Nieuws
Beste schaker ter wereld stopt ermee
Kasparov haalde aan dat er in zijn ogen geen spoedige oplossing is te verwachten voor de scheuring die de schaakwereld al jaren treft. Kasparov zou in januari een match hebben gespeeld met de wereldkampioen van de schaakbond FIDE, Kasimdzjanov uit Oezbekistan. De winnaar van die tweekamp zou vervolgens spelen tegen de wereldkampioen klassiek schaak, Vladimir Kramnik uit Rusland. Daarmee zou de schaakwereld zijn herenigd na twaalf jaar. Maar de match tegen de Oezbeek kwam er niet. Zoals in zijn ogen veel toezeggingen van de FIDE niet werden nagekomen.
De man die ruim twintig jaar de sterkste speler ter wereld was, sprak niet over het feit dat hij zelf in 1993 aan de basis van de scheuring stond.
Overigens, het schort hier en daar nogal aan de zinsopbouw in dit artikel.
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
On topic:
Kasparov is een briljant schaker, maar politicus kan ie maar beter niet worden denk ik.
To Protect and to Serve
U wilt werkruimte... prima...:Barry...Vast.
Toezicht is gezond!
\[b\]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."\[/b\] - Joe Saward
En Cruijf kon niet voetballen foto
En de reactie eronder, er staat nergens dat hij president wil worden. Hij wil wat van Poetin zeggen, die denkt dat niemand door heb dat het in Rusland nog net zo slecht is als 50 jaar geleden. Goeie zaak toch? Want ik hoor bijna niemand erover. Kijk eens naar die rijke vent met zn olie-concern, gekocht door één of ander bedrijfje dat meteen opgekocht is door de staat. Is toch knap dat je daar niets meer over hoort, om maar niet te spreken over de corruptie, wapenhandel etc. Word tijd dat iemand met status, en zelf een Rus is zn mond opentrekt in het buitenland.
Vooral topschakers schijnen geestelijk wel vaker wat in de war te zijn; Zie Bobby Fischer en ook diverse schakers in het verleden: o.a. een grootmeester (kan zo even niet op zijn naam komen) die god uitdaagde en hem ook nog een dame voorgaf.
maar of je het gevondene waardeeert?
anyway kan me best voorstellen dat hij het rustiger aan wil gaan doen. Vergt toch veel moeite om jaar in jaar uit, de beste schaker te zijn.
Bovendien heb ik recht van spreken want ik ben nog Twents kampioen schaken geweest! fotofoto
Bij wijze van spreken...
lol want je naam zegt me nm helemaal nix foto
En wat is jou verhaal??? foto
ik speelde bij stork, werd daar kampioen van heel stork inclusief ouderen, kwam nooit veel hoger dan 4e plek bij twents kampioen schappe foto balen mja was toch 4 fun nie dan?
ow jah en met de groep, overijssels kampioen 2e geworden mochte we door naar Leiden jej daar werde we massaal ingemaakt doort weste foto
De scheuring die Kasparov destijds heeft veroorzaakt door zich af te splitsen van de FIDE was eigenlijk een hele goede zet. De FIDE was op dat moment gewoon een corrupte, bureaucratische bende (en is dat nog steeds). Het is erg jammer dat zijn PCO ook niets geworden is, helaas.
Kasparov is trouwens een goed schrijver. Hij heeft behalve schaakboeken (die niet zoveel literaire kwaliteiten vereisen foto ) ook een autobiografie geschreven, en die is erg goed geschreven. Kan een leuke luis-in-de-pels worden voor Poetin.
die kampioen schappe in leide was van de schaakbond en ni van skoll 8)
Bezettingsveld was groot of niet?
Twee kippen en een varken?
Tja, altijd lastig schaken dan natuurlijk...
foto
Heb je ooit een schaker met een mooi wijf gezien? Nee toch..het zijn allemaal }:O
Zo, ik ga nu even lekker naar de sportschool.. foto
foto
Voor de kenners, dit is Alexandra Kosteniuk, een van de vrouwelijke revelaties in het schaken. (momenteel vice-wereldkampioene, geloof ik)
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken