
quote:Positieve berichten mogen sowieso wel wat vakerOp zondag 8 februari 2009 @ 14:34 schreef Longmen het volgende:
Wat een optimistisch bericht.
EGM (Moderator Frontpage) 08-02-2009 @ 14:36
quote:In de Randstad.Op zondag 8 februari 2009 @ 14:35 schreef Gehannes het volgende:
Waar is die goede ouwe tijd dat we nog in de file stonden.
quote:En van kip heb ik ze in de vriezer.. oh wacht..Op zondag 8 februari 2009 @ 14:59 schreef AIRmichael het volgende:
Mijn files staan op de pc inplaats van op de weg
quote:Da's toch het tegenovergestelde van wat je normaal hoort in de media.Doordat er steeds minder files op de Nederlandse wegen staan
quote:Was het dát moment dat je deed besluiten die fileflirtsite op te richten? Lekker flirten, kenteken noteren en eenmaal thuis chatten. Briljant hoor. Blijkt trouwens dus weer zo'n datum waarvan mensen van zichzelf weten wat ze toen deden: "oh ja dat weet ik nog, toen belde Suus dat ze later kwam terwijl ik Max een bak brokjes voor schotelde en de hele dag kruiswoordpuuzeltjes aan het maken was".Op zondag 8 februari 2009 @ 15:07 schreef pmf71 het volgende:
Die file van 8/2/99 heb ik bijna 5 uur lang in gestaan.... gelukkig had ik brood bij me...5 uur lang stilstaan met niks te doen is niet echt een pretje
quote:En er staat dat de files minder zijn dan eind jaren '90Op zondag 8 februari 2009 @ 14:40 schreef row24 het volgende:
Moeten misschien wat file spelletjes gaan bedenken![]()
Aangezien het toch steeds erger wordt
quote:Het Q-music Filebingo-spel...Op zondag 8 februari 2009 @ 14:40 schreef row24 het volgende:
Moeten misschien wat file spelletjes gaan bedenken![]()
Aangezien het toch steeds erger wordt
quote:Ergens wel. Je kan files als heel negatief zien maar files zijn wel een teken dat mensen werk hebben en dat er vracht vervoerd wordt.Op zondag 8 februari 2009 @ 14:35 schreef Gehannes het volgende:
Waar is die goede ouwe tijd dat we nog in de file stonden.
quote:Waarom zat jij niet in het live eredivisieverslagen topic toen Ajax speelde?Op zondag 8 februari 2009 @ 14:34 schreef Longmen het volgende:
Wat een optimistisch bericht.
quote:De verwachting is dat Europa op de termijn gaat krimpen qua populatie. Het zal in een decennia of wat al stagneren.Op zondag 8 februari 2009 @ 14:53 schreef DutchSL het volgende:
Natuurlijk wordt die nog wel eens overtroffen, al was het maar omdat er steeds meer mensen (en dus auto's) bijkomen.
Zeker als ze nog maar eens 60.000 huizen bij Almere willen bijbouwen en andere slaapsteden als Hoofddorp en Zoetermeer ook maar blijven groeien.
quote:Op zondag 8 februari 2009 @ 15:42 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Dat heeft iets met heel veel auto's en te weinig asfalt te maken. In het Noorden onbekend (paard & wagen door de stront).
quote:Nederland gaat nog naar 18 miljoen, dan stabiliseert het en gaat de bevolking zelfs wat afnemen. Maarja dat zijn wel verwachtingen voor de lange termijn dus toch nog met een behoorlijke onzekerheid.Op zondag 8 februari 2009 @ 15:47 schreef kanaiken het volgende:
[..]
De verwachting is dat Europa op de termijn gaat krimpen qua populatie. Het zal in een decennia of wat al stagneren.
quote:Gefeliciteerd!Op zondag 8 februari 2009 @ 14:40 schreef zovty het volgende:
Ik stond er in!
*recordhouder*
quote:Kun je nagaan!Op zondag 8 februari 2009 @ 15:37 schreef mod4fun het volgende:
Ik ben blij dat ik weer in het Noorden woon!
Files..? Wat zijn dat??
quote:Je bedoelt: de autopolonaise?Op zondag 8 februari 2009 @ 15:42 schreef SemperLibertas het volgende:
Dat heeft iets met heel veel auto's en te weinig asfalt te maken. In het Noorden onbekend (paard & wagen door de stront).
quote:Me too! had toen tentamens...Op zondag 8 februari 2009 @ 14:40 schreef zovty het volgende:
Ik stond er in!
*recordhouder*
quote:Maar... dat is het Zuid-Oosten van het land... niet het Noorden.Op zondag 8 februari 2009 @ 16:27 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Je bedoelt: de autopolonaise?
quote:simpel, van noord tot zuid terug en nog een keer heen (via een andere route)Op zondag 8 februari 2009 @ 20:10 schreef quo_ het volgende:
Ik had een duitse radiozender aan, ik werk vlak bij de oostgrens in een absoluut filevrij gebied, en daar werd melding gemaakt van EEN file van 975 km in Nederland.
Er ontstond een leuke studiodiscussie over hoe zoiets zou kunnen in een land van 300 km noord-zuid.
quote:Stomme redenatie Daan.... Als er meer bedrijven zouden verhuizen naar het Noorden van het land ben ik 1 van de eerste die daar ook heen gaat. Helaas is er niet zoveel werk voor ict'ers in het Noorden des lands dus ik kan elke dag lekker in de file staan.Op zondag 8 februari 2009 @ 15:58 schreef DaanA het volgende:
[..]
Kun je nagaan!
In het noorden wil geen hond wonen, dus dan heb je natuurlijk ook geen files.
In de Randstad is het zo fijn dat mensen er heel graag willen wonen, en zelfs meer geld voor hun huis willen betalen dan elders, óndanks de files.![]()