Uitslagen zaterdaghoofdklasse
| Vandaag stond de derde speeldag in de zaterdaghoofdklasse op het programma. Hieronder de uitslagen. |
Uitslagen hoofdklasse A:
ASWH | DOTO | 3-1 |
Capelle | Rijnsburgse Boys | 2-1 |
FC Lisse | Katwijk | 1-3 |
Noordwijk | Barendrecht | 0-4 |
Quick Boys | RVVH | 4-3 |
Scheveningen | ARC | 2-2 |
TOGR | Ter Leede | 0-2 |
Stand
1. | Capelle | 3 | 9 | 13-5 |
2. | ASWH | 3 | 9 | 8-3 |
3. | ARC | 3 | 7 | 4-2 |
4. | Ter Leede | 3 | 6 | 6-4 |
5. | Rijnsburgse Boys | 3 | 6 | 5-3 |
6. | Quick Boys | 3 | 6 | 7-6 |
7. | Barendrecht | 3 | 4 | 7-5 |
8. | RVVH | 3 | 3 | 7-7 |
9. | Katwijk | 3 | 3 | 5-10 |
10. | Scheveningen | 3 | 2 | 5-7 |
11. | FC Lisse | 3 | 2 | 4-6 |
12. | DOTO | 3 | 1 | 6-10 |
13. | Noordwijk | 3 | 1 | 3-8 |
14. | TOGR | 3 | 0 | 1-5 |
Uitslagen hoofdklasse B:
Bennekom | SDC Putten | 2-1 |
GVVV | LRC Leerdam | 2-1 |
Jodan Boys | DOVO | 2-0 |
Kozakken Boys | Hoek | 1-2 |
ODIN '59 | Zwaluwen '30 | 1-1 |
Sparta Nijkerk | Spakenburg | 2-3 |
IJsselmeervogels | Volendam | 1-1 |
Stand
1. | IJsselmeervogels | 3 | 7 | 6-3 |
2. | Spakenburg | 3 | 6 | 8-5 |
3. | Sparta Nijkerk | 3 | 6 | 7-4 |
4. | GVVV | 3 | 6 | 5-2 |
5. | Bennekom | 3 | 6 | 5-3 |
6. | Hoek | 3 | 6 | 5-4 |
7. | Jodan Boys | 3 | 4 | 6-5 |
8. | Kozakken Boys | 3 | 4 | 6-6 |
9. | DOVO | 3 | 4 | 4-5 |
10. | Zwaluwen '30 | 3 | 4 | 2-3 |
11. | LRC Leerdam | 3 | 3 | 3-5 |
12. | SDC Putten | 3 | 1 | 5-7 |
13. | ODIN '59 | 3 | 1 | 2-6 |
14. | Volendam | 3 | 1 | 3-9 |
Uitslagen hoofdklasse C:
Be Quick '28 | ACV | 1-2 |
CSV Apeldoorn | WHC | 1-1 |
Flevo Boys | HHC Hardenberg | 3-0 |
Go-Ahead Kampen | PKC '83 | 1-2 |
Harkemase Boys | Excelsior '31 | 0-0 |
Nunspeet | SC Genemuiden | 1-6 |
Staphorst | Berkum | 1-1 |
Stand
1. | Excelsior '31 | 3 | 7 | 5-1 |
2. | PKC '83 | 2 | 6 | 4-2 |
3. | SC Genemuiden | 3 | 5 | 9-4 |
4. | ACV | 2 | 4 | 4-3 |
5. | Berkum | 3 | 4 | 6-5 |
6. | WHC | 3 | 4 | 4-4 |
7. | Harkemase Boys | 3 | 4 | 2-2 |
8. | HHC Hardenberg | 3 | 4 | 2-4 |
9. | Flevo Boys | 3 | 3 | 4-7 |
10. | Nunspeet | 3 | 3 | 4-8 |
11. | Be Quick '28 | 3 | 2 | 4-5 |
12. | Go-Ahead Kampen | 3 | 2 | 4-5 |
13. | Staphorst | 3 | 2 | 2-3 |
14. | CSV Apeldoorn | 3 | 2 | 1-2 |