Nieuws
Turkse migranten massaal opgelicht

Centraal in het web van nepvennootschappen stonden volgens diverse bronnen de moskeeën van de religieuze organisatie Milli Görüs, die in Amsterdam de veelbesproken Westermoskee probeert te bouwen.
SP-Kamerlid Sadet Karabulut wil dat minister Wouter Bos van Financiën laat uitzoeken in hoeverre Milli Görüs Nederland met zwart geld is gefinancierd. Het antwoord is van belang omdat de gemeente Amsterdam de organisatie indirect heeft gesubsidieerd met een miljoenenbedrag bij de aankoop boven de marktwaarde van het terrein voor de Westermoskee.
Het CDA in de Tweede Kamer gaat over de affaire schriftelijke vragen stellen aan minister Ernst Hirsch Ballin van Justitie. CDA-fractievoorzitter Pieter van Geel noemde de berichten vanochtend in het tv-programma Goedemorgen Nederland ''zorgelijk'' en wil dat die ''serieus worden onderzocht''.
Gisteren werd al bekend dat tegen de bouw van de Westermoskee door diverse Turken bezwaarschriften zijn ingediend vanwege de vermeende oplichting door Milli Görüs Nederland.
-edit voor duidelijkheid-
Ik zou zelf zeggen, geen moskee, als mensen er zo tegen zijn is het alleen maar provocerend. Dan maar iedereen in een buurthuis bidden.
poe he.. lekker zeg, belasting betalen foto
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
foto
If we value every moment we will never feel regret.
If we value every moment we will never feel regret.
Als ik in turkije ben word ik ook opgelicht als ik daar in de winkel wat koop.
Als je geld geeft aan een religieuse instelling dan weet je per definitie dat je opgelicht wordt. De enige die er beter van wordt is het bestuur of de oprichter van de kerk.
Geen bank zo rijk als de bank van het Vaticaan, maar nog steed geven die idiote katholieken geld aan de kerk. foto
Maakt niemand toch wat uit foto
Helaas wisselde toen het bestuur. Dat wil de banden met Duitsland niet verbreken ook al staat dat in het contract. Best een kans dat Amsterdam zijn geld dus nog terug gaat eisen.
Beetje naïef gedacht van Amsterdam natuurlijk, dat het allemaal zonder problemen zou gaan zoals gedacht...
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
Een groot gedeelte daarvan zal ook via de belasting- en premiebetaler komen, gezien het grote percentage Turken met een uitkering.
Sowieso betaalt de Nederlandsche belastingbetaler dus een groot gedeelte mee, aangezien de stad Amsterdam ook heel veel geld opslurpt van de nationale overheid.
Ja, Religie heeft het beste met je voor! fotofotofoto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
ik vond hem tog al niet zo mooi in die omgeving passen...
Die moskee wordt straks van hun geld gebruikt om de wereld verder te islamiseren, daar moet gewoon flink in geïnvesteerd worden.
Ontmantelen die zooi, Milli Görüs is niet meer dan een fascistische islamitische organisatie die tot enig doel heeft mensen goedschiks of kwaadschiks aan zich te binden, en dat allemaal met een islamitisch religieus sausje overgoten.
Wilders moet maar weer eens in zijn pen klimmen om de zoveelste misstap van dit geloof aan de kaak te stellen!
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
maar dus ook geld uit de zakken van domme moslims gepraat.
Het boek de koran is geschreven door een crimineel,
dus niet zo vreemd als dat boek criminelen creëert.
Ik zou zeggen ,lees eens een ander boek.
Oh nee ,dat mag niet want dan word je daar ook weer voor vervolgd.
Wat een wereld..........
Ze hadden die klote-club allang moeten opdoeken, blijft gedonder met die gasten.
Malibu-06
gezellig gesprek
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken