Nieuws
Studentengrap: varken mishandeld achtergelaten

Het bruidspaar, de beheerder van de kerk H.M. Fischer en de rest van het aanwezige publiek kon de lol van de studentengrap niet inzien. Het varken moest daarom de kerk weer verlaten, nadat het beest net de hele kerktrap al was opgesjord. Kerkbeheerder Fischer: ''Het was vreselijk, het varken werd aan een touw meegesleurd, geschopt en geslagen. Ik heb die gasten uit mijn kerk gejaagd en eenmaal buiten bonden ze het dier aan een paal vast en gingen er in busjes vandoor.''
Bij het achtergelaten varken werd onder meer een opengescheurde rug en een aantal kneuzingen geconstateerd. Fischer belde meteen woedend de politie. Die achterhaalde al snel de busjes en ondervroeg de heren studenten. Twee dispuutleden wierpen zich op als verantwoordelijken. Die zijn vervolgens gearresteerd en 'getracteerd' op een proces-verbaal wegens het overtreden van de Gezondheidswet voor dieren. Bovendien moeten zij het vervoer van het varken betalen.
Het varken is door een dierenambulance teruggebracht naar Klazienaveen.
Het kwam zeker niet bij de heren op dat het om een dier van vlees en bloed met gevoel ging foto
Zelfde terugdoen.
Hopen dat hun identiteit snel bekent wordt, er wordt altijd geklaagd dat de Marokanen hun eigen volk niet corrigeren, laten wij dat dan vooral niet nalaten
Ongelovelijk dat je het over je hart kan verkijgen om een dier zoveel pijn te doen..
PSN ID: Cheironnl
die studentjes zullen zich wel kapot geschrokken zijn van zo'n hoge straf! foto
Neerlands Hoop?
Als je de mentaliteit hebt om beesten zo te mishandelen, dan schrik je er ook niet voor terug om hetzelfde met mensen te doen.
Hypocrieten.
Free Me!
[/off topic]
idd een pokke streek van die laffe honden. Maar ik denk wel dat iedereen dit ieder normaal denken mens dit denkt bij deze laffe daad.
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
Stelletje sicko's. Laat ze de komende jaren maar een taakstrafje doen bij de plantsoenen dienst. foto
Eerst een zeehond laten verdwijnen en daarna dit weer.
Het wordt gvd steeds erger en ik krijg er pijn aan mijn pens van.
Hopelijk krijgen de randdebielen die dit veroorzaken hun portie ellende nog, liefst vandaag. foto
Dat een bepaald dier niet tot slachtvee behoord wil niet betekenen dat je het dier mag schoppen en slaan 'zo lang het maar blijft leven'.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Edit: En ik altijd maar denken dat knorren niet-leden zijn.... Ben ik al die jaren weer onterecht uitgescholden.....
je doet zoiets een dier gewoon niet aan, wie de mens leert kenne gaat van de dieren houden, en ik zou nog liever een mens de trap opsleuren enz, dan een dier dat niets terug kan doen!!...
nee weet je wat! vastbinden aan een paal zonder kleren en kijken hoe hard ze huilen..
Absoluut een zielig vertoon van een stel opgeschoten studenten...
Je zal je maar schamen om een knor te zijn ....
Hoe kan je zoiets doen??? Wat sneu voor die eigenaar van het varken.
Wie verwacht nou dat een varken zoiets wordt aangedaan foto
Soms schaam ik me Delfts te zijn...zeker door mongolen als die studenten.
Neeeeeuh, in de vleesindustrie gaat het er lief aan toe.
Sommige mensen vatten echt alles te serieus op zeg foto
Hoezo ZIJN kerk? foto
Mocht God echt bestaan, lijkt het me dat hij flink boos is. Zou ik ook zijn als een stel van dit soort klootzakken een varkentje mijn huis binnen sleurden en mishandelden.
Een varken is stukken intelligenter dan een hond. Wij beschouwen varkens dan wel voornamelijk als een stuk vlees, maar feitelijk staan varkens toch heel erg hoog op de intelligentie-ladder.
ontopic:
stelletje zieke debielen... foto
Het zijn nog slappelingen ook...
In een doos/kist stoppen en dat stukje dragen was zeker te zwaar voor ze?
(Of zijn ze zo dom dat ze dat niet konden bedenken?)
Lie! Mislead! Delude! Deceive! Betray!
De theorie van het autorijden door H. de Vries, 2004:
"Wat je niet ziet, is er niet"
"Boem is ho, plons is water"
En dat old boys netwerk mag ook wel eens als een staatsgevaarlijke organisatie worden aangemerkt!
Dat maakt het dus dubbel triest he, ik zie voor mijn geestesoog een paar studenten bij die persoon aanbellen en een zoet verhaaltje ophangen dat ze het varken aan de lokale kinderboerderij gaan geven.
De eigenaar van het varken vindt dat natuurlijk hartstikke mooi het varken tot zijn laatste dagen omringd door lieve kindertjes beter kan niet.
Dan weet je toch niet meer hoe je je moet voelen als je een dag later je varken geradbraakt terugziet.
Die studenten wat studeren die daar eigenlijk?
Studeren ze zowiezo wel ?
Hoe kan een student zo geestelijk incapabel zijn en toch op een hogeschool komen?
Geeft dokter mengelen daar les?
Katten met foto's
Katten met Filmpjes
<img>http://home.tiscali.be/yuc-philipvh/images/holeofplezure.jpg</img>
Dat lijkt me hoogst onverantwoordelijk.....
MIJ IS HET ALTIJD GOED BEVALLEN"
Echte imagobouwers zijn het ook bij het corps.... foto
http://www.last.fm/user/spacemangraig
Lang het Nederlandsche Recht! foto
Bij dit soort delicten moeten ze inderdaad een aantekening maken op het strafblad van die |mensen| (mag ik ze zo even voor het gemak noemen?).
Dat varken is ook een levend wezen, en daar heb je maar gewoon normaal mee om te gaan, stelletje strontzakken. Waar gaat dit heen... foto
IK HAAT DIERENMISHANDELAARS !! Ze moeten van mij allemaal verbannen naar een plek waar ze veel pijn zullen lijden. Dat verdienen ze. Je gaat geen levende wezens mishandelen !! fotofotofotofoto
Kentucky Fried Cruelty
deed het licht uit
en genoot bij de gedachte dat ik de enige mens ter wereld ben met een schaduw in volstrekte duisternis
Dus wat dat betreft was dit varken nog beter af foto
En als ik die kutgasten was tegengekomen terwijl ze dat diertje aan het kwellen waren had ik ze wat aangedaan. Wel goed dat de politie is opgetreden tegen die laffe honden.
Overigens niets dan lof voor boeren; we eten er allemaal van.
en wrom is dit typisch foto
Zij verdienen een zware straf doch geen doodstraf, deze straf vind ik voor behouden aan moordenaars, kinder verkrachters of anderen die zulks een zwaar delict plegen.
Dieren mishandelaars of het nu kinderen of volwassenen zijn goed zwaar straffen met taakstraffen en er op toezien dat deze straffen tot de laatste minuut correct worden uitgevoerd. Bij kinderen kan je denken aan heropvoedings kampen, kinderen die dieren mishandelen komen zelf liefde tekort en hebben niet de juiste opvoeding genoten die ze zouden moeten hebben dus maar 1 straf mogelijk her opvoedings kamp, het is voor deze kinderen in de meeste gevallen een schreeuw om aandacht. Ook de ouders van deze kinderen aanpakken en niet ongestraft laten blijven.
Bij volwassenen denk ik dus aan een taakstraf van minimaal 4 jr voor zulks een vergrijp en dan in een soort werk kamp, geulen laten graven en weer dicht gooien, een werkstraf waarbij ze een dier mogen verzorgen is geen straf dit gaan ze leuk vinden op den duur, dus laten werken dit uitschot en anders niet al is het nutteloos werk als ze elke dag zo lang de straf duurt er maar aan herinnert worden wat ze hebben gedaan.
Dus goed zwaar aanpakken deze dieren mishandelaars.
Ik ben voor het herinvoeren van de schandpaal en het rad...
Het betreft overigens de Spoorsingel in Delft (ik noem geen nummer).
enfin, een paar uur later hoor ik een hoop herrie , staan er zo'n 20 ballen in (zwart pak!) in de tuin, een busje voor de poort, proberend het varken in te laden via een loopplank. lukte niet natuurlijk, ze hebben vervolgens het varken met een zeil opgetild en in de bus gedragen.
ej ballen als jullie dit lezen; er ligt nog een loopplank in de Laan van Overvest, die jullie midden op de straat hebben achtergelaten! Vergeten zeker.... geen van deze 20 intellectuelen hebben er klaarblijkelijk aan gedacht om de loopplank mee te nemen..... tekenend... foto
Frederich Nietzsche
Ik ben er ook niet tegen.
Maar ik vind het wel een luxe-probleem. (Dierenrechten, bedoel ik.) Ik bedoel maar: over zoiets kan je je alleen maar druk maken als je er warmpjes bijzit, anders zou zo'n varken je wel gestolen kunnen worden. En dan begin ik nog niet eens over alle Fokkers die berichten posten in de trant van "marokkanen opknopen" en "tegen de muur zetten en afknallen" en zo, maar als het over een dier gaat dan zijn ze plots heilig verontwaardigd?
(Ik heb hier niemand persoonlijk mee op het oog, maar ik vind het wel een nogal bedenkelijk contrast.)
Ik hoop maar dat de meeste mensen het verschil zien tussen "normale" studenten en van die sukkels van het corps. Er zullen nu ongetwijfeld wat balletjes gaan zeuren over generalisering, maar als je elk jaar weer een aantal berichten in de krant leest van mensen die zich hebben doodgedronken omdat ze een hele fles sterke drank achterover moesten slaan voor de ontgroening, ze bewusteloze mensen in het water gooien en als ik dan zelf in mijn omgeving zie dat ze niks van hun opleiding bakken (nee, ik ben er nog geen enkele tegengekomen die wel binnen enigszins normale tijd z'n opleiding afrondde, als ze het al afmaakten) en bijna elke nacht straalbezopen thuiskomen en ergens midden op de middag totaal verrot uit bed stappen dan is het toch niet zo gek dat ik een negatief beeld heb? En idd, het verbaast me niks als een paar 1ste jaars de schuld op zich hebben genomen om de ouderejaars te beschermen. Bah, wat slap allemaal.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken