Nieuws
Bush sluit militair ingrijpen in Noord-Korea niet uit

Bush vindt dat Noord-Korea drie dreigingen laat zien. "Er is de dreiging van proliferatie (verspreiding van massavernietigingswapens), de dreiging van de raketten en er zijn de verschrikkelijke omstandigheden waarin de mensen daar leven. De mensen hebben honger, er zijn concentratiekampen. Het wordt tijd dat hij verstandig wordt", zo sprak Bush over Noord-Korea en de Noord-Koreaanse leider Kim Jong II.
Bush wil dat de zes grote landen (Verenigde Staten, Rusland, China, Frankrijk, Verenigd Koninkrijk en Duitsland) "met één stem spreken. Ik denk dat Kim Jong II wil dat we bang voor hem zijn of aandacht aan hem besteden. Maar we moeten hem gezamenlijk vertellen dat het niet in zijn belang is zich van de wereld te isoleren. Er zijn betere manieren om verder te gaan".
Noord-Korea schoot meerdere malen deze week raketten af, waaronder één langeafstandsraket die mogelijk het Amerikaanse grondgebied Hawaii als doel had.
Velen hier slikken de ophitsende berichten over bepaalde landen ,terwijl veel van deze berichten afkomstig kunnen zijn van amerikaanse overheidsonderdelen die zich met propaganda bezig houden :http://en.wikipedia.org/wiki/Category:United_States_government_propaganda_organisations
Zo winnen ze steun voor hun oorlogsvoeringen.
google eens op "office of strategic influence " de naam is nu opgeheven maar de taken van dit bureua bestaan nog steeds .
En tot 1953 was Iran een democratie, en de VS hebben daar samen met de Britten een coup gepleegd om de Sjah weer aan de macht te helpen.
Alleen in het Westen is de bevolking zo naief om te geloven dat het westen daar 'democratie & vrijheid' brengt. 99% van de oorlogen wordt echter om economische redenen gevoerd. Irak (olie) Afghanistan (pijpleiding) en Noord Korea is aan de beurt om de wereld er even op te wijzen dat je als land niet zomaar alles in Euro's mag gaan afrekenen.
Einstein heeft na WOII gezegd dat de volgende fascisten die aan de macht zouden komen het zouden doen onder mom van het brengen van democratie en vrijheid. Hij heeft gelijk.
De staat waarin de USA nu verkeert is angstwekkend vergelijkbaar met Nazi Duitsland van 1934.
(WOII: Neurenburg processen: berechting kopstukken Nazi Regime.
Aanklacht: Het plannen en voeren van een agressieve oorlog.
Straf: De strop.
Irak, oorlog is gepland geweest. Tienduizenden doden, dus ook agressiviteit. Volgens Neurenburg zouden Bush en Consorten de strop gekregen hebben.
Het feit dat de USA geholpen heeft in WOII geeft ze niet het oneindige recht op het gelijk. En het geeft ze zeker niet het recht de misdaden uit WOII over te doen.
Relatie Dollar olie:
http://www.politicalaffai(...)tableVersion=enabled
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
1) Eerste Wereldoorlog. De V.S. heeft vanaf het begin aangegeven neutraal te blijven en niet in te grijpen, idem voor Nederland. Deze neutrale positie maakte het mogelijk om flink te profiteren van de Eerste Wereldoorlog, immers als neutraal land kon je immers met beide kanten zaken doen. Zo zijn er heel wat wapens die in de V.S. werden gemaakt via Nederland richting Duitsland verscheept. Pas toen het geld in Engeland op was en ook Duitsland financieel aan de grond zat, en er geen enkel uitzicht was in de situatie heeft de V.S. zich ermee bemoeit.
2) Tweede Wereldoorlog. V.S. verklaarde wederom neutraal te blijven. Iets waar de Japanners aan twijfelden en daarom maar de aanval op de V.S. hebben uitgevoerd. Ondertussen werd er in Europa vanuit Engeland en Rusland geprobeert om de opkomst van de Duitsers terug te dringen. Zelfs toen de V.S. zijn zaakjes in de Atlantische zee weer voor elkaar had, kwamen ze niet meteen Europa bevrijden. Nope als eerste werd het Marshal-plan bedacht, wat onder andere als concequentie had dat Europa opeens financieel een schuld had bij de V.S., waardoor de dollar in een keer het betaalmiddel van de hele wereld zou worden (voor 1940 stelde de dollar kwa betaalmiddel heel weinig voor!). Dus ook aan die bevrijding zit een heel raar en naar luchtje.
En zo kan ik nog heel wat andere conflicten opnoemen waar de V.S. in heeft opgetreden en waarbij er altijd een economisch voordeel verwacht werd te halen. Eigenlijk heeft de V.S. nog nooit een actie ondernomen waarbij er geen economisch voordeel te halen was (verwacht voordeel welliswaar, daar sommige conflicten anders zijn uitgelopen dan eerst verwacht werd).
The War in Iraq Costs
$294,162,672,619
Taalles voor George: failliet, faillieter, faillietst.
http://www.politicalaffai(...)tableVersion=enabled
En waarom de oorlog in Irak begonnen is? Irak verkocht zijn olie in het 'olie voor voedsel programma' in Euro's.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
In 2005 nog is er een nieuw gas/olie veld ontdekt met zo'n 3 miljard ton
Misschien koeweit ook op het lijstje van Terroristen landen? De oppositie daaro heeft ff de reserves van Koeweit gehalveerd. En daarmee de wereld voorraad van de een op de andere dag met 6% laten dalen.
En houd daarbij in gedachten dat zowat alle opec landen in de jaren 80 hun voorraden hebben verdubbeld omdat Koeweit daarmee begon. Dit omdat hun opec productieqoutum en macht binnen de opec afhankelijk is van hun voorraad. Dus hoe meer voorraad, hoe meer je mag produceren en hoe meer macht je hebt.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Zo naïef is zelfs de gemiddelde amerikaan niet
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Lijkt me dat Irak een pro-actieve inval was; had ie gewacht dan had je een dergelijk scenario over 5 jaar gehad. Alleen een landje met deze raketten aanvallen en de heulende houding van Rusland+China beanstigen een beetje. foto
P.S. moet toch bij Kim altijd denken aan dat stomme Team America-poppetje... foto
Wat heeft dit te maken met je reactie? Alles. Uit al je reacties wordt namelijk duidelijk dat je alles geloofd wat de politiek ons wil laten geloven. Dat mag je best, maar maak anderen die wel verder kijken dan hun neus lang is, niet belachelijk. Dat is nergens voor nodig. Tja... wat moet ik hier nu nog op antwoorden.... Weet je wat, ik waag gewoon nog een poging:
Denk je nu werkelijk echt dat iemand een kernwapen op de V.S. afschiet zonder na te denken over de reactie van de V.S. Denk je nu werkelijk dat die persoon niet weet dat het afvuren van zo'n wapen politieke euthenasie is? Dat er bijna onmiddelijk represailes zullen zorgen, niet alleen door de V.S. maar door alle landen van de NAVO.
Dus ik blijf erbij, kernwapens zorgen voor vrede, of beter, zo zorgen voor een zekere stabiliteit, een soort van geforceerde vrede. ( Ander voorbeeld, als India en Pakistan geen kernwapens hadden gehad, dan was er al lang een van beide de heer en meester geweest of Kasjmier.) Echter, dat betekent niet dat ik vind dat elk land zomaar de beschikking moet krijgen over kernwapens.
mogen de beste winnen, en the rule = play fair foto
En god wat een kortzichtige reacties toch weer hier. Altijd maar weer dat anti usa gelul. Het is gewoon HEEL SIMPEL. De wereld zit niet zo in elkaar dat iedereen lief voor elkaar is. In dit geval moet je kiezen tussen 2 kwaden, en dan kies ik nog steeds ELKE keer voor Amerika.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Dat ze op de "axis of evil" lijst staan heeft niks te maken met Euro's of Dollars maar met diplomatieke standpunten. Daar ligt de oorzaak. foto
De oorlog om Saddam te verdrijven duurde iets meer dan een maand in 2003 en ik heb het over 2004.
Sinds 2004 worden de gegevens over het aantal burgerslachtoffers door Amerikaanse aanslagen niet meer bekend gemaakt.
Klik
en tevends commetaar op een ander land terwel het in eigenland te bizar voor woorden is
En ik zeg niets om de redenen voor de overstap, al vermoed ik wel dat die landen dat willen doen om de economie van de USA te ontwrichten. En gezien het neo liberale imperialistische geopolitieke beleid van de USA kan ik ze geen ongelijk geven.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Ook in Nederland leven mensen in verschrikkelijke omstandigheden. Denk aan de grote groep kantoorvolk dat dag in dag uit zich naar kantoor sleept , daar elke dag achter de computer hangt, vervelende administratieve handelingen uitvoert, en 's avonds weer terug naar huis gaat, om de volgende dag dezelfde routine weer opnieuw te beginnen. En dat vaak vele jarenlang.
Het grootste verschil tussen China en de VS is dat de VS bijna in alle landen van de wereld militaire bases heeft staan. De Chinezen beperken zich slechts tot China en de gebieden waar zij aanspraak op maken (Taiwan en Tibet). China kan je daarom in tegenstelling tot de VS geen agressief buitenlands militaristisch verwijt (meer) maken.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Walgelijk hoe je de regering van Noord-Korea weet goed te praten.
-- Herman Goering at the Nuremberg trials
dit weet Bush al maar te goed, ook andere snuggere politiek.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Het is een beetje bluf..; Ze zitten al in grote problemen in Irak/Afghanistan.
het zou overigens politieke zelfmoord zijn en complete gezichtsverlies voor de hele bush-familie als ze het doorzetten..
Hij bluft.. mark my words; there is not going to be another invasion during GW Bush's reign.!!
The position in which we are now is a very strange one which in general political life never happened. Namely, the thing that I refer to is this: To have security against atomic bombs and against the other biological weapons, we have to prevent war, for if we cannot prevent war every nation will use every means that is at their disposal; and in spite of all promises they make, they will do it..............This is really the cornerstone of our situation. Now, I believe what we should try to bring about is the general conviction that the first thing you have to abolish is war at all costs, and every other point of view must be of secondary importance.</quote>
Onder Saddam Hoessein gingen er niet miljoenen mensen per jaar dood. De coalitie zit er nu 3 jaar en er zijn naar schatting 100.000 doden gevallen, van wie meer dan helft door toedoen van coalitiesoldaten.
Wanneer Amerikanen het doen zal het vast anders heten. Schietincident oid. Natuurlijk plegen Amerikanen geen zelfmoordaanslagen, maar ze zijn zeer gewelddadig en vaak racistisch en vernederend tegen de bevolking van Irak.
Uit het artikel in de NRC maakte ik o.a. drie dingen op:
- dat één van de belangrijkste Amerikaanse generaals heeft gezegd dat het doodschieten van onschuldige mensen waarschijnlijk de reden is van de groeiende haat van de Iraakse bevolking tegen de VS,
- dat deze generaal, Chiarelli, opdracht gegeven heeft om alle incidenten met Iraakse slachtoffers opnieuw te laten onderzoeken,
- dat alle Amerikaanse militairen op waarden- en normencursus gaan.
[quote]Als je de Chinezen wat beter bekijjkt en door de anti-chinese propaganda heen prikt (kijk naar schendingen mensenrechten in verhouding tot hun bevolkingsaantal: de VS is dan vele malen fouter bezig)
Uhhuh. En gras is blauw, zeker. foto
Niet alles geloven wat ze je vertellen, Onemangang.
Come on FC!
foto
Gaat weer lekker .. ipv dat ie nu eens verbaal oplost, dat rellen met wapens kom je echt niet ver mee hoor! Net een kindje.
Alsof ze ons hier in hun macht houden.
Ze hebben ons toch ook "geholpen" al dan niet met wat foutjes.
Alsof jij nooit een fout maakt.
Wat ze willen is het de mensen beter maken en de dreiging die tegen hun gericht is afnemen.
Groot gelijk hebben ze.
Als dat je niet bevalt wat doe je dan in een werelddeel dat in jou ogen ook onder amerikaans bestuur staat! Al dik 60 jaar lang. Rot dus lekker op. foto
Het gaat niet altijd om olie, dat is bullshit, net alsof oorlogje voeren niks kost... en net alsof de media die sowieso zo goed als alles in een verkeerd daglicht stellen hier dan geen foto's of opnames van zouden hebben, een of ander transport die ze dan gefilmd hebben ofzo...
Ik zie de filmpjes of foto's wel als quote terug...
foto
Kijk eens door die amerikaanse propaganda heen
ze verzinnen allemaal dingen om het goed te keuren wat ze doen, ze doen dit echt niet om die landen te helpen, zeker niet nu ze tientallen triljarden in de schuld zitten (hoeveel de staatsschuld is weet ik niet precies, maar dat zal gezien de schuld van iedereen bij elkaar niet weinig zijn)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken