Nieuws
Eekhoorns verscheuren hond

Getuigen melden dat de aanval minder dan een minuut duurde. Dat was genoeg om de hond te doden. Omstanders wisten het beest niet meer te redden.
Terwijl de eekhoorns wegliepen, hadden ze nog stukjes vlees in hun muil. Volgens specialisten is de opmerkelijke aanval te verklaren door een groot tekort aan dennenappels.
Dieren gedragen zich naar natuurlijke drang en instinct, mensen veranderen gedrag vooral op basis van zelf denken. Dieren zijn daardoor niet makkelijk of snel in staat te veranderen van gedrag. Ook in geval van voedseltekort en verandering van omgeving omdat hun gedrag daarin al vast ligt wat te doen: door blijven trekken naar een plaats zoeken waar ze wel kunnen overleven.
Het verhaal van de honger winter en de verscheurde hond !!
In theorie kunnen door een mutatie twee opeenvolgende generaties totaal ander gedrag tentoonspreiden.
Bekijk alleen de mens maar. Ergens tussen de 60.000 tot 40.000 jaar geleden is er bij één mens een mutatie opgetreden waardoor hij en zijn kinderen intelligenter waren dan de andere mensen die op dat moment leefden.
"Nu Igor is verwijderd hebben wij weer even rust
Maar nee, daar zijn de wolven weer, op nog een part belust
De doodskreet van Natasja snijdt ons pijnlijk door de ziel
Nog zesendertig werst en in blauwgeruite kiel"
Ach ja ook hier in Nederlandsche kroegen vertellen mensen soms verhalen waarvan ieder weet dat het niet kan maar zich er wel mee laat vermaken. En soms is het tegen alle verwachting in wel een keer waar.
Sprookjes zijn ook niet zo maar uit de lucht komen vallen.
Weer iets offtopic verklaard (en verwijderd), wat niet grof/beledigend was, maar het naampje is tata humor.onderzoek5303
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
oost rusland het oostblok noemen ;')
The attack of the killer squirrels fotofoto
foto
BIN knabbel en BIN babbel
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken