Menig nieuwjaarsduik staat op de tocht dankzij ijsvorming in het water. Van de 52 door Unox erkende nieuwjaarsduiken zijn er inmiddels een handvol gecanceld en er gaan er meer volgen.
Hoogkerk, Bunschoten en Woudenberg hebben de duik al afgelast. Vooral binnenwateren hebben last van het ijs. De grote nieuwjaarsduik in de Noordzee gaat vooralsnog door. Morgen worden zo'n 10.000 deelnemers verwacht in Scheveningen. Ga jij ook duiken, laat het dan weten. Wellicht zie jij jezelf terug in een reportage op FOK!.
Op woensdag 31 december 2008 @ 12:09 schreef Xessive het volgende:
[..]
De nieuwjaarsduik op Scheveningen bestond dan ook al ruim voordat Unox zich ermee ging bemoeien. In die tijd lag je nog met een handjevol mensen dood te vriezen in de Noordzee. Nu is er geen reet meer aan.
Wees blij dat Ola het sponsorschap niet heeft. Stond je na een duik in dat ijskouwe water met een Magnum in je knuisten te kleumen
Gotferdomme wat heb ik weer een last van een goed humeur
Op woensdag 31 december 2008 @ 15:45 schreef podr0znik het volgende:
[..]
Ja, erg he? Ik irriteer me ook altijd aan deze verloedering van de Nederlandse taal, maar ik probeer m'n mond meestal maar te houden...
Allereerst erger je je ergens aan en als tweede lijkt het mij eerder een verloedering van de Nederlandse taal om de Engelse vervoeging cancelled aan te houden, maar dat is mijn bescheiden mening.
we mogen blij zijn dat het weer eens stevig vriest!
Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
Allereerst erger je je ergens aan en als tweede lijkt het mij eerder een verloedering van de Nederlandse taal om de Engelse vervoeging cancelled aan te houden, maar dat is mijn bescheiden mening.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken