Nieuws
Explosies in bommenfabriek in VS

De eerste explosie werd veroorzaakt door een brand binnen het bedrijf, waarbij twee bommen afgingen. In de uren daarna volgden nog een tiental explosies, waaronder een aantal zware. Er was sprake van een heftige rookontwikkeling.
In het begin van de middag werd het vuur door de regen langzamerhand gedoofd. De autoriteiten hadden eerder besloten de fabriek uit te laten branden. Vanwege het hoge risico werd besloten om geen hulpverleners in de buurt van de fabriek te laten komen tot acht uur na de laatste explosie.
Hoewel niet precies bekend is hoeveel werknemers er zich op het moment van uitbreken van de brand in het gebouw bevonden, meldt de lokale politie dat iedereen op tijd de fabriek heeft weten te ontvluchten.
featuring AlQaeda en zijn nieuwe methodes om onopgemerkt explosief materiaal naarbinnen te smokkelen foto
Jammer eigenlijk dat het om een bommenrecyclingsfabriek gaat en niet om een echte bommenfabriek.
Patat, dat is het!!
Maar goed, ongelukken kunnen wel gebeuren ja....
foto
Btw. ik heb al de hele avond storing op mijn TV, flinke ruis. Iemand anders in Maastricht die hier ook last van heeft?
foto
Hillbillies in Louisiana... foto
Kort lontje die jongens daar!
OT: ze weten niet hoeveel er binnen waren, maar wel dat iedereen eruit is foto
vreemd.....
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Een gebruikte bom valt niet te recyclen foto
foto
ONtopic... Het is niet precies bekend is hoeveel werknemers er zich op het moment van uitbreken van de brand in het gebouw bevonden, maar ik zou nog liever weten hoeveel nog te recycleren bommen er in zo'n gebouw te vinden zijn. Als de vlam echt goed in de pan slaat, ontstaat er dan op een gegeven moment een krater die ze vanuit het ruimtestation kunnen zien? foto
-- Supreme Court Justice Louis Brandeis
Come you masters of war,
You that build all the guns,
You that build the death planes,
You that build the big bombs,
You that hide behind walls,
You that hide behind desks,
I just want you to know
I can see through your masks.
Let me ask you one question:
Is your money that good?
Will it buy you forgiveness?
Do you think that it could?
I think you will find,
When your death takes its toll,
All the money you made
Will never buy back your soul.
-Bob Dylan "Masters of War"
bron: http://www.oilempire.us/trillions.html
-Aldous Huxley
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Ik begin me af te vragen wat voor werk ze die gevangen laten doen. Of wordt ik nu wat te paranoia?
Wat is je punt?
De theorie van het autorijden door H. de Vries, 2004:
"Wat je niet ziet, is er niet"
"Boem is ho, plons is water"
Boffen die lui foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken