever een digiguillotine
fotofoto
Daarnaast denk ik dat je met de huidige lage straffen op den duur veel duurder uit bent. Want die eikels leren niet van hun fouten, dus bent continue bezig ze op te pakken, aan te klagen, vast te zetten, los te laten, en dan begin je weer overnieuw. Zet ze dan gewoon 1x lekker lang vast, en dan ben je klaar. Niet steeds dat je 5x per jaar dezelfde figuren voor een rechter hebt staan.
-edit- Ik moest dat ook toen ik op een basisschool ging werken, had ik dat ding niet, kon ik niet aan de slag.
hoewel het voor taakstraffen misschien te ver gaat.
als je 3 maar moet zitten, mag je erbij van mij
woningmarktcijfers
En ook hier weer het zoveelste kansloze voorstel van de PVV. Ze weten bij voorbaat al dat dit voorstel het nooit halen, gezien de weerstand van de andere partijen hiertegen & de Grondwet & de internationale verdragen....
maakt me dat nu een Podopedopyrofilatelist? foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Chuck Norris is always in control
1 inwoner van een gemeente of staat
2 gewoon lid van de bevolking <=> militair
3 lid van de derde stand in de middeleeuwen
Bron
Hoe je het ook ziet, het zijn en blijven burgers.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken