Kuzu: geen spijt van uitspraken over allochtonenzorg
Tunahan Kuzu heeft geen spijt van de uitspraken die hij vorige week deed over de behandeling van allochtone ouderen door artsen in Nederland. Ook blijft hij bij de Hitler-vergelijking over PVV-leider Geert Wilders. De DENK-lijsttrekker heeft dat dinsdag gezegd in gesprek met RTL Nieuws.
Kuzu zei vorige week dat het voorkomt dat bij ouderen met een migrantenachtergrond de stekker sneller wordt getrokken dan bij mensen die geen migrantenachtergrond hebben. Reden daarvan zou een taalbarrière zijn. Kuzu herhaalde dat het niet zijn bedoeling is geweest om alle artsen in een kwaad daglicht te stellen, maar dat hij een discussie op gang heeft willen brengen.
Maar volgens Kuzu zijn er "zeker bewijzen voor". Op de vraag waar de bewijzen blijven, antwoordde Kuzu "ze komen eraan".
Kuzu: geen spijt van uitspraken (Foto: ANP)
Het is voor veel Nederlanders vechten om uberhaupt euthanasie te MOGEN krijgen.
Schaam je dik dat je je als 'politicus' zo gedraagt
Er lopen wel wat verwarde mensen rond in Den Haag maar sommige spannen de kroon.
de media denken dat ze hiermee schade kunnen toebrengen aan denk, maar ze gooien alleen maar olie op het vuur
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]
Waarom denkt Kuzu dat die, toch iets meer gekwalificeerde mensen, liegen ?
[ Bericht gewijzigd door anoniem_21032022083442 op dinsdag 28 februari 2017 @ 16:10 ]
Je kan gewoon bewijs wegwuiven hoor. Heel simpel. Achterban en volk slikt het gewoon
Stumper...
Deze man is alleen maar bezig met het uitbuiten en verdere politisering van de allochtone positie. Ze zijn wat dat betreft duidelijk: er zal geen enkele aanpassing komen van deze mensen...
En als het dus over taal gaat, dan is dit toch zeker z'n betoog dat iedereen maar beter goed Nederlands kan gaan spreken, zeker degenen die er al 40 jaar zijn? Het schijnt dat je bij sollicitaties ook niet zomaar wordt aangenomen als je de vragen niet verstaat.
Krijg de indruk dat het "taalbarrière" argument vooral bedoeld is voor de buitenwereld om te fingeren dat het op een bepaalde abstracte logica gebaseerd is. De boodschap tegen z'n achterban lijkt meer dat autochtone dokters sowieso zo racistisch zijn dat ze allochtonen het liefste snel laten sterven.
[ Bericht gewijzigd door mike_another op dinsdag 28 februari 2017 @ 16:22 ]
Vies mannetje is het
Zo typisch.
Dat Kuzu en jij graag allochtonen laat sterven voor wat politieke puntjes is jullie zaak. Maar niet iedereen denkt er zo over.
Het was dus vooralsnog een ongefundeerde stelling.
Next.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken