Nieuws
Doodstraf geëist voor Utrechtse moord

De toen 34-jarige Nemeth werd op 16 juli 2004 voor het laatst levend gezien. Een jaar later werd haar stoffelijk overschot gevonden in een groenstrook bij station Utrecht Overvecht.
M. zelf ontkende vandaag voor de rechtbank in de Marokkaanse stad Sale Ilona te hebben verkracht en gedood. Hij erkende wel het slachtoffer te hebben begraven, maar zei naast haar dode lichaam te zijn wakker geworden. Van de gebeurtenissen daarvoor zegt hij zich niets te kunnen herinneren. Vorig jaar bekende hij aan de Marokkaanse politie wel de moord te hebben gepleegd.
Amin M. deed vandaag voor het eerst zijn verhaal voor de rechter. Hij staat terecht voor verkrachting en doodslag en diefstal van eigendommen van het slachtoffer. De 28-jarige M., die de Nederlandse en Marokkaanse nationaliteit heeft, staat in Marokko terecht omdat hij in 2006 in dat land is opgepakt. Marokko levert geen onderdanen uit aan Nederland.
Familieleden van Ilona Nemeth zijn naar Marokko afgereisd. De zus van IIona, Anita, legde een verklaring af voor de rechtbank. Ze zei voor de rechters dat de familie Nemeth de zaak met vertrouwen in handen van de Marokkaanse autoriteiten legt. Ze hoopt dat M. zo lang mogelijk vast komt te zitten. ''Niet alleen voor de familie, maar ook voor inwoners van Utrecht'', aldus Anita Nemeth.
-
www.IlonaNémeth.nl
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
Maar prima, liever dáár levenslang dan hier 3 jaar en geitenwollensokken TBS.
[ Bericht gewijzigd door AtheistischFundamentalist op vrijdag 27 oktober 2023 @ 09:10 ]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Straf foto
Ik ben tegen de doodstraf, dus van mij had deze gast levenslang in een Marokkaanse cel gemogen.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
Even voor alle snelle Fokkers... het is de EIS.. hij is nog niet veroordeeld.
Regel nummer 2:
De straf wordt in dat land niet meer uitgevoerd en komt, mochten de rechters de eis overnemen, neer op levenslange gevangenisstraf.
foto
Is dat nieuw dan?
In Nederland is levenslang ook levenslang. Moordenaars krijgen regelmatig ook levenslang. In Marokko heet het de doodstraf, maar komt het neer op levenslang. Same same, but different.
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
als deze zaak in Nederland zou worden gevoerd en er overweldigend veel bewijs zou zijn, zou de Eis wellicht ook levenslang geweest zijn, voor moord is dit nogtans de meest gevraagde EIS, alleen wat de rechter er mee doet, dat is de vraag.
Zouden ze met alle allochtone crimineeltjes met dubbele nationaliteit moeten doen. Gewoon lekker in eigen land straffen en opsluiten, dan hebben wij weer plek over en een probleem minder, opgeruimd staat netjes!
Idee, zet alle criminele marokaantjes op het vliegtuig en laat ze dan daar arresteren!
Het is nu
- Verkrachting
- Moord
- Beroving
Als je vervolgens ook nog een leuk strafblaadje hebt, en dat zal ie best hebben, wordt ook hier gewoon levenslang gegeven hoor.
Strafblad wel of niet is vrij doorslaggevend in NL. HOewel dat bij een dergelijke zaak niet hoeft van mij.
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
Maar ik geloof niet dat degene waarop ik reageerde het zo bedoelde.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Bij twijfel altijd vrijspraak.
Tenminste, zo is ons rechtssysteem gestoeld...
Let wel op, ik heb het doelbewust over criminele marokkanen. En het geld ook voor andere landen natuurlijk, waar ze zwaarder straffen dan hier. (denk niet dat het iemand weerhoudt om naar zijn moederland te vluchten als hij daar een (nog) lagere straf als in nederland kan krijgen.)
Hoe zit dit juridisch trouwens. Stel hij gaat voor 15 jaar de gevangenis in, en hij gaat daarna weer naar nederland. Kan hij nog steeds opgepakt worden en berecht, want normaal kan je niet 2x berecht worden voor 1 misdaad, maar nu vraag ik me het af.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Des te meer als daar de straffen hoger zijn.
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
dus nu komt het wel goed uit dat hij marrokaan is, wordt hij tenminste fatsoenlijk gestraft.
Dus normaal gezin is maximale 20 jaar waar je al standaard 2/3 van af kan halen, dus13,4 jaar En dit kan weer makkelijk zakken na 1/2.
En trouwens hier in Nederland wordt ook niet snel 20 jaar gegeven zeker niet voor een moord je zit vaak dat er max 12 jaar wordt gegeven wat als snel 8 jaar wordt en uiteindelijk na goed gedrag zelf 6 jaar wordt.
En levenslang zal je zeker niet krijgen voor een moordt zoals hier beschreven, op mijn hele leven (28) jaar ken ik maar eentje ) en dat is Volkert van der Graaf maar dat was omdat een maatschappelijk probleem was en een aanval op de staat omdat het politicus was
Zieke gasten meer zijn het niet , wees blij dat die in marokko is gepakt , in nederland kreeg die nog een knuffel en een aai over zijn bol en loopt 3jaar later weer op straat om het volgende slachtoffer te pakken.
3 jaar???
foto
foto
* edit * al verholpen... cool
Overigens.. dit zou hoe dan ook, als het geen levenslang werd, maximale straf worden.
- Verkrachting
- Moord
- Beroving
- Verbergen van het lichaam
Waarschijnlijk ook nog een strafblad...
Maximaal.
Dat dit nog steeds te kort is, ben ik met je eens. Maar 6 jaar is ook nog steeds erg overdreven hoor.
Dat heeft de geschiedenis denk ik al diversen malen bewezen foto
Maar goed 16jaar is ook geen gerechtigheid voor het ontnemen van een mensen leven .
Enige alternatief is de doodstraf.. maar dat kan alleen bij een feilloos rechtsapparaat, en die kennen we hier helaas niet (of waar dan ook).
Hoop echter wel dat zijn proces eerlijk verloopt... foto
dan dat je daar je leven lang in een celletje moet zitten ..... foto
O’ terremot è vuler’ ‘e Dio, fa ben’ alla terra. Comm’ quann’ na persona sta mal’: accumula, accumula, finchè o s’ libera e sfoga, o mor!
Het is slechts een EIS van de OvJ
Dus de rechter kan zeker anders beslissen...
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into
(")_(") your signature to help him gain world domination.
Maar ja.. ik zie de tendens hier...... het gaat om een Marokkaan... dus hij moet dood dood dood..... en als dat echt niet meer kan... nou ja.. dan maar levenslang......
feit dat hij onschuldig zou kunnen zijn is niet relevant.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken