Nieuws
Man gedood in Alkmaarse pizzeria
In Alkmaar is gisteravond een 40-jarige inwoner uit die plaats doodgeschoten in een pizzeria aan het Zevenhuizen. De politie heeft een 53-jarige verdachte aangehouden.
De politie kan nog geen duidelijkheid verschaffen over de aanleiding tot de schietpartij. Wel heeft de verdachte inmiddels bekend het dodelijke schot te hebben gelost.
De politie heeft geen Recherchebasisteam opgeroepen voor de afhandeling van dit schietincident, maar een beperkt aantal rechercheurs op de zaak gezet.
veel te veel (on)nodig geweld tegenwoordig..
waar gaat het heen foto
[ Dit bericht is gewijzigd door -Xaer0- ]
Krankzinnige trend .. dat kapotknallen ..
Ik denk trouwens dat het de Centraal Afrikaanse maffia is... foto
Pizzeria-Restaurant Roma
Hoofdvestiging
Zevenhuizen 9
1811 KB ALKMAAR
fr0x
Toch vreemd dat de pizza die je gegeten hebt, gebakken is door een moordenaar...
dat was rond ... 23:50
En stel jullie niet zo aan; "weer iemand vermoord"...alleen dat hier moord wordt vermeld wil niet zeggen dat het vaak gebeurd. Nederland is een van de landen die het laagste percentage van dood door moord heeft.
Effe wachten
Nog effe wachten !!
PANG! PIzza !!!! Say cheese !!!
lol Y Y Y Y
maar ik was in de stad in kroeg, helemaal nix gemerkt.
maar waarom nu weer in onze altijd zo vredige stad....
enne Maja waar lees jij dat die eigenaar de schutter was?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken