Nieuws
Vermiste Brit na 5 jaar gearresteerd

Een reden voor de arrestatie hebben de autoriteiten nog niet gegeven, meldden Britse nieuwszenders. John Darwin meldde zich afgelopen weekeinde bij de politie. Vijf jaar lang leefde iedereen, ook zijn eigen vrouw, in de veronderstelling dat hij was omgekomen tijdens een kanotrip. Om hem te kunnen herenigen met zijn echtgenote moest evenwel opnieuw een zoektocht worden ingesteld. Anne Darwin bleek recentelijk verhuisd te zijn naar Panama om daar als weduwe een nieuw leven te beginnen. De autoriteiten in het Latijns-Amerikaanse land vonden haar gisteren.
Ze bleek niet op de hoogte van de verrassende terugkeer van haar man John Darwin. ''Ik kan nauwelijks wachten op het weerzien'', verklaarde ze vanochtend tegen Britse media. Ze had het verzekeringsgeld voor haar 'overleden' echtgenoot geïnd, hun huis verkocht en was vertrokken. Volgens Britse media zegt ze te goeder trouw te hebben gehandeld. Het verzekeringsgeld moet mogelijk terugbetaald worden.
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
- vrouw vangt geld van verzekering
- man duikt weer op
Kan me die arrestatie wel begrijpen...
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
fotofoto
En naderhand toch maar weer terugkomen!
Opknopen die gast!
foto
foto
foto
En nu blijkt zijn verhaal waarschijnlijk niet te kloppen ? Dacht ie dat ie Jason Bourne was ofzo ? foto
Is gewoon een raar verhaal.
Lullig voor haar!
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken