Nieuws
Een op de vijf Nederlanders krijgt een soa

Uit het in zes Europese landen uitgevoerde onderzoek, bleek dat wij Nederlanders goed bekend zijn met het begrip soa. Vrijwel iedereen heeft er wel eens wat gelezen of gehoord. Vooral HIV/AIDS en syfilis zijn bekend. Jongeren noemden vooral chlamydia en schaamluis als soa, terwijl ouderen meer bekend zijn met syfilis en gonorroe. Van de onderzochte landen komt Italië het slechtste uit de bus. Een op de tien inwoners kende zelfs geen enkele van de in het onderzoek genoemde soa's. De angst voor een besmetting is het grootste in landen als Frankrijk (41%) Spanje (33%) en toch ook Italië (32%). Misschien dat dit preventief werkt, want het zijn juist de onbevreesde Duitsers en Engelsen die het vaakste besmet raken, respectievelijk 29 en 15 procent is wel eens besmet geraakt. Misschien dat de WingMan hier nog wat kan betekenen.
Deze angst leidt in Frankrijk waarschijnlijk tot het hoge percentage geteste personen van maar liefst 49 procent, in Nederland is dit slechts een schamele 16 procent. Misschien dat de besmettingscijfers in Nederland hierdoor wel een positief vertekend beeld geven, doordat veel mensen onbewust drager kunnen zijn. Onder de jeugd schijnt het allemaal wel mee te vallen, een derde gaat wel eens langs de huisarts voor een test. Onder de groep die het meeste last heeft gehad van soa's, ouderen van 55 plus, heeft maar een tiende zich ooit laten testen.
Het seksleven lijkt flink te lijden onder gejeuk in de schaamstreek. Een kwart van ooit besmette mensen klaagt over een slecht seksleven, terwijl van de groep zonder klachten slechts 17 procent een soa heeft gehad. Driekwart van de Europeanen weet aan wie hij het gekriebel heeft te danken, al zijn de Fransen hierover in 40 procent van de gevallen minder zeker. Opvallend is dat de Nederlandse man vaker dit vaker zeker weet dan de vrouw, 81 tegen 69 procent. De reden hiervan laten de onderzoekers in het midden. Ruim tweederde van de bevolking licht hun partner netjes in over de besmetting, maar bij de Italianen laat de hoffelijkheid te wensen over met slechts 18 procent.
Ja het is makkelijk te voorkomen, motten ze maar niet zomaar ff een wijffie pakken zonder condoom of andersom foto
Eigen schuld dan foto Ik kan er niet mee zitten foto
en dan....
trots in de spiegel kijken foto
Maareh als je niet wil dat je vriendin een boshout voor de deur mag
hebben, waarom zou ze andersom niks kunnen eisen ?
....................................................
Marre het ligt toch aan jezelf of je een soa krijgt of niet?
Je kan zelf wel maatregelen nemen voorsat de vrijpartij begint lijkt me
-=edit: link weg=-
Dit is dus niet goed!! Steek hier niets in!
Het doet (voor de mannen) ook haast geen pijn ook.
Pijn? Je kan het beter terreur in je plasbuis noemen...
Klantvriendelijkheid en de zorg... foto
Me maag draait om met die foto.
Snap het ook niet dat zo weinig mensen zich laten testen
http://home.zonnet.nl/lenie.eelco/geldverdienen.htm
whehe german goo girls facing a problem, whehe
[/em] Volgens mij is deze statistiek misleidend.
a->b tegenover b->a
Geen vaste relatie hoor je eigenlijk elk jaar langs te gaan.
Da's nog triester dan het afscheren zelf. Vind ik zo'n nichterig iets afscheren sorry voor m'n taalgebruik foto
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
als t klopt wat jij zegt, 90% van de vrouwen besmet, dan klopt het bericht hieronder niet ("een op de vijf nederlanders besmet"). Which one's correct?
En het ****ed ook lekkerder foto
foto
een op de vijf nederlanders krijgt een soap,
maar gelukkig, het is maar een soa
Er wordt rondgeneukt in allerlei tenten zonder erop te letten. Tja, dan krijg je die puinzooi.
top... foto
meeste mensen zijn er jarenlang ziek van en gaan er aan dood (of met remmers en medicijnen dood proberen uit te stellen en te overleven met een nieuwe levenswijze).... en jij hebt alleen ff jeuk en doodziek, maar na 2 weken weer beter... moet je toch al die andere mensen eens vertellen wat jij hebt gedaan....
[/sarcasme mode]
Veel geiler zonder!!
"Je gaat toch ook geen foto van je moeder in je bier stoppen" -> Hans Teeuwen
foto
( Condooms zijn echt zwaar kut trouwens foto)
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Zelf neuk ik ook liever zonder condoom foto
Gelukkig nog geen soa.. iig voel niks verkeerds foto
iets zegt me dat jij dit niet bedoeld...
Candida is een verstoring van de zuurgraad van je vagina waardoor er vervelende schimmels ontstaan, ook wel schimmelinfectie genoemd dus en ja dat kan je zomaar krijgen zonder sexueel contact en ook zelfs zonder je kont verkeerd af te krijgen. Je kan het zelfs krijgen door met zeep te wassen.
Echt triest het gebrek aan kennis hier... Krijgt niemand meer seksuele voorlichting tegenwoordig?
meer dan tien posters hebben er dus last van foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken