Nieuws
Slaapwandelaar valt van dak
Een Duitse slaapwandelaar uit Eltville in de deelstaat Hessen, is afgelopen nacht al slaapwandelend het dak van zijn huis op geklommen. Daar verloor hij zijn evenwicht en viel hij maar liefst zes meter de diepte in. Wonder boven wonder hield de man niets over aan de val, aldus de politie.
De 39-jarige man was via het badkamerraam op het dak geklommen. Hij verloor echter zijn evenwicht, gleed anderhalve meter naar beneden en maakte vervolgens nog een val van zes meter, waarna hij op het gazon terecht kwam. De man werd meteen schreeuwend wakker en de buren waarschuwden de hulpdiensten. In het ziekenhuis bleek echter dat de schone slaper, op een pijnlijke rug na, niets mankeerde.
Heeft hij toch nog heel wat geluk gehad foto
In ieder geval wordt je niet lekker wakker foto
edit: hmm, verschillende meningen
foto
ontopic: Erge mazzel gehad deze gozer! Slaapwandelen kan best creepy zijn.. foto
foto
het is nog maar de vraag of het wel een natuurlijke reactie is om al je spieren te spannen tijdens een val. ik denk eerder dat het een onnatuurlijke reactie is, het gevolg van onnatuurlijk weinig lichaamsbeweging. mensen die veel aan sport doen spannen ook niet al hun spieren aan. ik denk eerder dat het te maken heeft met teveel stress omdat mensen niet meer gewend zijn te bewegen en te vallen.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Maar snel weer ingebroken foto en een de volgende ochtend wakker worden met zwaar pijnlijke voeten.... 4 meter naar beneden springen en landen op grind tegels met blote voeten... foto
Moest eerst alles 3x checken voordat ik precies doorhad wat er gebeurd was.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken