Nieuws
The Police begint aan wereldtournee

De hereniging van Sting, Stewart Copeland en Andy Summers is volgens Canadese fans - die zondag een voorproefje kregen in een besloten club in Vancouver - meer dan een reünieconcert. The Police heeft een eigentijdse sound gekregen die velen blij zal verrassen, aldus fans tegen Canadese media maandag.
The Police ging midden jaren tachtig uit elkaar na een periode vol wereldhits als Roxanne en Don't Stand So Close to Me. De band kwam voor speciale optredens nog weleens bijeen, maar een grote wereldtournee is waar de fans van weleer al twee decennia op hoopten. The Police treedt in september op in Nederland.

Roooooxaaaannne....
Mja..hopelijk gaat ie niet tussen de 150 en 900 euro vragen voor een concertkaartje zoals mevrouw Streisand. foto
It's Sabina, bitch.
Voorbeeld: Rolling Stones Voodoo Lounge tour 64 gulden, dat was toen al asociaal. En een normaal concert was al snel 25-30 gulden. Na de euro is het niet 100% maar 200% duurder geworden. Moet ik wel zeggen dat The Eagles in de guldentijdperk ook van de zotte was (197,50 gulden), en dat is nu al bijna in euro.
Concerten bezoeken is een hobby voor mij en gelukkig heb ik veel concerten al in de guldentijdperk gezien, dus hoef ik niet zo zeer me blauw te betalen om ze nog eens te zien. The Police is leuk, zo leuk dat ik de Greatest Hits al 10 jaar in mijn bezit heb en misschien 2x heb geluisterd. Sting daarentegen kan ik blijven luisteren. Ik pas dus voor The Police...
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
Sting fotofoto
Prachtig nummer foto
HOME
OTOO
Nooit verwacht dat ze nog bij elkaar zouden komen, ze sloegen aan het einde van hun periode namelijk letterlijk elkaars hersens in. foto
Vorig jaar speelde Sting op Bospop, hier zou hij ook nummers ten gehore brengen van the Police .
Ervan uitgaande dat ze nooit meer bij elkaar zouden komen wilde ik er graag heen, maar moest toen helaas zelf spelen. foto
Leuk detail is dat Sting evenveel gage krijgt als de rest, dit was dan ook een voorwaarde anders zou er geen tournee komen.
The Police is gewoon The Cream van de jaren 80'
Stewart Copeland is een werelddrummer, jammer dat 'ie filmmuziek is gaan maken.
Sting heeft ook leuke dingen gedaan, maar was af en toe ook flink de weg kwijt.
Godskolere, weer een muzikale legende die zichzelf om zeep gaat helpen.
Zo gaef als in Dune ziet ie er niet echt meer uit foto
Vond het altijd goede muziek trouwens, zowel Sting solo als The Police.
Roxaaaane.... Roxaaane....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken