quote:jij = echt sneuOp dinsdag 3 november 2009 @ 18:37 schreef Louis22 het volgende:
Alsof iemand hier hem kent. Ik trouwens wel. Le cru et le cuit
quote:Op dinsdag 3 november 2009 @ 18:36 schreef Griebus het volgende:
Hij maakte goeie spijkerbroeken!
rip
quote:slimme boiii ben jij!Op dinsdag 3 november 2009 @ 18:37 schreef Louis22 het volgende:
Alsof iemand hier hem kent. Ik trouwens wel. Le cru et le cuit
quote:Djeez heeft weinig met denkers, het is eenvoudig zijn niveau niet.Op dinsdag 3 november 2009 @ 18:58 schreef fipomaster het volgende:
Vreemd overigens dat dit artikel niet door Djeez geplaatst is.
Het lijkt me een typisch onderwerp voor hem.![]()
quote:Oftewel: "The raw and the cooked".Op dinsdag 3 november 2009 @ 18:46 schreef Masterix het volgende:
[..]
![]()
Ik begrijp niet wat je bedoelt, Le cru et le cuit was de eerste van een reeks buitengewoon inzichtgevende verhandelingen over mythologie en sinds ik die reeks bestudeerd heb is mijn leven een stuk rijker geworden.
quote:Ja dan denk je, goh, ik ben dom, maar da's niet genoeg. Dan ga je het gewoon op FOK melddenOp dinsdag 3 november 2009 @ 18:36 schreef Griebus het volgende:
Hij maakte goeie spijkerbroeken!
rip
quote:Op dinsdag 3 november 2009 @ 18:46 schreef Masterix het volgende:
[..]
![]()
Ik begrijp niet wat je bedoelt, Le cru et le cuit was de eerste van een reeks buitengewoon inzichtgevende verhandelingen over mythologie en sinds ik die reeks bestudeerd heb is mijn leven een stuk rijker geworden.
quote:Als je leven rijker wordt door iemand die je uitleg geeft over onzin zoals mythologie dan is dat best sneu.Op dinsdag 3 november 2009 @ 19:27 schreef hugo_chavez het volgende:
[..]
![]()
is dit eigernlijk die spijkerbroeken maker waar dit nieuwsbericht over gaat of is dit een andere?
quote:SlijmbalOp dinsdag 3 november 2009 @ 18:50 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik nou sinds ik op de FP zit![]()
quote:Je doet jezelf er tekort mee door arrogantie ten toon te spreidden. En daarmee dus anderen op een transparante ladder zet van onwetendheid.Op dinsdag 3 november 2009 @ 19:00 schreef Louis22 het volgende:
[..]
Waarom, waarom, waarom mag ik nou nooit eens zoiets zeggen? Zo is het toch? Ik doe er toch niemand te kort mee?
quote:En relaxt leven dat dat is !Op dinsdag 3 november 2009 @ 20:29 schreef fipomaster het volgende:
[..]
Hierbij kan enkel professor Langdon helpen.![]()
Wie in de wereld leeft zonder zich bewust te worden van de betekenis van de wereld, dwaalt door een enorme bibliotheek zonder de boeken aan te raken![]()